Strona 145 z 724
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Dzieki MamaT Oby. Szczesliwego Nowego Roku dla Was wszystkich )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Natalinka faktycznie przeżyłaś koszmar ale najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło
    Chociaż z moim charakterem to nie wiem czy bym tam siedziała podczas ciąży. Tak jak burzujka napisała nic tylko stamtąd uciekać.

burzujka dużo płacisz za wizytę. Ale ty z Warszawy jesteś o ile pamiętam? Tam wszystko jest droższe chyba.
    Ja płacę 130 zł w małym mieście to i tak wydaje mi się, że dużo bo inni lekarze biorą nawet 80 zł.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Pod Wawa ale mozna spokojnie znalezc w miare dobrego gina za 150... ja po prostu na zdrowiu nie umiem oszczedzac i wybralam najlepsza prywatna klinike w okolicy... burzujsko brzmi ale nie jestesmy jacys bogaci i prowadzimy raczej oszczedny tryb zycia i wynajmujemy mieszkanie wciaz bo nie stac nas na swoje jeszcze. Ale na lekarza to nie oszczedzam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Pewnie, na dobrej opiece lekarskiej nie ma co oszczędzać
    A dziewczyny macie już jakieś przeczucia? intuicje? co nosicie pod sercem? czy chłopca czy dziewczynkę?
    Bo ja w ogóle nie mam..
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Nati - moje przeczucie, że chłopak. Po prostu tak czuję. Natomiast mąż jest przekonany że dziewuszka ale nieważne, co będzie niech się urodzi zdrowe tylko na tym mi zależy

Powiem wam jeszcze odnośnie badań prenatalnych, że w obu moich ciążach ich nie robiłam. W pierwszej w ogóle był cyrk, ale o tym kiedy indziej, a w drugiej po prostu nie chciałam. Miałam bardzo dobrą lekarkę, czułam się u niej bezpiecznie i nie widziałam potrzeby robienia tych badań. Tym bardziej, że w mojej rodzinie (ani rodzinie ojców dzieci) nie było tego typu problemów z tym związanych. Chorób, niepełnosprawnych dzieci, ogólnie czegoś niepokojącego. No i dzieci urodziły się zdrowe, ciąże bez powikłań. Więc teraz nie wiem czy będę robić. Zobaczę co mi lekarz powie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    A to ja myslalam ze to jest standard i nie ma mozliwosci ich nie robic ogolnie nie znam dziewczyny ktora by ich nie robila
    Ja zrobie na pewno bo musze zobaczyc czy dziecie nie ma wad cewy nerwowej...

U mnie bedzie Maryśka jak nic

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mój mąż zawsze chciał mieć starszą siostrę, dlatego zawsze mówił że chce najpierw dziewczynkę, jakoś więc i ja tak chciałam, ale poprzednio w ciąży czułam że chłopak jak nic, teraz już nie mam żadnego przeczucia
    Odkąd poprzednio miałam to przeczucie że chłopak to mamy wreszcie imię dla chłopca. Bo długo nie mieliśmy, żadne nam się nie podobało, więc teraz to już niech będzie, co ma być

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja nie mam pojęcia co będzie,nic nie przeczuwam.. ..ale ważne żeby zdrowe było tak jak dziewczyny mówią tutaj...Mąż twierdzi że będzie chłopak a ja w sumie wolałabym niespodziankę i nie chciałabym wiedzieć do końca.. .ale Mąż się uparł ze On musi wiedzieć...a wiadomo jak On będzie wiedział to mi "przez przypadek"powie...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Burzujka - tzn moja lekarka przy synku mi mówiła o tych badaniach, że mam możliwość zrobić, że jak chce to mnie skieruje. Zapytałam o szczegóły, czy jest to konieczne, ale powiedziała, że u niej na usg widać, że jest w porządku, a badania mogą mnie tylko uspokoić, czy tam potwierdzić, że nic złego się nie dzieje. Że to dla mojego spokoju. Nie zrobiłam ich.
    Natomiast w kręgu moich znajomych (prócz forum) jakoś mało się o tym mówiło, i zawsze żyłam w przekonaniu, że nie są one konieczne.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    No wiesz Dzemik jak Twoja lekarska miala dobry sprzet i widziala ze jest ok to faktycznie nie bylo potrzeby jeszcze isc gdzies indziej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów