Strona 153 z 724
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cześć Witasia

panna- nienormalna - tak teraz masz 11 tydzień, za dwa dni będziesz miała pełnych 11 tygodni tak to się liczy

2. dzieckozakupy.pl
    Znowu napisalam i tylko pierwsze zdanie sie pokazalo,.wiecie co robie nie tak?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    goga gratulacje super wiadomość

I ja i ja...mam bóle brzucha i odbijanie i wzdęcia niestety :/

Ja się znów zaczynam bać o moje dziecko czy u niego wszystko w porządku. Myślałam że na tym etapie już będę trochę spokojniejsza ale jednak nie
    Dobrze, że za dwa dni mam wizytę.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj pod garażem puściłam swojego pierwszego pawia w tej ciąży :-D i zastanawiałam się czy to ze stresu przed wizytą czy dlatego, że jestem w ciąży ;-)

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Witasia co u Ciebie? Ty chyba jesteś na tym etapie co ja. Byłaś u lekarza?

No to od początku i na kompie
    Chciałam się usprawiedliwić, że mnie nie była ale wczoraj powitałam na świecie siostrzenicę
    Jest cudowna i się zakochałam Chcę dziewczynkę, hahah

Goga - super, że wszystko ok, uspokoiłaś się? Data porodu została, bo pamiętasz - my z jednego dnia

Mnie mdłości okrutne dopadają, już sama nie wiem co pomaga, jedzenie czy nie ;p
    W pierwszej ciąży nie miałam mdłości w ogóle i mi się nie podobają. Brzuch boli cały czas ale faktycznie tak jak u Was trochę mniej.
    Ja mam 167 cm i ważę 58-59, na razie waga się waha w około tego, nie chciałabym przekroczyć 70 W pierwszej ciąży się udało.

Moja wizyta (pierwsza) jutro. Po chcemy powiedzieć synkowi, zastanawiam się jak zareaguje bo jak babcie podpytywały czy chciałby brata czy siostrę (głupie pytania) to reagował, że w ogóle, hehe.
    Dziewczyny ze starszakami, jakie macie doświadczenia z przygotowywaniem starszaków? Podpowiecie??

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Witajcie...z tymi wzdęciami i odbijaniem to się mi jeszcze zdarza, ale już powoli przechodzi ale każdy jest inny.
    Ja wizyta dopiero za 2 tygodnie,a też się cały czas zastanawiam czy z dzidzią wszystko OK, no ale taki nasz urok Mamuśki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    [QUOTE=goga19862;3011711]Witasia co u Ciebie? Ty chyba jeste

ja jutro kochana na 12, tupię nóżkami z niecierpliwością

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jutro dużo dziewczyn ma wizytę :-) więc powodzenia i cierpliwości życzę ;-)

Na pewno się uspokoiłam z tym, że bije serduszko i że to nie ciąża pozamaciczna ;-) bo i takie myśli już miałam. No ale pewnie co wizyta będzie stres ;-)

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witasia, ja pokazałam dzieciom brzuch i powiedziałam , ze tam jest mały dzidziuś, który będzie rósł a wraz z nim brzuszek mamusi i się urodzi latem, gdy będzie ciepło córka za mała to i się za bardzo nie interesowała ( pewnie nie będzie mnie pamiętać z dużym brzuchem ) a synek bardzo ucieszony, często odsłania mi brzuch i pyta o dzidziusia, ma niecałe 3,5 roku
    Nie wiem natomiast jak przygotować dziecko starsze niż 4-5 lat i dotąd było jedynakiem, bo często jest na "nie"; w końcu dotąd miał całą uwagę rodziców dla siebie i nauczył się to wykorzystywać Tez jestem ciekawa jak inne mamusie sobie radzą w takiej sytuacji z przygotowaniem starszaka.
    Siostra męża miała 5 lat, gdy się mój ślubny urodził i teściowa mówiła, ze ona cała ciążę nie dała się przekonać do rodzeństwa, a gdy się maż urodził to wpadła w histerię, ze do domu został przywieziony i przez jakiś czas moczyła się w nocy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów