Strona 14 z 724
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Lolcia przestań. Każdy ma prawo poczytać no nie ? )

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jak dla mnie to nie celebrytki chociaż pewnie nie jedna się nią czuje... To jest jak tanie pismo plotkarskie one kopiują nasze rozmowy i sie nakręcają. No to jakaś masakra ! A niech sobie czytają jak to je tak podnieca bedą miały więcej zajęcia podczas ciąży i macierzyństwa .

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Mira, Ty szpiegu prawie rozpętałaś trzecią wojną światową Przez Twój komentarz u nas dziewczyny z lipcówek ochrzciły się mianem celebrytek Uważają, że są znane z tego, że są znane:P A my jesteśmy "specjalistkami od forum po 13-stronach"
    Wali mnie to ;] 13 stron to ma ten wątek, po kilkuset stronach staraczek jednak coś się tam wie, więc niech się nie wymądrzają ;]

Poza tym nas oskarżają o szpiegostwo, a robią dokładnie to samo.
    Ja tam już nie wejdę, nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 13-12-16 o 12:49

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Wali mnie to ;] 13 stron to ma ten wątek, po kilkuset stronach staraczek jednak coś się tam wie, więc niech się nie wymądrzają ;]

Poza tym nas oskarżają o szpiegostwo, a robią dokładnie to samo.
    Ja tam już nie wejdę, nie ma sensu.
    Oj tam, oj tam ja dzisiaj poczytałam co sobie piszą, za dużo czasu mam a i humor mi się poprawił dziewczyny nawet nie wiedzą kim jest celebryta- osoba znana z tego, że jest znana, ale jak potrzebują podnieść swoje ego Matko oby im się terminu porodu na sierpień nie poprzesuwały Już przestaje się śmiać, robię się znowu poważna

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A śmiej się Lolciu, nie zaszkodzi ani Tobie ani dzidzi
    Cieszę się, że poprawiłam Ci humor.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Hehe czuje sie jakbysmy znow w gimnazjum byly

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Humor mi juz troche wraca. Ale wybaczcie, skopiuje to co napisalam dziewczynom na staraczkowym watku:

Lekarz troche mnie uspokoil. Bardso rzeczowy czlowiek ale taki przyjemny calkiem.
    Ale do rzeczy.
    Plamienie oczywiscie ciezko stwierdzic z czego wynika, usg zrobil ale nie widac zarodka, przeliczyl moja bete od czwartku jaka moze teraz byc i powiedzial ze nie ma sie co dziwic ze nic jeszcze nienwidac. Ale mam powiekszone endometrium, ciaze pozamaciczna wykluczyl.
    Dal mi cale mnostwo lekow w tym zastrzyki clexane, i jakis steryd i mam wiecej brac dupka i magnezu. Kazal zrobic bete dwa razy.
    Dodatkowo coz musze sie w koncu diagnozowac na ta trombofilie...
    zlecil mi jeszcze badanie krwi ktore kosztuje podobno jakies 4000zl a u nich za darmo bo maja jakas umowe z kims podpisana na te badania.
    Chodzi o to zeby sprawdzic czy moj organizm nie zabiera dziecku czegos z krwi... za darmo to zrobilam. Wynik za dwa tygodnie.
    No i l4 i lezenie do 27.12., wtedy bede miala wizyte...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Hehe czuje sie jakbysmy znow w gimnazjum byly
    Mnie gimnazjum ominęło, ale z chęcią czasami wróciłabym to czasów młodości, ale tylko na chwilkę

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Jak dla mnie to nie celebrytki chociaż pewnie nie jedna się nią czuje... To jest jak tanie pismo plotkarskie one kopiują nasze rozmowy i sie nakręcają. No to jakaś masakra ! A niech sobie czytają jak to je tak podnieca bedą miały więcej zajęcia podczas ciąży i macierzyństwa .
    chyba to wy pierwsze podnieciłyście się naszym wątkiem - DZIECINADA

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    burzujka Dziisaj ciężki dzień za Tobą.. Ale teraz dużo pozytywnego nastawienia i maksymalnie odpoczywać a zaraz po świętach na pewno już zoabczysz na USG swoje maleństwo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów