Strona 137 z 724
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    burzujka to koleżanka sławna;D
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No sie wlasnie zdziwilam.. grala fatalnie ale tam wszyscy fatalnie graja wiec coz
    No wlasnie co tu tak przycichlo? Ja dzis czuje sie fatalnie caly dzien przelezalam... ale mam dobra ksiazke, moze ja dzis skoncze

Czy u Was poza najblizszymi wiedza juz inni ludzie o ciazy?
    U nas przez przypadek sie informacja przedostala do kregu znajomych i sie rozprzestrzenia z predkoscia swiatla...! Co rusz ktos do mnie dzwoni i mi gratuluje... a ja na to ze jeszcze nie ma czego gratulowac...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Tak oni tam w Ukrytej Prawdzie tak sztucznie grają.
    U mnie wiedzą ludzie z pracy niestety (przez to że przyniosłam l4 od razu) a że to duży zakład to szybko się rozeszło. To są ostatnie osoby które normalnie by się dowiedziały o ciąży no ale cóż...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A ja dzis zrobiłam komplet badań...za jedyne 412zl, TSH 3,230mU/l, wiec jutro powtórka badan i dodatkowo Ft3 i Ft4 i na 18:30 wizyta u endokrynologa.
    Ostatnio edytowane przez Cymoka ; 04-01-17 o 18:17

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    U mnie wie mama, bracia i jedna przyjaciółka. Zostanie tak do końca pierwszego trymestru, bo poprzednio nieco się pospieszyłam i nic mnie tak nie dołowało, jak tłumaczenie że już nie jestem w ciąży, chociaż i tak wszyscy bardzo taktownie się zachowali.

O mnie
    No wlasnie u mnie poprzednio wiedziala kuzynka i szwagierka i tesciowie a teraz to juz doslownie wszyscy wiedza... nie chcialam tak oczywiscie, chcialam czekam chociaz do tych prenatalnych... ale plotkaposzla i dupa

hej dziewczynki
    ja dzis wyladowalam na przymusowej wizycie u mojego gina a przed ginem wyladowalam u stomatologa okazalo sie ze wyzyna mi sie osemka i wdal sie stan zapalny musiala mi ta rope sciagnac ale mowi ze najlepiej wziasc antybiotyk a sama nie wiem jaki wiec najlepiej jakby ginekolog skonsultowal i od tak wyladowalam u niego z dzidzia ok ma juz 1,77cm serduszko ladnie bilo no ale niestety musze wziasc antybiotyk amotaks masakra strasznie sie boje skutkow ale lekarz mi wytlumaczyl ze to bezpieczny antybiotyk i gorszy dla plodu jest ten stan zapalny niz ten antybiotyk.
    Mimo wszystko mam czarne mysli(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    U mnie wie mama i dwie przyjaciółki reszta się dowie po wizycie u lekarza, oczywiście jak będzie biło serduszko.

Dzisiaj byłam z młodym u gastrologa. Trzy godziny stania w kolejce, 10 minut wizyta w gabinecie. Nasza Polska kochana. Później zakupy i do domu. Wróciłam mega zmęczona i musiałam się położyć na chwilę, co jeszcze mi się nie zdarzyło cały czas jestem w akcji. Rano młodego do przedszkola, zakupy, ogarniam chatę, pichcę obiad i znowu po małego. Po południu trochę wolniej czas płynie, ale jak młody w domu to wiadomo, że i zajęcie jest i tak mija cały tydzień kolejny nawet nie wiem kiedy, a to już 6 tc aplikacja pokazuje

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    hej dziewczynki
    ja dzis wyladowalam na przymusowej wizycie u mojego gina a przed ginem wyladowalam u stomatologa okazalo sie ze wyzyna mi sie osemka i wdal sie stan zapalny musiala mi ta rope sciagnac ale mowi ze najlepiej wziasc antybiotyk a sama nie wiem jaki wiec najlepiej jakby ginekolog skonsultowal i od tak wyladowalam u niego z dzidzia ok ma juz 1,77cm serduszko ladnie bilo no ale niestety musze wziasc antybiotyk amotaks masakra strasznie sie boje skutkow ale lekarz mi wytlumaczyl ze to bezpieczny antybiotyk i gorszy dla plodu jest ten stan zapalny niz ten antybiotyk.
    Mimo wszystko mam czarne mysli(
    Ojoj... to nie zazdroszcze takiego dnia...
    Ale jak lekarz mowi ze lepszy antybiotyk od stanu zapalnego w organizmoe to trzeba go posluchac.
    Fajnie ze przy okazji sobie dzidzie podejrzalas, zazdroszcze

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    U mnie parę osób wie....chcialam nikomu nie mówić.Mama wiedziala tylko no i mąż a później się kuzynka domysliła no i jeszcze przyjaciółka w poprzedniej ciąży tak jak u panna-nienormalna wiedziało więcej osób i też potem tłumaczenie co się stało że już nie jestem w ciąży. Ja dopiero jutro do gina idę ale się boje nawet nie wiecie jak a do tego jakieś przeziębienie mnie złapało...ech

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów