Strona 143 z 723
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź wg USG 8tydzien 6dzien Nie wiem czy lekarze wszystkim proponują te badania? Czy mi zaproponował bo poprzednia ciaze poronilam....ale chyba zrobię

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    tusziba super wiadomość fajnie że jest serduszko
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Tusziba gratulacje prenatalne w tych czasach sa standardem raczej zawsze sie je robi wiec zrob koniecznie!
    Illusive - to jest strzykawka... ale nie samo wklucie boli (chociaz tez boli!) bardziej boli ten lek co wstrzykuje... co czyni caly proces bardzo nieprzyjemnym... cieszylam sie ze zaraz odstawie te zastrzyki a tu jestem skazana na nie jeszcze po porodzie 6 tygodni!
    Oj oby do sierpnia...

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Hura! Jest serduszko i wszystko ok a tak się bałam....lekarz dziś się mnie zapytał czy będę robić usg prenatalne...a wy robicie? Na czym polega i ile kosztuje?
    Dla mnie to badanie to podstawa. Sprawdzane jest czy płód prawidłowo sie rozwija, czy ma wszystki części ciała, wszystkie paluszki, przezierność karkowa, nosek itd. Głównie tez bada prawdopodobieństwo wystąpienia lub nie 3 podstawowych wad genetycznych - tutaj masz szczegóły:
    http://abcprenatalne.pl/tydzien12.html

Ważne by robił je lekarz z certyfikatem FMF.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja robie prenatalne i lekka tachykardia dzidzi wyszła dzięki temu badania mam za darmo dziś dostałam skierowanie mam się zapisać na 1 lutego. Pani doktor każe mi się nie martwić bo czasem się tak zdarza na tym etapie ciąży i jej wierze a ze mogę skorzystać to pewnie ze zrobię dokładniejsze badania. Mam chrzesnice z zespołem downa i jak by miało być tak u nas to wolala bym wiedzieć niestety biedactwa często mają inne wady u naszej maleńkiej jest wadą serca bardzo poważna czeka ją kolejna operacja wiec wole wiedzieć wrazie czego

Burzujka
    Nie lam sie slonce bedzie dobrze a zobaczysz ze za jakis czas bedziesz juz po wszystkim i odetchniesz z ulgaja tez juz do konca ciazy bede miec w glowie czy przez ten piep....stan zapalny dziasla nie uszkodzilo plodu,masakra(i tak juz niestety bedzie dziewczynki do konca ciazy bedziemy sie jak nie o jedno to o drugie sie martwily
    Burzujka nie przejmuj sie ja tez mam ciagle pod gorke i tez sobie zadaje pytanie czemu wlasnie ja ;(ale wierze ze Bog kiedys to wynagrodzi
    Tusziba super ciesze sie ze wszystko wporzadku
    Wy tez tak macie ze moglybyscie podgladac swoje dzidzie na usg co tydzien?bo ja mimo ze w srode widzialam to chetnie bym juz podejrzala(a moze u mnie to strach przez ten stan zapalny,potwornie sie boje ze na nastepnej wizycie serduszko nie bedzie bilo)(((

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Niunia będzie biło pozytywne myślenie to podstawa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Myślę że chyba każda z nas by chciała codziennie patrzeć na swojego maluszka jak się miewa i w ogóle jak rośnie....ale spokojnie dziewczyny oby do sierpnia i dzidzia będzie z nami dzień i noc Niunia wiem ze to trudne ale postaraj się nie myśleć źle....bedzie dobrze...musi być! Miłego świętowania dziś życzę

dziekuje dziewczynki za wsparcie
    w sumie tak patrzac to jak uszkodzilo plod to juz sie nie cofnie a nerwy w tym nie pomoga
    ciekawe kiedy pojawia sie wrzesniowki,heh wtedy nie bedziemy juz najmlodsze stazem

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kiedyś myślałam że ciąża i wszystko z nią związane to taki pikuś. Laski zachodzą czują się dobrze rodzą i jest ok.
    Powiem szczerze że pare lat wstecz nie pamiętam żeby któraś z moich koleżanek źle się czuła podczas ciąży albo martwiła o fasolkę.

Też bym chciała co chwilę sprawdzać czy dzidzia rośnie. Ja idę na nfz 12.01. na wizytę zobaczymy jak będzie.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów