Strona 132 z 724
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj Dzemik to przykro mi, nie pomoge Ci w Twojej samotnosci...
    Ja juz spowrotem w domu, rzeczywiscie dobrze bylo odciagnac mysli od ciazy choc na chwile

2. dzieckozakupy.pl
    Dagusia- jak u Ciebie. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. Ma ktoś jeszcZe jutro wizytę?

Dzemik, ja ten nie dam rady, Poznan ☺. A na poznanie kogos spacery z wozkiem sa super, sama tak sasiadke zapoznalam. Nie dziwie sie, ze flustre lapiesz. A jakies zajecia dla mam w ciazy teraz? Kluby z planszowkami, etc.? Mozesz jeszcze sprobowac forum na gazecie po lokalizacji na przyklad, trzeba sie wszystkiego lapac ☺. No i nas tu masz!!

Na przyszly tydzien sporo wizyt widze, i na mojego 11 ☺. Ja ide na godzine 12.

A z innej beczki, cos slabo mi, stara jednaj jestem, hehe. Myslalam, ze bede latac jak mlody bog tak jak w poprzedniej ciazy a jednak mam ochote wzdychac jak lokomotywa jak siedze w biurze

Dagusia sie faktycznie nie odzywa, mam nadzieje, ze dobrze u niej.

Junior Member
    olalala09

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Hej dziewczyny,

Zrobiłam dziś z rana progesteron i wyniki wyszedł 17,50 ng/ml ,normy w I trymestrze są od 2,8-147,3 ng/ml... a ja jestem w 9tyg. Naczytałam się na jakiś stronach i wynika z tego, że jest go za mało ... Lekarz nie odbiera i mam nadzieje, że jest wszystko w porządku, dodam jeszcze, że biorę Luteinę 2 razy dziennie po 50mg.. A Wy jakie macie wyniki? Myślicie, że ten wynik wystarczy żeby prawidłowo utrzymać ciąże?

Pozdrawiam

Junior Member
    kaweczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny - temat był już poruszany... zachęcam Was do dołączenia do grupy na fb:
    https://www.facebook.com/groups/1642...53742/?fref=ts

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ola, oto co znalazłam.

Nie jest to takie proste, ponieważ progesteron ma niestabilny poziom w ciągu doby – jest wydzielany w sposób pulsacyjny, jego stężenie we krwi zmienia się w ciągu dnia. Jedno badanie nie jest zatem w stanie dać miarodajnych wyników. - „Badanie tego hormonu z krwi tylko raz może dać fałszywy wynik. Zalecane jest, aby badania były wykonane w ciągu 3 dni z rzędu, aby mieć prawidłowy obraz poziomu tego hormonu u danej kobiety.” - twierdzi Aleksandra Demiańczyk. Dobrze jest także sprawdzić poziom hormonu w dwóch kolejnych cyklach.

Poziom progesteronu - normy

1-28 ng/ml - po owulacji
    9-47 ng/ml - do 12. tygodnia ciąży
    17-146 ng/ml - 12.-28. tydzień ciąży
    55-200 ng/ml - powyżej 28. tygodnia ciąży

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja dziękuję, nie przenoszę się na fb

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member
    kaweczka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    ja też stąd nie uciekam, dopiero co przyszłam

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Ja może dołączę w niedalekiej przyszłości jak wszystko będzie ok i jak już rodzinka będzie wiedziała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów