Strona 146 z 724
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Jak tam u was?
    U mnie dziś mdłości ciąg dalszy... No i zima na całego no i odliczam dni kiedy wrócę do żywych w końcu kiedy skończy się ten trymestr.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mnie po sniadaniu tez zemdlilo... szwagierka mi powiedziala ze ona to mdlosci dopiero w 8tc miala... ja jestem w 8 a od dwoch tygodni mam masakre... ale moze sie szybciej skonczy bo ja meczylo do 13tc.
    Ja dzis wychodze z domu bede spiewac na koncercie charytatywnym

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A mnie mdliło a już nie mdli....hehe

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    No wiesz Dzemik jak Twoja lekarska miala dobry sprzet i widziala ze jest ok to faktycznie nie bylo potrzeby jeszcze isc gdzies indziej
    W 15tc już wypatrzyła, że będzie chłopak mimo, że ja do szczupłych nie należałam

U nas taka zima, że połowa aut na parkingu, żeby odpalić to na kablach z innego auta, bo akumulatory popadały. Nam tak samo. Ropa zamarzła, chłodnica zamarzła.. Masakra
    A to pierwsze dni takie mrozy.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja dziś dobrze się czułam od rana i chyba się sforsowalam bo mnie teraz brzuch boli ale już mam spokój najadłam się orzeszków i teraz zagryzam zelkami mniam

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    U mnie też zima jak nie wiem, samochodu rano nie odpaliłam.Na noc zapowiadają -23. Siedzę prawie caly dzień pod kołderką. Nic zjeść nie mogę, bo mi niedobrze. Jedynie trzy jabłka wmusiłam w siebie. Z nudów rozebrałam już choinkę i przeglądam wózki w internecie. Ale jest mega wybór....
    W czwartek zrobiłam badania, trochę doznałam szoku, bo nie spodziewałam się aż takiej kwoty: 308 zl. Wzięłam tylko 230 zł, ale mąż był ze mną i poleciał do bankomatu. U Was też tyle to kosztowało??
    Teraz czekam do 20 stycznia, o ile wyniki będą dobre. Mam nadzieję, że juz wtedy założy mi kartę ciąży.

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    U nas dzisiaj bardzo zimno. Może nie przez to, że mróz ostry ale okropnie wieje. Zaliczyliśmy krótki, jednorazowy wypad na sanki. Natomiast wczoraj byliśmy trzy razy w ciągu dnia, bo był mróz ale nie wiało dzisiaj stanęłam na wadze i mam 0,5 kg więcej :/ w poprzedniej ciąży miałam w tym okresie -2 kg, bo wymiotowałam. Coś czuję, że będę duuuuża w tej ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja sie waze co poniedzialek, ciekaw co mi wyjdzie bo dzis to mi brzuch wywalilo jak nie wiem... moze w koncu przytylam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja się nie ważę bo się boję ;D
    Już wcześniej pisałam że mam kilka nadprogramowych kilogramów z brzuchem w pakiecie. A teraz widzę, że ten brzuch zaczyna się coraz bardziej zaokrąglać.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ale zimno u nas mąż poszedł w piecu napalic a ja pod kocykiem leżę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów