Strona 142 z 724
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    "ostatnio Ktoś to mówi do mnie..
    – zobaczysz, jeszcze chwilę, dzieciaki będą większe, mniej absorbujące, więcej zajmą się sobą, będzie naprawdę fajnie…
    będziesz mieć więcej czasu.. przyjdzie jeszcze lepszy czas.
    mocno się zdziwiłam… bo to możliwe by było lepiej..?
    lepiej niż teraz? że mam zdrowe dzieci i my zdrowi. że w lodowce łosoś, a kaloryfery na 22 stopnie nam nagrzewają..
    że mam na nową sukienkę i pościel pachnie świeżo wyprana i rajtki dzieci wyprane też się suszą..
    jak może być jeszcze lepiej? jak??
    wciąż zadziwia mnie ile ludzie chcą od życia…
    czasami nie widząc, że mają więcej niż potrzeba do tego by żyć najlepiej jak się da.."

'Zeszłam na dół dość nieprzytomna, bo Benek postanowił dziś nie spać wcale. Czasami wstaje o 4ej i już nie śpi do rana, bo ma wtedy bardzo dużo do opowiadania. Gdy zeszłam patrząc jednym okiem, dałam Go mojej Mamie (przyjechała na kilka dni) bym mogła zawieźć Tosiulke do przedszkola.
    Ubieram Ją kiedy Mama mówi… “Ciężko mają te Mamy z tym wystawianiem do dzieci”..
    Na co ja ze zdziwieniem “ciężko? Mamo, cieżko to mają Mamy, które nią mają dziecku co dać jeść. Wstawanie w takich warunkach to czysta przyjemność”…
    Powiedziałam potykając się o próg z niewyspania..
    To było miłe potknięcie.'

szczęściary z nas, proszę pań także cmok w brzuszek i jak wisisz nad kiblem to się uśmiechnij

p.s. ja chyba zostanę jakimś coachem sukcesu :P
    p.s.2. tekst z bloga juliarozumek. pl

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Anita21 Zobacz posta
    Dlatego jeśli coś wyjdzie nie tak to decydujemy się na amniopunkcje. Przy Mii ryzyko z samego usg wyszło 1 do kilkuset tysięcy. Teraz także jedziemy na agatowa na usg do tej samej lekarki co byliśmy.
    Nie lepiej Nifty zrobić - 'nie jest inwazyjne. Moja siostra po amnio miała taka sytuacje ze cudem urodziła zdrowe dziecko - nie polecam!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Jeju dziewczyny dziekuje za te slowa. Cymoka artykul zaraz przeczytam
    Czuje potworny wkurw ale to prawda jakas rownowaga musi byc. A moze to jest tak ze takie choroby maja osoby ktore po prostu sa w stanie to zniesc..?
    Clexane jest masakrą, moj maz mdleje jak widzi strzykawke wiecmusze sobie radzic i ostatnio mam problem z wbijaniem bo wiem ze to boli i mnie blokuje a im ruch mniej pewny tym bardziej boli...
    No coz ale trzeba sie cieszyc ze wiem i moge teraz na lekach donosic te ciaze
    Szukac pozytywow!
    Ostatnio edytowane przez burzujka ; 05-01-17 o 17:56

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka zobaczysz że w sierpniu będziesz tuliła swoje dzieciątko. Mocno w to wierzę
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Tak cieszę się że mam mdłosci i że noszę pod sercem dziecko tylko okropnie się boję że z wymiotów wyląduje w szpitalu na kroplówkach. Że przez brak picia dostanę zapalenia pecherza i się odwodnie. Ale generalnie tego chciałam

Burżujka - na pocieszenie dodam że mój mąż ma cukrzycę i od 4 r.ż. nie rozstaje się z igłą - czy to przez podawanie insuliny, czy to przez nakłucia do glukometru.
    Na szczęście teraz są peny i mega cienkie igły. Nie wiem jak clexane podajesz? masz pena czy strzykawkę?
    Ps. Twoje zastrzyki potrwają tylko jeszcze 8 miesięcy!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Hura! Jest serduszko i wszystko ok a tak się bałam....lekarz dziś się mnie zapytał czy będę robić usg prenatalne...a wy robicie? Na czym polega i ile kosztuje?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Hura! Jest serduszko i wszystko ok a tak się bałam....lekarz dziś się mnie zapytał czy będę robić usg prenatalne...a wy robicie? Na czym polega i ile kosztuje?
    Gratuluję :-) który to tydzień?

Tusziba- super ciesZę się razem z Tobą a stres jest nam dobrze znany ja robię te prenatalne, ale bez testu pappa . Bez pappa u mnie 220zł a z pappa- 440

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Tak cieszę się że mam mdłosci i że noszę pod sercem dziecko tylko okropnie się boję że z wymiotów wyląduje w szpitalu na kroplówkach. Że przez brak picia dostanę zapalenia pecherza i się odwodnie. Ale generalnie tego chciałam
    Hehe czyli jest przesrane, ale tego chciałam

Tusziba, super! Zrób zrób, za ile nie wiem, jeszcze się nie orientowałam, ale to akurat zrobię na bank

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów