Strona 159 z 724
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    http://anexbaby.com/pl/cross

A to moj wybor
    Ja mam problem bo mi sie wiekszosc wozkow nie podoba... a ten z wygladu ideal. Poczytalam o nim i jakosc tez calkiem calkiem wiec jak na ten moment to bedzie nasz wozek

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A slyszalyscie o tym, zeby nie kupiwac wozkow 3w1? Troche ostatnio poczytalam i troche mnie przerazila jakosc tych fotelikow z zestawu...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja już po małej drzemce. Trochę ochłonęłam po wizycie i jest ok Każde usg jest dla mnie mega wielkim stresem. Teraz oby tylko bąbel był zdrowy...

Ja jeszcze nie rozmawiałam z moim na te tematy. Wcześniej kiedyś tam, żebym chciała żeby był przy mnie jak będę rodzić ale żeby niczego w szczegółach nie widział ale....plany planami a życie swoje i tak robi
    Wszystkie wózeczki super
    burzujka zajebisty wózek prosty ale zarazem elegancki. No i sprawdzałam cenę. Drogi trochę w porównaniu do tych standardowych wózków
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A slyszalyscie o tym, zeby nie kupiwac wozkow 3w1? Troche ostatnio poczytalam i troche mnie przerazila jakosc tych fotelikow z zestawu...
    Sama spotkałam się z taką opinią. 3 w 1 moge kupić pod warunkiem, że będzie przynajmniej z fotelikiem maxi cosi. A jeśli nie to opcja 2 w 1 jest zawsze troszkę tańsza, nie pozostaje nic tylko płakać i płacić za lepszy fotelik tym bardziej, że na bezpieczeńtwie nie ma co oszczędzać. A myśląc racjonalnie te dwie trzy czy stówki rozłożone na cały okres używania fotelika to nie majątek.

Też podobają mi się Anexy i Adamex Barletta. Wybiorę ten, który będzie wygodniejszy.

O mnie
    Troche kosztuje ale moja mama zaoferowala sie ze da nam 2000 na wozek wiec mozemy zaszalec

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Niestety zazwyczaj to totalny badziew. Wózek moge miec byle jaki, ale fotelik - najlepszy!

Co do wózków, ja bym zwracała uwagę na to by nie byly takie pancerne te budki i gondole - bedziecie jeżdzić nimi w lecie - w największe upały na początku, a wrzesień tez lubi być ciepły. Powinny być przwiewne, a w większoścu to takie pancerne są, ze dzieci dosłownie w nich się duszą - a temperatura dochodzi do 50-60 stopni w środku... byly takie przyadki, ze mamy chcąć okryć od świecącego słonca jeszcze ten wylot przykrywały pieluszką i ugotowały dziecko dosłownie...

Dlatego dobrze się rozglądnąć za wózkie ktory ma budkę z ochroną UV i duzymi przewiewami - w Bugaboo jest super patent, z resztą jezdże z tą budką cały rok . Ma też od razu moskitiere i całośc ochronę uv 50 .

https://www.youtube.com/watch?v=G1_9rAkB2bk

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Trzeba tez wziąć pod uwagę po jakiej nawierzchni będziemy zazwyczaj jeździć - wertepy, drogi leśne, czy zwykle chodniki, łatwość składania jak będziemy często pakować wózek do samochodu i waga .

Zawsze tez uwazam, ze lepiej kupić super wózek uzywany w dobrym stanie, niż nowy, ale dość przeciętny. Ale każdy ma inne priorytety .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Fajne macie te wózki, dziewczyny No, burzujki wózek wymiata
    Ale rozumiem kupno droższego, fajnego wózka przy pierwszym dziecku, ja tak zrobiłam z myśla o kolejnym, no i moja dwójka swój wózek wysłużyła. Musiałam się go pozbyć, bo juz wyblakł od słońca, a był bardzo eksploatowany Teraz nie kupię drogiego, taki sobie wybrałam na allegro:

http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-ec...rs_rule_id=201

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    A wolicie kupić używany czy nowy wózek ??

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Fotelik akurat mam maxi cosi i adapter do tego modelu żeby pasował do wózka :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów