Strona 154 z 724
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Mój ma 4,5. Jest ogólnie na nie do młodszych dzieci. Strasznie ze mną związany, jak jestem w domu to nie da przy sobie nic zrobić nikomu innemu. Ostatnio stał się mniej samodzielny niż kilka miesięcy temu, w domu nawet jeść nie chce sam :/ Może ta taki dziwny czas, który musi przejść.
    Nie chciałabym mu krzywdy zrobić, mam w planie odpowiednio go przygotować, myślałam nawet o pójściu do psychologa żeby dobrze wykorzystać ten czas do porodu. Zależy mi, żeby nie czuł się odtrącony. Wiem, że nie jestem w stanie wszystkiemu zaradzić, doba się nie wydłuży a ja będe miała dla niego mniej czasu :/

2. dzieckozakupy.pl
    Moj synek ma 9 lat i jest zachwycony że będzie miał, rodzeństwo. Nie będzie już sam. Pomimo choroby uczyłam od początku go samodzielności na tyle ile jest to możliwe. Nigdy nie miał problemów żeby zostać sam. A jak miał niecałe 3latka to siedziałam z brata 5 miesięczną córka, od 7 do 17. Synek doskonale rozumiał że muszę jej więcej poświęcać czasu bo jest mała Nigdy też nie był zazdrosny. Mam super mądrego synka Już mi mówi, że mi będzie pomagał, że razem damy radę

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witasia, na pewno będzie dobrze, grunt to pokazać mu jaki rozkoszny potrafi być taki maluch
    Masz dużo czasu, ale jeśli mogę zasugerować, to kup mu lalkę bobasa, jeśli takiej nie ma, ona nauczy go wrażliwości i w pewien sposób oswoi go z rolą starszego braciszka. Nie jestem zwolenniczką bardzo konserwatywnego podziału ról w społeczeństwie i chłopcy mogą bawić sie lalkmi a dziewczynki autkami. I tak, gdy rosną samoistnie samoistnie wchodzą w pewne wzorce

A co do poświęcania czasu dziecku, gdy sie młodsze rodzi, to ja też się tym martwiłam i wiesz co, nie było takiego problemu po prostu jakoś naturalnie to przyszło; nawet gdy mała wisiała mi na cycku to i wtedy bawiłam sie z synkiem jedyne, do czego będziesz musiała się przyzwyczaić a co moze być na początku frustrujace, to to że nie da się zaspokoić potrzeb dwojga w jednym czasie - czasem krzyczy młodsze, czasem starsze

Dzięki dziewczyny.
    Maminka, jak najbardziej też jestem za zabawkami wszystkimi dla wszystkich Nie cierpię gdy dziewczynki dostają jako zabawkę żelazko czy odkurzacz, wrrr.
    Dzięki za mądre słowa o zaspokajaniu potrzeb dwójki maluchów na raz - muszę wziąć sobie do serca

Anulka, faktycznie mądrego małego mężczyznę masz w domu Fajnie się to czyta

Witasia- wychowuje synka sama, ale od ponad 2 lat jestem z moim ukochanym i pod koniec marca zamieszkamy razem. Synek się bardzo cieszy że będzie miał tatę i rodzeństwo bo bardzo tego chciał Nawet jak w ciążę nie mogłam zajść to zawsze czekał pod drzwiami i pytał czy są szanse na dzidziusia. Zawsze był bardzo spokojny i rozsądny. Chciałbym aby ten malutki bobasek był taki jak mój synek Dziewczyny jak po dzisiejszych wizytach kto prenatalne ma już ustalone? Ja 27.01

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Anulka ja mam 27.01 też prenatalne
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    moja córcia ma 4 latka i zachwycona jest że będzie dzidzia. Zresztą ona od dłuższego czasu pytała nas kiedy w końcu będzie miała braciszka albo siostrzyczkę, jak wchodziliśmy do sklepu z ubraniami dziecięcymi to szła na dział z małymi ubrankami i pokazywała co będziemy dzidzi kupować jak już będzie w brzuszku także teraz jest przeszczęśliwa i codziennie mówi 'mamusi tęsknię za dzidziusiem' i już chciałaby lato żeby się urodził

ja od wczoraj z bólem ucha...myślałam ze mi głowę wczoraj urwie, ale zaaplikowałam cebulę i dziś już o niebo lepiej, ale nadal upierdliwy ten ból;/

ja mam ok 156cm i w 9tygodniu waga 50,6kg. w poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg ale od razu po schudłam i byłam jak patyczek, mąż mi jedzenie podkładał bo mu za mało ciałka było a dziewczyny mówiły że jestem żywy dowodem że ciąża to najlepsza dieta więc mam cichą nadzieję ze teraz będzie tak samo
    Ostatnio edytowane przez anita_xyz ; 10-01-17 o 18:42
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

O mnie
    Zazdroszczę wam tych wag Ja zawsze potrzebuję dużo pracy i samozaparcia żeby zejść kilka kg a i tak gdy się nie pilnuję one wracają..ale cóż takie geny co zrobić. Po ciąży na pewno znów wezmę się za siebie.

A jak tam wasze dolegliwości? jak się czujecie ciężarne?
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

O mnie
    A wiecie co...seks mógłby dla mnie teraz nie istnieć :/ co mnie trochę martwi bo wolałabym żeby libido mi wróciło.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów