Strona 152 z 724
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    DeDe- super, ze już jesteś po wizycie i po stresie

Ilusive - takie kłucia jakby w pochwie są normalne, pamiętam, ze w pierwszej ciąży o to też sie martwiłam, ale lekarka rozwiała moje wątpliwości w bardziej zaawansowanej ciąży moze też kłuć spojenie łonowe - to też normalne; pamiętam, ze mnie kłuło, gdy leżałam z wielkim brzuchem i chciałam przełożyć nogę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Maminka - okropne jest uczucie rozchodzenia się spojenia łonowego.. Mnie w ciąży z synem bardzo bolało..

Dede - super, że wszystko w porządku

Dziś mnie dopadło takie osłabienie, w głowie się zakręciło, nogi z waty, ręce się trzęsą.. Tak mi słabo było, że nie mogłam dojść z kuchni do krzesła. Z godzinę mnie trzymało.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Witam dziewczyny z rana budze zaraz gady do szkoły. Klucie w pochwie tez mnie łapie ostatnio

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Przyszedł dzień w którym w poprzedniej ciąży zaczęło się plamienie. Po dwóch tygodniach poroniłam. Ale tym razem chyba będzie dobrze. MUSI!
    Choć brzuszek coś mnie boli, a dziś 9 h w pracy. Chyba przetrzymam ten tydzień i ide na l4.
    Chyba muszę wziąć nospę
    I ja dorzucę się z wagą. 175 i 69 kg, już w sumie +1kg chyba, więc może jednak do końca 1 trymestru przytyję 2 kg a nie 20 jak zakładałam wcześniej :P
    Zbieram się do pracy, zobaczymy co z tego będzie
    Czy wy też macie takie wilcze napady głodu?I jak ich od razu nie zaspokoicie to się źle czujecie? Ja wczoraj tak miałam. Zaczął mnie okropnie boleć brzuch, zaczęło się odbijanie( które i tak męczy mnie codziennie) i gazy. Leżałam na podłodze zwinięta w kulkę

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cajafuerte, wilczy głód to chyba normalne, ja muszę zjeść bo inaczej mam mdłości i słabo mi...
    Ja się lepiej nie ważę startowałam z 54 kg, przy 163. Teraz gips mi dodaje 3 kg haha

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Jest serduszko :-) wszystko ok. Dostałam skierowanie na wyniki i za 3 tyg. kolejna wizyta.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Goga super!

A mnie dziś znowu dopadło zmęczenie. Musiałam się położyć zdrzemnąć bo nie dałam rady nawet siedzieć.. Ehh
    Dobrze, że moje dziecko nie narobiło większych szkód.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, powiedzcie mi, jak to się liczy te tygodnie ciąży, bo tu na suwaczku mam dokładnie podane tydzień i dzień, czyli 10t5d, a jak odpalam aplikacje moja ciąża to tam mam 11 tydzień. Czyli to się zaokrągla w górę?

Goga, super!

Hej dziewczyny, pamietacie mnie jeszcze?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Goga - gratuluję!

cajafuerte - wiem co przechodzisz, bo mam to samo: ból brzucha, odbijanie (o tym też chyba Dżemik pisała ) - okropne uczucie...

A ja wczoraj się położyłam na płasko, bo byłam ciekawa czy wyczuję już powiększoną macicę i jest jak średnia pomarańcza tak się jakoś poczułam jak w innym rodzaju szczęśliwości; to przez ten namacalny dowód, ze życie sie we mnie rozwija... eeee, chyba się trochę wzruszyłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów