Strona 168 z 724
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja miałam iść na prenatalne 1 lutego ale dziś zadzonili ze zwolnilo sie miejsce na te środę i to do mojej pani doktor wiec idę w te środę. Badania prenatalne wykonuje się między 11 a 13.tyg i 6 dni ja miałam wiec miec najpierw tak w ostatniej chwili

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna - ja też jutro mam wizytę nie mogę się doczekać nawet mąż od tygodnia odlicza dni do wizyty i cieszy się, że jedzie ze mną

Mi powoli dolegliwości ustępują. Czasem czuję się tak dobrze, jakbym w ogóle w ciąży nie była ale nie stresuję się bo jeszcze dwa tygodnie i kończy się pierwszy trymestr
    Jedynie to spanie mam dalej takie hehe
    No i te mdłości jeszcze mnie dopadają po jedzeniu ale już mniej.
    Espumisan coraz częściej mi pomaga. I dobrze, bo źle się czułam przez te wzdęcia..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Hej dziewczyny!
    Ja wizytę mam w czwartek, USG i będę się umawiać na prenatalne. Dziś robiłam badania z krwi i wyniki już prawie wszystkie mam i jak porównałam z normą to jest wszystko OK, zobaczymy co lekarz powie.
    Powiedzcie mi czy Wasz Mąż/Partner wchodzi z Wami do gabinetu? Mój chce wejść ze mną posłuchać serduszka i zobaczyć tak na żywo (nie na zdjęciu) a jeszcze nie był.

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Hej Tusziba. Moj byl juz ze mna trzy razy na usg... Szczerze mowiac bez niego bym nie poszla.., ale ja mam problemyz ciaza i potzrebuje jego obecnosci, on o wszystko wypytuje lekarza podczas gdy ja gapie sie w monitor i rycze. Takze wszystko zalezy od tego jak Ty wolisz...no i oczywiscie jesli maz chce no to raczej powinien tam z Toba byc wg mnie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Tusziba - mój mąż był ze mną na pierwszej wizycie, od początku do końca, przy badaniu usg. Na drugiej i trzeciej wizycie nie był, bo był albo w pracy albo z dziećmi, ale jutro idziemy razem i będzie również ze mną. Nie tylko po to, by zobaczyć dzidziolka i posłuchać serduszka, ale on chce w tym uczestniczyć, interesuje się ciążą, badaniami, moim samopoczuciem. Czyta gazetki ciążowe on to z tych troskliwych więc nie ma mowy by odpuścił i się nie interesował

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej wszystkim <3
    jestem tu nowa, dopiero zdecydowałam się dołączyć, ponieważ jestem już w 11 tygodniu ciąży mam nadzieję, że nic złego już się nie wydarzy! Staraliśmy się z Mężem o Dzidzię pół roku, tak jak niektórym z Was moje dwie kreseczki pojawiły się w Mikołajki
    Wszystkim życzę duuużo zdrówka!

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    No u mnie samopoczucie niestety coraz gorsze. Nic jeść nie mogę, bo tak mi niedobrze. Pół nocy dzisiaj nie przespałam, strasznie się męczyłam.
    Wzięłam sobie na całe szczęście wolne, bo musiałam się udać z tą moją krwią do Centrum Krwiodawstwa. A po powrocie dwie suche kromki chleba i spać.
    Wizytę mam u lekarza w piątek, zobaczymy co tam słychać u dzidziulka. Podejrzewam, że mnie będzie już powoli wysyłać na prenatalne.
    Mój małżonek coś tutaj też mówi, że chciałby wejść ze mną do gabinetu, posłuchać serduszka. Ale ja widziałam w poczekalni, jak wchodzili tylko tacy, których kobitki były już w zaawansowanej ciąży. Więc nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 16-01-17 o 15:00

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    No to fajnie, Mój Mąż się uparł że chce wejść więc jak nie spęka to wejdzie....hehe

dwudziestkapiatka witamy serdecznie fajnie ze kolejna sierpnioweczka dolaczyla
    hmm tylko widze ze termin masz na 15 sierpnia tak jak ja a u mnie jest 10tydzien a u Ciebie 11??
    Dziewczeta u mnie maz byl juz ze mna na wizytach wchodzil ze mna i za tydzien tez sie wybieraa dziewczynki powiedzcie mi prenatalne robi sie jeszcze dopochwowo czy juz przez brzuch???

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Moj lekarz robi i dopochwowo i przez brzuch, zeby wszystko dokladnie z kazdej strony sprawdzic. Ale podobno to zalezy od lekarza wlasnie.
    Ja swojego biore na prenatalne wczesniej widzial filmiki z poprzednich usg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów