Strona 166 z 724
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Dzień dobry dziewczyny milego dnia życzę.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    szafkowamama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-07 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie! Jak cudownie dużo wpisów mimo, że do sierpnia jeszcze ponad pół roku! Miałam już przyjemność pisania na grupie grudniówek.. w końcu przeniosłyśmy się na facebooka bo było wygodniej. Tutaj mogę tylko czytać Was a pisać dopiero jak uda mi się dopchać na moment do komputera bo w tel dziala mi to fatalnie. Dlatego jakbyście miały ochotę to założyłam grupę na fb i zachęcam do dołączania!

https://www.facebook.com/groups/713540015473130/

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    goga mi na wzdęcia troszkę pomaga espumisan. Lekarz pozwolił brać.
    U mnie wczoraj było bez wieczornych wymiotów także jest jakiś postęp.
    I też burzujka jestem już trochę zmęczona i zdenerwowana tymi objawami. Mimo że też czekałam długo na dziecko. Chyba każda by była gdyby non stop źle się czuła przez kilka tygodni.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja jutro rozpoczynam 11 tc. Ja już mam brzuch większy, nie wiem w sumie czy to z powodu dzidziula czy to kwestia wzdęć.
    A wy jak tam? macie już brzuszki?
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170115_115846.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	85.7 KB
ID:	99732 Ja wyglądam tak i nie męczą mnie wzdęcia znajoma się mnie wczoraj zapytała czy to koniec 4 miesiąca eh w tej bede po prostu wielka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    MamaT noo Ty to masz brzunio!
    Mnie tez juz wystaje a jestem tuz przed 10tc i boje sie ze za wczesnie bo to pierwsza ciaza...
    dzis jestem w pracy i mnie nie mdli

U mnie jeszcze brzuszka nie widać. No moze lekko wystaje, ale nie widać go tak jak u MamyT!
    Nie mogę się doczekać, ale wiem że przy pierwszym dziecku ono chowa się bardziej w środku. No zobaczymy. Dziś 4 dzień bez leku przeciwwymiotnego. Nie jest idealnie ale nie rzygałam jeszcze...oby już nie było wymiotów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Miłej niedzieli!
    My z przyjaciółka urządziłyśmy naszym mężczyzną imprezę urodzinową 30tke razem ich mamy rodziły na porodówce
    A dziś nasz kolega zrobił takie pyszne śniadanie, jajka na miękko, taka miałam na nie ochotę i, tak mi smakowały, zjadłam aż 3 i kibelek... masakra
    Już myślałam że w tym tygodniu powinny się kończyć mdłości i wymioty, ja mam kumulację

Hej Dziewczyny,
    Ja jak dotąd dziękuje temu, któremu się dziękuje, że jak dotąd nie odczuwam żądnego dyskomfortu w ciąży. Za kilka tygodni, jeśli nic się nie zmieni nazwę się szczęściara. Ale może to dobrze, że jest lekko bo nie będę miała wymówki, żeby szybko pracować nad rodzeństwem dla małego Aliena Z drugiej strony jeszcze tyle czasu przed nami, że mogę jeszcze dostać po tyłku

Co do brzuszka, to pomimo tego, że jestem szczupła mój normalnie wygląda na spożywczo- ciążowy, ale jest zdecydowanie mniejszy jak u Mama-T i tylko na dole. A rano prawie wogóle go nie ma, ale cieszę się bo moja ciąża jest jeszcze tajemnicą, wie tylko mąż i dwie przyjaciółki, też w ciązy ( 19 i 27tc) także mam kogo pytać. Rodzice dowiedzą się na dzień babci i dziadka, że mieszkają 200km ode mnie to nie trudno o tajemnicę, teściowa na miejscu się domyśla, bo ile można odmawiać alkoholu i wybrzydzać w jedzeniu, ale na jej pytanie czy będzie babcia, powiedziałam, że już jest od 15 lat Brat się dowie, że ma isć bierzmowanie robic to pewnie też skuma szybko o co chodzi

Panna-nienormalna, ostatnio też miałam ochotę na jajko miękko, dostaliśmy od cioci takie od wiejskiej kurki, ale mąż mi zakazał jeść, oburzona zaczęłam czytać i okazało się, że faktycznie nie są wskazane i musiałam jeść jajecznicę

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Hej Mamuśki!!
    Ja zaczęłam 11tydz i brzucha nie widać, tzn rano jest płaski a im później tym bardziej wydęty. Zależy co zjem oczywiście, nawet bywało, ze wieczorem wyglądałam jak w 5 miesiącu ale ogólnie stwierdzam, ze jest niewidoczny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów