Strona 134 z 724
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A dziewczyny jeszcze mam pytanie. Może już ten temat był poruszany ale zapytam.
    Co z farbowaniem włosów w ciąży? Chodzicie? Będziecie chodzić? Można? Nie można?
    Nie chodzi mi tutaj o zabobony tylko kwestie zdrowia, żeby maluszkowi nic się nie stało.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja zostaję tutaj, na tym forum
    od 3 lat rzadko korzystam z fb, poza tym jakoś go znielubiłam :/

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Ja nie farbuje w ogóle, ale można - jedynie co to zapach może być dla ciebie mocno drażniący w ciązy .

[QUOTE=olalala09;3007639]Hej dziewczyny,

Zrobiłam dziś z rana progesteron i wyniki wyszedł 17,50 ng/ml ,normy w I trymestrze są od 2,8-147,3 ng/ml... a ja jestem w 9tyg. Naczytałam się na jakiś stronach i wynika z tego, że jest go za mało ... Lekarz nie odbiera i mam nadzieje, że jest wszystko w porządku, dodam jeszcze, że biorę Luteinę 2 razy dziennie po 50mg.. A Wy jakie macie wyniki? Myślicie, że ten wynik wystarczy żeby prawidłowo utrzymać ciąże?

Olalala - ja póki co nie mam zadnych wyników bo u lekarza jeszcze nie byłam ☺. Ale.w pierwszej ciąży pamiętam, że nie robiłam progesteronu w ogóle, lekarka nie zlecała a ja nie widziałam potrzeby. Przed ciąża robiłam w ramach starań.

Cytat Zamieszczone przez DagusiaNi Zobacz posta
    U mnie dziewczynki ciąża pozamaciczna prawostronna jajowodowa ;( dzięki Bogu jest sam,7mm pecherzyk, jutro mam laparoskopie. Mam nadzieję że mi nie uszkodza jajowodu. Ale mam pecha....
    I co wam,powiem,że w ogóle nie płacze jestem bardzo spokojna, jedyne o czym teraz myślę to czy się obudzi po narkozie, tak się jej boje
    Dagusia, strasznie mi przykro. Szczęście w nieszczęściu, że w czas zdiagnozowana. Wierzę, że z jajowodem będzie ok i szybko dojdziesz do siebie! Obudzisz się, obudzisz

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja czasami tylko farbuję na kolor zblizony do mojego, zeby blasku włosom nadać; bardziej okazyjnie

z zasady nie farbuję włosów w ciąży - dla własnego komfortu, ale wiem ze można; fryzjera odwiedzam dość regularnie

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Wiem, że farbować można. W poprzedniej ciąży farbowałam i obcinałam. W tej nie zamierzam, bo od roku mam kolor swój i na razie nie mam pomysłu na coś nowego

Cytat Zamieszczone przez goga19862 Zobacz posta
    Mój synek ma 5 lat i już miał trzy operację w swoim krótkim życiu i też najbardziej się o to bałam. A już jak robili operację na otwartym serduszku, to było najgorsze 6,5 h mojego życia.
    Goga, strasznie dzielny jest Twój mały mężczyzna ☺ I Ty także,nie wyobrażam sobie nawet jak to jest czekać przed drzwiami sali operacyjnej. Ja mocno przeżywam astmę i alergię młodego a to pikuś przy ciężkich chorobach. Jestem pełna podziwu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Dagusia 3mam kciuki!

Dżemik ja tez nie pomoge w spotkaniach...

Fejsa nie mam i nie bede miala:-)

Wiecie co...ja sie farbowalam 2dni po tym jak zrobilam test. Ale nie mialam wyjscia.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to dobrze ze mimo wszystko troche nas tu zostanie
    Z tym farbowaniem wlosow tak sie utarlo bo kiedys farby do wlosow byly duzo bardziej toksyczne niz teraz...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Tak mnie bolał żołądek że musiałam wziąć apap Wiem że on jest bezpieczny ale mam nadzieję, że to jest pierwszy i ostatni raz.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów