Strona 176 z 724
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Niulla jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
    Urodzisz narzeczony ci pomoże mama na pewno też. Ale skończ szkołę, tak jak dziewczyny piszą są zaoczne licea więc uszy do góry jakoś się ułoży

Dżemik dzielna kobieta z ciebie

Prawda jest taka, że życie plecie różne scenariusze.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A jeszcze a pro po cc na życzenie, to znam dziewczynę która na życzenie zapłaciła pare lat temu lekarzowi za cc.
    Bo...jak to ona mówiła. tam na dole jest później "rozklapiocha" po porodzie naturalnym.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja właśnie bym wolała iść ale później do zaocznej ale parę lat później ...

Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    A znacie już płeć ?? Bo ja teraz jestem w 10 tygodniu i dopiero 2 lutego wizyta a wtedy bd 12 tydzień i chyba widać płeć ..

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja rodziłam bez znieczulenia i nie widziałam potrzeby brania go :P nie używałam tens, a gaz mi nie pomagał. Ciepła kąpiel osłabiała skurcze. W obu przypadkach miałam podawane oxy, ale w drugim ledwo po podłączeniu kroplówki zaczęłam rodzić więc w sumie nic nie dostałam. Dali mi ją za to po porodzie bo krwawiłam (250ml) jak się okazało po masażu szyjki :/

Dziewczyny to tylko jedna z historii w moim życiu. Ale to nie czas, miejsce i okoliczności bym pisała o tym, tym bardziej, że wiele z nich jest bolesnych. Każda z nas może mieć na koncie wiele przejść, przeżyć, krzywd.. Ważne by z tego wyjść. Kiedyś (jakieś 9 lat temu, a przez te 9 lat wydarzyła się jeszcze masa złych rzeczy) idąc do psychologa, lekarka powiedziała mi, że wiele dziewczyn w moim wieku dawno by było w piachu.. już wtedy potrzebowałam jej pomocy.

Jestem po dwóch nieudanych związkach. Dwoje dzieci. Z byłym mężem mam córkę (jestem po rozwodzie). Z drugim partnerem syna. Po wielu latach i wielu przejściach postawiłam na siebie. Bo nie dałabym dzieciom nic, będąc wrakiem. Alkohol, brak szacunku, przemoc psychiczna. Byłam 'facetem' w obu związkach, nosiłam spodnie jak to mówią. Rachunki, urzędy, naprawy wiele obowiązków faceta przejmowałam. Wiem, że wiele kobiet tak ma (z wyboru lub nie), ale ja mimo, że nie byłam sama, byłam samotna. Nieszczęśliwa. A potrzebowałam stabilizacji, oparcia, poczucia bezpieczeństwa. Nigdy tego nie miałam.
    Na mojego obecnego męża czekałam 3 lata. Tzn oboje na siebie czekaliśmy :P wciąż płacę rachunki i robię zakupy, zajmuję się domem. Ale mam partnera. Który dla dziecka rzucił palenie. Z którym codziennie rozmawiam. Który pyta, czy czegoś nam trzeba, czy są problemy, które trzeba omówić. Który wspiera, troszczy się i martwi. Który przeprasza rano, że zasnął w fotelu wieczorem, a miał pozmywać naczynia. Który wie, że ma rodzinę, nie stawia na swoje widzimisie.

W sumie 'razem' jesteśmy od kwietnia zeszłego roku. Wtedy pierwszy raz się spotkaliśmy tak normalnie. Tydzień później się oświadczył nad Soliną dwa miesiące później już kupowaliśmy mieszkanie, od lipca w nim mieszkamy a ślub wzięliśmy 3 sierpnia i powiem wam, mimo krótkiego stażu, że to jest najlepsza decyzja w moim życiu. Nie znam go od dziś. Zawsze taki był. Bardziej się troszczył o mnie kiedy byłam w ciąży z synem, niż wtedy mój były.. 300km dalej, a to on wzywał do mnie karetkę, jak źle się czułam.. Takim wariatem jest do dziś. I mimo, że zdarzały się kłótnie, różnice zdań, wciąż uczymy się żyć razem, jak każdy ma swoje wady, to nigdy nie byłam tak szczęśliwa, spokojna i nigdy nie czułam się tak bezpiecznie..

Nie wiem w sumie po co to wam piszę. Może dlatego, że jestem idealnym przypadkiem sytuacji życiowej, w której będąc na dnie, jedyna droga prowadzi w górę. Teraz mam piękne widoki

P.S. Żeby rozjaśnić hahaha nigdy nie piłam, nie ćpałam, nie balowałam nie ściągałam sama siebie na dno. Takie miałam życie. Na imprezie w klubie byłam może z 6 razy w życiu XD
    Ostatnio edytowane przez Dżemik ; 18-01-17 o 10:17

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    A znacie już płeć ?? Bo ja teraz jestem w 10 tygodniu i dopiero 2 lutego wizyta a wtedy bd 12 tydzień i chyba widać płeć ..
    Oj niee.. jest szansa, że na prenatalnych się uda, ale też wątpliwe.
    Córka - dopiero gdzieś w 30 tc się pokazała.
    Syn - w 15tc udało się pani doktor zobaczyć

Zależy od sprzętu, doświadczenia lekarza i tego czy mama jest szczupła czy nie. U tęższych mam w usg brzusznym , obraz jest słabszy.

Ja następną wizytę mam 14 lutego, to będzie 15 tc i nie nastawiam się, że zobaczę.

Ale obstawiam syna!

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja po moim samopoczuciu ( beznadziejnym ) obstawiam córeczkę !!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    A ja czekam pod gabinetem

Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    To życzę powodzenia

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Dżemik cóż za historia....dobra na film... Podziwiam Twoja siłe:-)

Ja z moim tez zamieszkalam po pol roku a po roku i 3 miesiacach mieszkania ciaza:-) i ciesze sie bardzo:-)

Mama T jak tam? Czekamy na wiesci!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów