Strona 167 z 724
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ojaaa ale bym zjadlabym jajko na miekko... ale fakt, nie mozna.
    Mam nadzieje Pannanienormalna ze Ci nie zaszkodzi
    Co do brzucha to ja mam taka teorie ze mnie szybko wybrzusza (mimo ze to pierwsza ciaza) bo ja mam bardzo waskie biodra. I zwyczajnie dziecie nie ma gdzie sie schowac bo tam nie ma miejsca
    Teoria jest taka ze szybciej widac brzuch u osob z slabymi miesniami brzucha ale ja mimo lekkiego waleczka tluszczu to miesnie zawsze mialam mocne...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mamy jajka od zaprzyjaźnionego rolnika, przebadane, ekologiczne, wiem że nie wolno i tak, ale naprawdę miałam taką ochotę....
    Już nie będę więcej, zresztą reakcja na nie była dość szybka, więc wiecie hehe

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Hej dziewczyny .. jest mi strasznie gorąco i mam coraz wyższa temp.. teraz 37,4 .. boli mnie tył głowy. . Jak sb z tym radzić ?? Co mogę zdobić ?

O mnie
    Na przeziebienie polecam imbir cytryna miod. Albo czosnek z cieplym mlekiem.
    Ale taka temperatura w ciazy jest normalna. Jak bedziesz miala powyzej 38 to trzeba bedzie cos zrobic zeby ja zbic.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja dzisiaj taka słaba jestem. Jem bo wiem, że muszę...
    Jutro mam w planach jechać zrobić wyniki.

Jajko na miękko też lubię...i szkoda że nie można
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

hej dziewczynki.hmm wczoraj nadrabialam tygodniowe zaleglosci Waszych postow,nie bylo mnie w domku bylismy na nartach hmm tzn ja nie jezdzilam niestetyStrasznie nie moge sie doczekac wizyty a to za tydzien w srode,dopierowidze ze juz pisalyscie o prenatalnych ze macie wyznaczone,ja narazie jeszcze nic nie wiem

Niunia a w którym tyg jesteś? U mnie dziś 11t2d do prenatnych jeszcze długo bo 27.01 i to taki ostatni moment będzie a 2.02 wizyta u doktor prowadzącej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Anulka to rzeczywiscie jakos pozno te prenatalne masz.
    Ja dopiero 1.02. Ale to bedzie 12+1 u mnie tyle ze tyle czasu musze czekac...
    Dzis bylam u rodzinnego, przepisala mi wszystkie moje badania ktore zlecil mi ginekolog na skierowaniu, wiec nie bede musiala placic

No wlasnie Niunia w ktorym tygodniu jestes?

My tez mielismy jechac na narty... ale zrezygnowalismy..:/ no nic za rok nadrobie jak bedzie taki snieg

dziewczynki ja mam dzis dopiero 10tydzien tzn z ostatniego usg wychodzilo by 10tyd i 2 dni.a wizyte mam 25 stycznia wtedy bedzie 11tydzien wiec mysle ze moze bedzie kazal przyjsc po 2 tygodniach,nie mam pojecia jak on to zrobia w ogole prenatalne robi sie od 11tyg czy 12??

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja jutro idę na druga wizytę, usg itp, wtedy też będę chciała żeby powiedział mi do kogo najlepiej iść na prenatalne, bo strasznie dużo gabinetów jest, ale nie tylko sprzęt się liczy, chciałabym żebY polecił dobrego specjalistę.
    A tak to ogólnie boję się strasznie.... od kilku dni mam jakieś mniejsze piersi i cały czas dotykam czy bolą, a bolą trochę mniej, już sobie oczywiście dopowiadam.... Chyba jak jutro będzie wszystko dobrze to sobie kupię ten detektor tętna płodu dla spokoju.
    Masakra ile to nerwów oczywiście było wszystko ok, ale jak już jutro wizyta to niestety moje zdolności panowania nad stresem gdzieś uciekły

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów