Strona 133 z 724
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Witasia Zobacz posta
    Dagusia sie faktycznie nie odzywa, mam nadzieje, ze dobrze u niej.
    U mnie dziewczynki ciąża pozamaciczna prawostronna jajowodowa ;( dzięki Bogu jest sam,7mm pecherzyk, jutro mam laparoskopie. Mam nadzieję że mi nie uszkodza jajowodu. Ale mam pecha....
    I co wam,powiem,że w ogóle nie płacze jestem bardzo spokojna, jedyne o czym teraz myślę to czy się obudzi po narkozie, tak się jej boje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dagusia, tak mi przykro.. Tulę Cię mocno. Dobrze, że w porę wykryli i nic Ci nie będzie.
    Wybudzisz się, nie gadaj głupot będzie dobrze :*

Pamiętam jak przez mgłę, jak się po operacji obudziłam, mąż obok mnie we łzach, przez dwie godziny dawali mi adrenalinę chyba, żeby podnieść mi ciśnienie krwi, bo miałam 80/60 przez tą utratę krwi, a z tak niskim ciśnieniem, nie mogli mi dać nic przeciwbólowego, bo by mnie zabiło. Dwie godziny w bólu po operacji czekałam żeby dostać morfine.. To już chyba zawsze będzie do mnie wracać..

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ojoj ja mialam w swoim zyciu jakies 10 operacji i w sumie tylko raz mialam male problemy. Poza tym zawsze ladnie sie budzilam z narkozy bez zadnych rewelacji
    Dziewczyny czy mozecie juz tym fejsem nas tu nie spamowac? Wkleilyscie linka, wystarczy
    Fajnie jakby wsyzstkie stad na tego fejsa nie uciekly...:/

Dagusia bardzo Ci wspolczuje...
    Dobrze ze wykryli te CP tak szybko to jest duza szansa ze jajowod bedzie w dobrym stanie i tego Ci zycze! Zebys szybko wrocila do zdrowia i mogla postarac sie o malenstwo.

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Dagusia bidulko dużo zdrówka Ci życzę... trzymaj się kochana.. I nie martw się tak. Obudzisz się na pewno.

Mój synek ma 5 lat i już miał trzy operację w swoim krótkim życiu i też najbardziej się o to bałam. A już jak robili operację na otwartym serduszku, to było najgorsze 6,5 h mojego życia.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Dagusia przykro mi bardzo. Będzie dobrze nic się nie martw.

Dagusia- bądź silna. Na pewno się obudzisz I oczywiście będziemy Cię wspierać w kolejnych staraniach będziemy kibicować a I jeszcze jedno, Ja dziewczyny zostaje tutaj z wami

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dagusia przykro mi. Ale wierzę, że następnym razem ciąża będzie na swoim miejscu i będzie wszystko dobrze.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A to co się dzieje z moimi jelitami przechodzi ludzkie pojęcie...wzdęcia takie że szok. Mam brzuch jakbym była w 5 mcu ;/
    Nie wiem jak sobie z nim poradzić żeby jakoś lżej się poczuć, nie tak ciężko.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez goga19862 Zobacz posta
    Ja może dołączę w niedalekiej przyszłości jak wszystko będzie ok i jak już rodzinka będzie wiedziała
    Grupa jest tajna wiec nikt nic widział i tak nie bedzie

Cytat Zamieszczone przez kaweczka Zobacz posta
    Dziewczyny - temat był już poruszany... zachęcam Was do dołączenia do grupy na fb:
    https://www.facebook.com/groups/1642...53742/?fref=ts
    Ja tez dziekuje, bojkotuje facebooka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów