Strona 156 z 724
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Super wieści

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Natalinka - niestety nie znam takich przypadków, ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko dobrze!

Burzujka - super! Ja mam jeszcze 6 dni do wizyty, nie mogę się doczekać

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Niulla17
    Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Data
    24 Sierpień 2017
    Jak czytam wasze odpowiedzi to aż mi smutno. Ja szybko zaszłam w ciążę i bardzo się z tego cieszę. Po prostu postanowiłam że chcem razem z narzeczonym i jestem a wy macie tyle problemów mimo żebardzo się starajcie.. Pozdrawiam was kochane .. Dacie sobie radę

Natalinka, ściskam Cię mocno, co to za patałachy, które bez badania rzucają takie wyroki. Dobrze, że poszłaś prywatnie!
    Miałam mięśniaka w pierwszej ciąży, całkiem sporego i faktycznie rósł wraz z maluchem. Miał go pomiędzy główką a barkiem. Nie przeszkadzał mu w rozwoju, w ciązy też mi nie zagrażał ani przeszkadzał. Jedyne co, to ze względu na położenie była opcja cesarki, bo lekarka nie wiedziała czy przeciśnie się przez niego do porodu - bark mógł mu zablokować. Obserwowany był ten mięniak bardziej. W efekcie młody się tak ustawił, że mięśniaka miał jakby za sobą więc porób bez komplikacji naturalny. Mięśniaka miałam usunąć po porodzie ale się kosmicznie szybko wchłonął i nie było po nim śladu

[QUOTE=goga19862;3012353]Witasia mi te

No zobacz, ciekawe. Ja mam wizytę za równo 4 tygodnie, wtedy będe się dopominać

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    nati89 Mam dokłądnie tak samo, wręcz seks teraz to jak za karę

panna-nienormalna Mamw domu kotkę już za chwilę 7rok,żądnych problemów przy dziecku

burzujka Świetnie! super wiadomości

Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Ja mam wizytę dopiero na 2 Luty .. ehh tak nie mogę się doczekać .. jestem w 3 miesiącu i strasznie dokuczają mi mdłości.. miała tak któraś z was ?? Są na to dobre sposoby ??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziekuje dziewczyny
    Czuje sie fatalnie dzis to juz prawie zwymiotowalam jak bralam poranna porcje tabletek... tak mi sie nie dobrze zrobilo ze sie ruszac nie moglam...!
    Ale wazne ze malenstwo rosnie jak na drozdzach
    Mialam krwiaka i juz nie mam
    Ale w jajniku nada torbiel, nie zmniejszyla sie w ogole...:/
    Natalinka, wracaj do pl na czas ciazy bo to jakas masakra jest... straszne rzeczy sie tam u Ciebie dzieja, mam nadzieje ze mimo wszystko maluch bedzie nadal rosl i sie rozwijal do samego rozwiazania.

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Ja mam wizytę dopiero na 2 Luty .. ehh tak nie mogę się doczekać .. jestem w 3 miesiącu i strasznie dokuczają mi mdłości.. miała tak któraś z was ?? Są na to dobre sposoby ??
    Na szczęście nie mam tych problemów, ale podobno herbata z imbirem bardzo pomaga. Koleżąnka która też jest w ciąży teraz piła ciepłe mleko i jej pomagało

Mieszka w
    Lwówek Śląski
    O mnie
    Data
    24 Sierpień 2017
    Dzięki .. Na pewno wypróbuję herbaty.. za mlekiem teraz nie przepadam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów