Strona 135 z 724
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    No to dobrze ze mimo wszystko troche nas tu zostanie
    Z tym farbowaniem wlosow tak sie utarlo bo kiedys farby do wlosow byly duzo bardziej toksyczne niz teraz...
    Tak czy inaczej nie miało to większego znaczenia, bo z włosów i skory aż do krwiobiegu nie przeniknie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Właśnie wróciłam od lekarza Jest!!! Pojawił się kropek, wszystko piękne i takie jak być powinno 6 tydzień rozpoczęty, teraz setki badań do zrobienia. Termin porodu na 28.08.2017
    Ale jestem szczęśliwa

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Kolinka Zobacz posta
    Właśnie wróciłam od lekarza Jest!!! Pojawił się kropek, wszystko piękne i takie jak być powinno 6 tydzień rozpoczęty, teraz setki badań do zrobienia. Termin porodu na 28.08.2017
    Ale jestem szczęśliwa
    Super - gratulacje

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Ale jestem szczęśliwa
    Super :-)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Gratulacje Kolinka! A serducho bylo juz czy jeszcze za wczesnie?
    Cymoka, nie znam sie, nigdy nie farbowalam wlosow, powtarzam zaslyszane

Ale jestem szczęśliwa
    Pieknie, pieknie!!! Rośnijcie zdrowo ☺

Junior Member Awatar Moniqa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-29 zobacz kalendarz
    Dagusia - przykro mi!

Kolinka - gratulacje, super

Dżemik - ja też jestem z Podkarpacia, ale kawałek od Ciebie (Krosno)

Piszecie, że nie możecie się wizyt doczekać Ja na pierwszą wizytę poczekam do 27 stycznia jeszcze! Tak jestem zarejestrowana, to będzie końcówka 10 tyg. wg OM. Byłam u mojej gin. po badania i poradę, bo coś nam kiepsko szły starania o dzidzię a w sumie tydzień później okazało się, że tym razem zaskoczyło Więc akurat badania mam bardzo aktualne, samopoczucie w porządku, to zakładam, że jest dobrze i nie pali mi się jakoś strasznie. W ogóle jest trochę inaczej niż przy pierworodnym, ale też i obowiązków więcej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za chęć wsparcia i ciepłe słowa :* mam nadzieję że z czasem to się zmieni

Monika - jeździłam z mężem do Krosna jak pracował w poprzedniej firmie

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Dagusia przykro mi ale nastepnym razem zobaczysz wszystko bedzie tak jak powinno!
    Kolinka gratulacje,teraz tylko rosnac
    Ja dziewczeta tez zostaje tu jakos mi tu odpowiada wiec moze uda sie ze zostaniemy w tym samym skladzie,mimo ze mam fejsa to tu jest ok
    Ja dzis juz po pobraniu masakra 175zlale coz jak trzeba to trzeba

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj również byłam na badaniach i do endokrynologa i do ginekologa, ale niestety zapomniałam o siuśkach i nie zrobiłam jednych. Na szczęście miałam te drugie i nie było na marne czekanie w kolejce :P,
    A co do siuśków, teraz siusiam częściej, budzę się w nocy, no o 5, a takie siuśki do badania oddaję koło 8, czy one się nadadzą?
    Któraś z Was pisała o wzdęciach. Mam ten sam problem. Tak mnie wzdyma, że jak nic 5 miesiąc. Do tego gazy i odbijanie, jakby organizm chciał się odpowietrzyć.
    I mdłości, chyba, nie umiem tego rozpoznać. Boli mnie troszkę żołądek i jakby wszystko do gardła podchodziło. Tak jakby zbierało się na jelitówkę. Na szczęście już pepsi i cola nie pomaga i odstawiam. Teraz pomarańcze, mandarynki i grejpfruty pomagają więc jest zdrowiej
    Ja wizytę mam 17.01 z usg. Jakoś tak staram się być dobrej myśli, ale czasem mnie nachodzi takie dziwne przeczucie.
    Czytalam wczoraj swoje wpisy z poprzedniej ciąży i tam pisałam, że w ogóle nie czuję się jakbym była w ciaży. Tylko cycki bolały. Teraz chyba się czuję.
    Niedługo przyjdzie ten tydzień, kiedy zaczęło się plamienie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów