Strona 175 z 723
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam 29 lat i to moje pierwsze dziecie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Właśnie ja mam ten problem bo przed porodem skończę 17 lat 1 sierpnia i dosyć się boję .. jestem w 1 liceum i nie wiem co mam ze szkoła zrobić rodzice mi każą skończyć a ja chce być przy dorastaniu mojego bobasa.. Postanowiłam nie skończyć szkoły i zająć się dzidzusiem.. Z pieniazkami nie ma problemu narzeczony mnie wspiera i niedługo ślub bierzemy na wiosnę .. maluszek jest zaplanowany i jesteśmy na to gotowi Ale ta szkoła ehh

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Po prostu chce widzieć pierwszy uśmiech i pierwsze mamo usłyszeć

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Burzujka - zawsze możesz się nie zgodzić na nacięcie. Jeśli tak się stanie, że pękniesz, to i tak lepiej. Bo nacięcie przecina tkanki i rana się gorzej zrasta, a przy pęknieciu rana biegnie między tkankami i rana po szyciu goi się o wiele lepiej.
    Ale oczywiście jak najbardziej trzeba wręcz przygotować krocze. Bo i pękniecia unikniesz.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Niulla - rozumiem. Ja rodziłam w marcu, a 17 kończyłam we wrześniu. I doskonale rozumiem Twoje obawy. Z jednej strony nie żałuję, że skończyłam szkołę. Ale z drugiej... Wiele straciłam. Masz rację. Moją małą opiekowała się moja mama. Niestety. Bo skrzywdziła tym i mnie i małą. Nie rozumiała, że to ja jestem matką. Nie miałam wpływu na to co co mała je, gdzie z nimi jeździ, w co się ubiera. Moja matka mi to odebrała. Znajomym opowiadała o młodej jakby to było jej dziecko. Z resztą.. Tak jest po dziś dzień. Szczyci się, że to ona ją wychowała. Ja jestem zdania, że się tylko nią opiekowała, bo od wychowania są rodzice. Wiele mnie ominęło. Dopiero cieszyłam się w pełni macierzyństwem jak się synuś urodził. Wiele rzeczy było wtedy dla mnie nowe. A po urodzeniu córki do szkoły wróciłam po miesiącu :/
    Moja matka nie reagowała nawet, gdy córcia mówiła do niej mamo.. Przez krótki czas była jej prawnym opiekunem, bo ja z ojcem małej nie miałam jeszcze ślubu. Niejednokrotnie mnie szantażowała, że mi jej nie odda.. Wiele jest rzeczy z tym związanych, których nigdy matce nie wybaczę.

Więc rozumiem co czujesz. Ale nic Ci nie doradzę. Nie wiem co powinnaś wybrać. Jeśli ufasz tej osobie, która ma się zajmować dzieckiem to co innego. Skończ szkołę. Ale jeśli nie.. To nie trać tego co jest tak cenne..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

hej dziewczynki ja sie szykuje na cc ze wzgledu na poprzednia moja sytuacje ze corcia byla przetrzymana i wogole teraz bedzie cc okolo 10dni przed planowanym rozwiazaniem,jesli w ogole dotrwam do tego porodu bo tak jak ktoras pisala jest tyle poronien i w ogole ze glowa malaale szczerze mowiac to dla psychiki swojej nie chce rodzic sn bo to co przeszlam to masakra poprostu klade sie i niech tna.
    a rodzicie wszystkie na nfz??

Niulla ja synka urodzilam w klasie maturalnej 12 kwietnia a 4 maja pisalam mature egzaminy itp ale udalo sie zdalam i jestem z siebie dumna a dzieciatko zobaczysz doda Ci sily nie rezygnuj ze szkoly bo bedzie Ci ciezko wrocicjesli ma Ci kto pomoc to nie rezygnuj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dzemik, co za historia! Podziwiam... a mamy współczuję, bo żadna kobieta nie powinna tak robić innej kobiecie, zwłaszcza córce:/
    Mam nadzieję, że Niulla będzie mieć trochę łatwiej, ja osobiście chciałabym mieć chociaż to lo czy tech skończone. Może lepiej zaocznie po prostu? Ale to dlatego, że ja bardzo bym się bała zależności finansowej od faceta, bo po gimnazjum to raczej praca marna po wychowaniu dziecka, może być wszystko dobrze, a może Ci nie dawać kasy na własne jakieś wydatki itp. Moja kuzynka tak ma i to naprawdĘ sprowadza kobietę do najniższego poziomu człowieka....
    Ja w sierpniu mam 28 lat, mąż 30, pierwsze dziecię nasze to będzie

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    JA w lutym kończę właśnie 25, Mąż skończył już 26 lat, to nasze pierwsze dziecko Powiem szczerze że chciałabym rodzić naturalnie ale blokuje mnie fakt, że w moim mieście na dwa szpitale w tym jeden wojewódzki nie ma znieczulenia! Z opowieści szwagierki która rodziła w stolicy wiem, że znieczulenie to dar od Boga kiedy już jest naprawdę źle. U mnie tego nie robią w ogóle

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Po prostu chce widzieć pierwszy uśmiech i pierwsze mamo usłyszeć
    Nic Cię nie ominie a szkole skończ bo później będziesz tego żałować tym bardziej ze ma Ci kto pomoc w opiece nad dzieckiem. I powiem Ci ze zawsze liczyć najlepiej na siebie a nie liczyć tylko na faceta. Ja mam kochanego męża ale wole być niezależna. Ja syna urodziłam na 1 roku studiów zrobiłam rok przerwy i bardzo zalowalam a corka urodzIława się na 2 roku nie przerwałam ich przeniosłam się na zaoczne i skończyłam. I nic mnie nie ominęło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów