Strona 162 z 724
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Hhehehe, raczej nie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    http://www.tomi.pl/roan-bass-soft.html
    Ja wybrałam taki Kolor jasny szary

Mi sie włączył program 'sikanie' masakra....

Junior Member Awatar dajmira
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    Kolinka jakiś błąd w laboratorium. Dziewczyny ja jeszcze nie miałam śmiałości przymierzać się do wózka ale też podobają mi się Anexy. Wy te wózki już sprawdzałyście w sklepie jak jeżdzą itd. czy z polecenia i opinii w internecie korzystacie? Juz jesteście takie zdecydowane a ja jeszcze nie zagłebiałam się aż tak bardzo w temat. Muszę z mężem wybrać się do jakiegoś sklepu dla smyków i pooglądać.
    KRÓLIŚKA doskonale Cię rozumiem, mam to samo co 40 minut latam i leci parę kropel...

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    DeDe, dzis zrobila tylko zewnetrzne, tak jezdzila po brzuchu, ze boje sie ze cos dziecku zrobila. Nastepne usg w 12tyg i dopiero wtedy zastanowia sie co z tym miesniakiem. 3tyg stresu :/

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Czyżbym mówiła, że mdłości zelżały? A gdzie tam!
    Jest nie do wytrzymania. I to właśnie po południu i wieczorem, rano prawie jak młody bóg po śniadaniu, a wieczorem okropnie.
    Jutro siknę i idę na badania krwi, ciekawe czy dam radę tyle bez śniadanka wytrzymać.

Ale najważniejsze jest to że czuję, że jestem w ciąży
    Wtedy tak nie było.\
    Może będą bliźniaki? We wtorek wszystko się okaże

Natalinka- jeżeli lekarze czekają z tym miesniakiem to oznacza że w tej chwili nie muszą reagować. Także spokojnie Ja kupiłam detektor tętna płodu i fajne to urządzenie mega uspokaja

Junior Member
    pokręcona

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2013-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Natalinka- jeżeli lekarze czekają z tym miesniakiem to oznacza że w tej chwili nie muszą reagować. Także spokojnie Ja kupiłam detektor tętna płodu i fajne to urządzenie mega uspokaja
    Uff. Wiatam serdecznie. Nie martw się tym mięsniakiem, ja też miałam w poprzedniej ciazy i wszystko dobrze sie skonczyło. Teraz postanowiłam, że znajde jakas porzadna przychodnie z porzadnym lekarzem, który dobrze i fachowo poprowadzi moja ciaże. Poprzednia ciaza i poród były okropne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Mi się nie podobają te, co dziecko leży w plastikowej wannie, ale rozumiem, że taka moda...
    Nie mam swojego typu, muszę dotknąć, pojeździć, złożyć sama, więc pewnie jakiś wielki sklep a potem przez Internet ten konkretny model się kupi
    Podoba mi się stokke, ale cena-liczę na dziadów
    No własnie te mydelniczki plastisiowe teraz modne - mnie tez się nie podobają, Ja się tez zastanawiałam nad Stokke, ale chyba dla zyraf... ja mam 170cm i mialam rączke pod pachą dosłownie . I to podzielenie między nogami i mały kosz też mnie zniechęciły.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Osobiscie w zwiazku z tym ze pierwsze to chce nowy i jak sie sprawdzi to zostanie dla nastepnego. Nie chcialabym kupowac uzywki ze wzgledow higienicznych - chybaze od znajomego
    W Bugaboo wszystkie elementy materiałowe sie wrzuca co pralki, więc problem braku higieny odpada .

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    ja gondole miałam JEDO- generalnie ok, ale do transportu, przenoszenia-katastrofa-strasznie ciężki i wielki. Spacerowka kompletnie mi nie pasowala, ten daszek w ogole jakiś taki nieużyteczny przy tej spacerówce, i wygląd tez brzydal taki dlatego kupiliśmy spacerowke Micralite Toro Exclusive- leciutenki, kola pompowane, składany elegancko, mało miejsca w bagażniku zajmuje... no i teraz mamy problem, bo spacerowke mamy super a brakuje nam gondoli, mąż powiedział ze za chiny na spacer z drugim dzieckiem w JEDO nie wyjedzie i chce kupic nowy wozek, wiec nie wiem czy zaraz nie oglosze się tu ze sprzedażą tych wózeczków ale jeszcze trochę czasu do namysłu zostało.
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    No własnie te mydelniczki plastisiowe teraz modne - mnie tez się nie podobają, Ja się tez zastanawiałam nad Stokke, ale chyba dla zyraf... ja mam 170cm i mialam rączke pod pachą dosłownie . I to podzielenie między nogami i mały kosz też mnie zniechęciły.

W Bugaboo wszystkie elementy materiałowe sie wrzuca co pralki, więc problem braku higieny odpada .
    No powiem Ci ze ta firma mnie przekonuje z tym, ze wizualnie mi sie nie podobaja... i wcale nie chodzi o to ze ja lubie styl mydelniczki.. bardziej chodzi mi o kolka i rame, rama dla mnie musi byc koniecznie czarna i kolka przednie duze. A w wiekszosci wozkow sa malutkie.. takie moje troche widzimisie ale co poradzic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów