Strona 138 z 723
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    niunia lekarz na pewno wie co robi także bez obawbędzie dobrze.

U mnie właśnie odwrotnie w pierwszej ciąży praktycznie nikt nie wiedział oprócz moich rodziców a teraz już dużo osób wie. Co ma być to będzie.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Tusziba, no tak to jest, jak nam odbija z radości :P miejmy nadzieję, że teraz będzie wszystko dobrze i jak już rozgadamy to dotrwamy do końca trzymam kciuki za wizytę

Niunia, z zębami w ciąży nie ma żartu... ja muszę iść bo mi plomba wyleciała i boję się jak diabli, bo chciałabym bez znieczulenia, ale wiem, że nie dam rady, zawsze mam znieczulenie, panikara ze mnie.

O mnie
    Wie ktoś może, dlaczego jak piszę z kompa to mam suwaczek, a jak z komórki to nie?

Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    U mnie zima na maksa, jutro mam zrobić zlecone badania, specjalne wzięłam dzień wolny w pracy, a tu taka zawierucha... Nie wiem czy samochód mi ruszy, bo nikt się nie śpieszy do odśnieżania
    U mnie wie mama, babcia, dyrektorka szkoły, koleżanka i mąż... dzisiaj się jeszcze teściowa dowiedziała przez przypadek, bo podsłuchała rozmowę męża przez telefon i chciał, nie chciał musiał powiedzieć prawdę, bo teściowa wywnioskowała, że jestem chora. Także sądzę, że niebawem się rozniesie. Wolałabym poczekać z tymi nowinami, aż pojawi się serduszko. Wizytę mamy 20 stycznia.
    Ostatnio edytowane przez Kolinka ; 04-01-17 o 20:06

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta

Niunia, z zębami w ciąży nie ma żartu... ja muszę iść bo mi plomba wyleciała i boję się jak diabli, bo chciałabym bez znieczulenia, ale wiem, że nie dam rady, zawsze mam znieczulenie, panikara ze mnie.
    Ale w ciąży normalnie możesz znieczulenie brać. Niby najlepszy na leczenie 2 trymestr, ale jak trzeba to znieczulenie i w 1 i w 3 można brać.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja też mam nadzieje,że dotrwamy....ja jutro idę z nastawieniem zobaczyć serdusZko a ja nie mam suwaczka i nawet nie wiem jak się to robi...pomoze ktoś? To jak jutro będzie wazystko ok to sobie dodam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Ale w ciąży normalnie możesz znieczulenie brać. Niby najlepszy na leczenie 2 trymestr, ale jak trzeba to znieczulenie i w 1 i w 3 można brać.
    wiem, wiem, bez znieczulenia to u mnie nie ma mowy, wiem, że wtedy się daje po prostu bez adrenaliny, nie? ale chodzi o ten stres i w ogóle.... no dobra- wymyślam żeby nie iść :P
    poza tym jeszcze tydzień i będę już bez gipsu, odkładam to na wtedy.

tusziba, kliknij na suwaczek którejś z nas, to odeśle Cię na stronę gdzie się je tworzy, a potem musisz skopiować link i wkleić go w edycji swojego profilu, ale niestety teraz nie pamiętam gdzie, jak wpisałam w google, "jak zrobić suwaczek mjakmama" to mi wyskoczyła instrukcja

Dziewczyny, mam do Was pytanie- jest wśród nas może jakaś zaznajomiona ze sprawami księgowo- kadrowymi? bo chciałabym wiedzieć jak teraz się oblicza zwolnienie i późniejszy macierzyński, jak się najpierw było na etacie, potem przerwa, a potem własna działalność?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna - jak piszesz z tel, masz opcje odpowiedz w tym wątku, pozniej klikasz zaawansowane. I wtedy jak piszesz to masz opcję pokaż sygnature

Dziewczyny mój wiercioszek rośnie ma już 3 cm ale się dzidzia wiercila i rączkami i nóżkami i podskakiwala cudny widok jutro mam dzwonić o prenatalne. Zastanawiam się z tym testem pappa czy jakoś tak, bo mam zaznaczony a to tylko niepotrzebny stres. Prenatalne 50 KM ode mnie i 400zł. No ale warto je zrobić. Czekam teraz na waszych dzidzolkow serduszka i nie tylko

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Anulka super ze dzidzia już tak urwisuje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów