Strona 157 z 724
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A mnie ostatnio troche pomaga jablko
    Wczesniej banan ale teraz juz banan mnie mdli. Imbir w moim przypadku nie dziala zupelnie...!

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    miliam

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-10-31 zobacz kalendarz
    Witam, jestem szczęśliwą mamą trzylatka, a teraz spodziewamy się z mężem kolejnego maluszka. Jestem w 7 tygodniu ciąży i za mną już pierwsza wizyta. Wszystko w porządku, serduszko bije, ale obawiam się plamienia. W pierwszej ciąży w 8 tygodniu leżałam w szpitalu właśnie z poronieniem zagrażającym. Dzisiaj zauważyłam dosłownie niteczkę krwi na bieliźnie. W czwartek kolejna wizyta u lekarza.

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Witasia, dzieki , podnioslas mnie na duchu! Wszystko musi byc dobrze!
    Burzujka, juz nawet nie chce mi sie pisac jak tu traktuje sie wczesna ciaze...albo po prostu tu jest tak jak wszedzie, a w Polsce jest lepiej? Kto by pomyslal... Pozostaje mi prywatne leczenie chyba, bo w przeciwnym razie padne nerwowo ktoregos dnia.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witasia, burzujka - gratuluję i trochę zazdroszczę podpatrywania bobasa muszę uzbroić się w cierpliwość

Mnie na mdłosci pomagała herbata miętowa, jakiś owoc, wafle ryżowe

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mi tak jak mamince, herbata miętowa na problemy z żołądkiem

My już z mężem prowadzimy rozmowy dotyczące porodu zadeklarował się, że będzie ze mną ale nie martwi się swoim stresem tylko twierdzi, że będzie się po prostu bał i martwił o mnie on to taki twardziel, łobuz, wariat. Ale z miękkim i czułym sercem. Nigdy przy kobietach nie płakał a przy mnie juz parę razy

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mój ulubiony napój czyt. kawa poszedł w odstawke :-\ od wczoraj nie piję, bo mi po niej niedobrze. I mam problem z porannym myciem zębów. Też tak macie?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Niulla, ja jem biszkopty, bardzo mi pomagają, zanim jeszcze wstanę z łóżka. Jak miałam taki maraton rzygania kilka dni to faktycznie herbata z imbirem pomogła trochę.
    Goga, ja już rano nie myje, wystarczy że szczoteczka zabrzęczy, bo mam elektryczna i włożę trochę dalej do buzi, to masakra. Myje tak dopiero dwie trzy godziny po śniadaniu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    No i ja dzisiaj nie umyłam :-\ dopiero jak wróciłam z przedszkola.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O a ja moge myc zeby
    Chociaz to!
    Co do porodu to mij niechetny bo wrazliwiecktory nie moze patrzec jak robie sobie zastrzyk... zreszta jego ojciec czekal na swoje dzieci w domu bo jeszcze bardzie wrazliwy :/
    Wiec umowiliamy sie ze jest ze mna do samej akcji porodowej a potem wychodzi i przyjdzie jak juz dziecko ogarna bo jak zobaczy je we krwi to zemdleje

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    My jeszcze wielkich rozmów nie mamy na temat około ciążowy. Po tamtej stracie jesteśmy bardziej powściągliwi. Poprzednio jak tylko test zrobiłam to oglądałam wózki :P teraz nawet o tym nie myślę.
    Zaczął się kolejny tydzień, plamień brak, bóle brzuszka czasem są, ale lekarz mówi, że to normalne. Mdłości raz są raz ich nie ma. Kawy nie piję już od świąt bo myślałam, że to po niej źle się czuje, ale jednak źle czułam się przez ciążę :P
    We wtorek USG, mam nadzieję, że zobaczę robaczka i że będzie wszystko ok
    Senność mi dokucza, ale nie mam jak pójść w dzień się zdrzemnąć bo w pracy, dlatego chodzę spać o 21.30 i budzę się o 4 nad ranem na siusiu. I tutaj mam pytanie, muszę oddać mocz do badać i to ma być ten pierwszy. Jak mam to zrobić, trzymać do 7 czy sikać o 4 i potem znowu o 7 już do pojemniczka. Czy nasikać o 4 do pojemniczka i do lodówki, z tym, że ja te siuśki zaniosę dopiero koło 9.... Nie wiem co robić, może wy wiecie?
    Wieczorami mój brzuch jest gigantyczny, przypomina mi brzuch znajomej która jest teraz w 6 miesiącu. Ale to od wzdęcia. Chyba, że rosną bliźniaki
    Cały czas mi sie odbija i cały czas dokuczają mi bąki.
    Nie mogę się doczekać kiedy dam radę zjeść wszystko, a nie tylko wybrane produkty.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów