Strona 155 z 724
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Ja dziś miałam wizytę u gin - wszystko ok, a prenatalne mam na 31.01.

A co do wagi... przed poprzednią ciazą schidłam 30 kg, potem rzuciłam trochę diete, bo nie zachodziłam w ciaze a byla mega drakonska i bardzo dużo ćwiczen, wiec tutaj tez upatrywalam się przyczyny, i z 3kg przyszło z jojo- a w ciazy mimo ze nie folgowałam sobie bo balam się ze przytyję 23 kg wskoczylo. Po porodzie kilka zeszlo, ale moze z 3, ktore nadrobilam bo przy kp mialam mega wilczy głód... potem diety różne, silownia... nic... pół kg schudłam i teraz waże praktycznie tyle co do porodu .

O tyle, ze teraz się bardzo pilnuję, po swiętach an wizycie wazylam 2 kg wiecej niż dziś, więc na szczęscie nie tyję, bo nie mogę za duzo...jak dla mnie to ani ciaza ani karmienie (już 1,5r ) nie powoduje chudnięcia .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Moje dzieci też przeszczesliwe syn listę z imionami juz robi cora codziennie brzuch głaszcze ale oni wiedza co i jak bo mamy 8 miesieczne bliźniaki tez syn taki opiekuńczy do nich napatrzeć się na niego nie mogę jak się z nimi bawi ale zapowiedzial ze karmić może ale pieluch zmieniał nie będzie. Ja się spodziwam ze zazdrość się pojawi ale są juz na tyle duzi ze da się z nimi poważnie pogadać i dużo wytłumaczyć

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    A macie zwierzaki? My mamy ze schroniska pieska, wiele krzywd go spotkało, ma dopiero 3 lata, u nas jest od roku i robi duże postępy, bo na początku był kłębkiem strachu. jest z nami bardzo związany, jak nas nie widzi to zaczyna być taki nie swój, lekliwy. Na szczęście nie ma agresji.
    Zastanawiam się jak to będzie z dzieckiem. Zwłaszcza że nasz Borys jest duży, waży około 35 kg. Nie chcę by się czuł odtrącony ale jednocześnie już nie za bardzo by wpakowywał się do nas rano do łóżka, jak będzie dziecko. Jedno wiem że do schroniska nie wróci...

Fajnie Wasze dzieciaczki zareagowały na wieść o rodzeństwie. Jak będzie dziś na badaniu wszystko ok to dziś/jutro powiemy synkowi. Zobaczymy jak faktycznie zareaguje

Panna-nienormalna - nie mam teraz zwierzaka ale jak się rodził synek to mieliśmy owczarka niemieckiego, bardzo ze mną związanego bo był mój za czasów panieńskich . Przyniósł mu mąż pieluszkę ze szpitala, nie zmieniałam nic w jego świecie czyli nie przestawiałam legowiska, itp. On niestety był już starutki więc potrzebował tylko spokoju, odszedł od nas 2 miesiące po urodzeniu synka więc niestety nie mam za dużo doświadczeń z ich wspólnego czasu a szkoda

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Bylam u lekarza! Moj bąbelek ma juz raczki i nozki i jest bardzo duzy ❤️
    1 lutego genetyczne...!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka gratulacje cudowna wiadomość! oby więcej takich
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Hejki, jestem po wizycie. Mój maluch ma niecały 1 cm i pięknie biło mu serduszko
    Jest młodszy o jeden tydzień vs. miesiączka, ale nie martwi mnie to jakoś bo pierworodny też tak miał. Dostałam skierowania na badania i Duphaston ze względu na mocne bóle brzucha. Jedno mnie tylko zastanowiło, choć dopiero po fakcie bo z tego wszystkiego zapomniałam - nie założyła mi karty ciąży. I termin porodu bardzo orientacyjnie podała, że koniec sierpnia bo dokładniejszy dopiero po USG genetycznym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    [QUOTE=burzujka;3012341]Bylam u lekarza! Moj b

Burzujka - świetne wieści!! A jak sie czujesz?

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Witasia mi też nie założył karty ciąży. Dopiero jak przyjdę z wynikami za trzy tygodnie, to ma założyć :-) pewnie u Ciebie bedzie tak samo.

Burzujka świetne wieści.

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ciesze sie bardzo ze u Was wszystko w porzadku! Ja znowu mialam straszne pare dni. znowu krwawilam, tym razem ze skrzepami, znowu szpital, znowu bez badania i usg stwierdzili, ze poronienie..ale wczoraj poszlismy prywatnie na usg, bo tutaj w tym kraju niestety ach szkoda gadac.... w kazdym razie z maluchem wszystko Ok, ma 2,22cm, serce bije. Ja natomiast mam krwawienie tam w srodku, ktore powinno sie wchlonac do 12 tyg. oraz, co, mnie bardziej martwi miesniak na zewnatrz macicy, ktory prawdopodobnie bedzie rosl razem z maluszkiem. Bardzo sie boje. Jutro mam kolejne usg, juz panstwowe, mam nadzieje ze nadal wszystko jest ok. Czy koras z Was miala dosiadczenia z miesniakiem w ciazy lub zna kogos kto mial? Rokowania sa generalnie dobre, ale nie wiem czy tutaj ktos sie mna jakos specjalnie zajmie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów