Strona 148 z 724
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Mnie juz tez nie boli:-)

Ja mialam usg co 3tyg a teraz troche dluzszy termin mi wyszedl z racji tego ze odrazu prenatalne mi zrobi:-) takze czekam na 19go :-D Jak tam Wasze brzuszki? Rosna? Moj jest malutki, juz nie mam takich wzdec wiec nic nie widac praktycznie:-) a zaczelam 10tydz. MamaT jak tam Twoj?:-D bo z tego co pamietam to robilo sie juz ciasno w gaciach:-D a jestes chyba "najstarsza ciążą" z Nas wszystkich;-)
    Ja juz tylko portki na gumkę znajoma myślała ze kolo 20 tyg jestem aż się boje z tym moim brzuniem jak on już taki duży ale cóż 3 ciaza to i mięśnie i macica juz wie co ma robić

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    No to nieźle:-D mi sie czasem wydaje, ze wcale nie mam w brzuchu małego lokatora...chyba dopoki nie urosnie to tak bede miala;-) a ja z tych małych i chudych. Nawet po Świetach jak bylam na usg (to byl 8tydz 2dz) to mi robil przech brzuch:-D i bylo widac:-)

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    widzę że co niektóre z was to chudzinki

Możecie mnie nazywać wariatką, ale ja do końca pierwszego trymestru chodzę co dwa tygodnie na usg sprawdzić czy dziecko żyje. Teraz idę w czwartek na nfz.
    Taki mam uraz. Ostatnio zrobiłam taki błąd i przez ponad 3 tygodnie chodziłam z martwym zarodkiem niczego nieświadoma.... Nie chce tak teraz.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ilusive ja nie miałam takiego kłucia więc nie mogę pomóc
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    No ja startuje z waga 50 kg obecnie 51 mam nadzieje ze nie przekrocze 60 kg

Junior Member Awatar dajmira
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki, troszkę mnie nie było ale już nadrobiłam wpisy. W piątek byłam na usg i widziałam bijące serduszko, bardzo się uspokoiłam. Zarodek miał 11 mm i lekarz potwierdził prawidłowy rozwój ciąży. kamień z serca... KRÓLIŚKA zazdraszczam tego badania przez powłoki brzuszne, może i u mnie następnym razem już tak będzie. Co do rosnącego brzuszka to póki co nic nie widać, chociaż czytałam na innym forum wpisy dziewczyn "sierpniowych" i niektóre to już się nie dopinają w spodnie sprzed ciąży, może to efekt wzdęć a może faktycznie znaczenie ma figura i ilość przebytych ciąż. Zaczęłam się smarować Palmersem, niech skóra się uelastycznia :-) Spokojnego wieczorku życzę.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No mnie wczoraj tez wybrzuszylo ) swietne uczucie! Dzis brzuch juz nie jest taki duzy wiec to ewidentnie jelita mnie wybrzuszyly
    Ja az taka chudzinka nie jestem, pare dni przed dwiema kreskami sie wazylam i bylo 59. (Dwa lata temu przytylam do tej wlasnie wagi z 52...) w ostatni poniedzialek wazylam 56! smieje sie ze juz dawno tyle nie wazylam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mnie też już tak brzuch nie pobolewa, ale tak jak któraś pisała, nie mogę siedzieć pochylona, często zmieniam pozycję, bo czuję ucisk w brzuchu jakby coś mi przeszkadzało może jeszcze nie namacalnie ale czuję w podbrzuszu, że coś mi tam siedzi
    Mdłości trochę ustąpiły, ale za to po posiłkach mam straszne wzdęcia i odbija mi się.. Jak żulowi jakiemuś haha
    Chyba muszę zainwestować w espumisan. Bo czuję się fatalnie z twardym brzuchem..

Ale spanie mi się nie zmieniło haha dalej śpię gdzie popadnie :P

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja już w 8tc widziałam lekko wystające podbrzusze teraz trochę zwolniło Ale dziś się najadłam i była balon jak 6 miesiąc ale ja teraz leżąca i siedząca jestem, więc podejrzewam że jak na stojąco to bardziej widać będzie
    Ja już się nie mogę doczekać usg przez brzuch, strasznie nie lubię dopochwowo...
    Z poza ciążowych tematów to mamy zielone światło od sanepidu i znaleźliśmy lokal na wynajem, więc ruszamy z mężem z naszym biznesem niebawem zrobię tu reklamę, bo to sprzedaż internetowa będzie

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja tez zaczelam sie smarowac Palmersem, kupilam maselko na brzuszek:-) jest mega tluste! w super pharm akurat promocja po 31,19zl a na aptece internetowej 29zl wiec sie nie oplacalo zamawiac

Ja mam 46kg....ciekawe ile przytyje:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów