Strona 13 z 724
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nie no ja miałam pryszcze zawsze przed @ jeden lub dwa mi wyskoczyły a teraz już zaczynam mieć to co w ciąży z synkiem ze miałam twarz opuchnięta ... ;(( ale to chyba wina dupka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Super dziewczyny
    A u mnie dzis jest bardzo zle...
    Rano jak sie zalatwialam to przy podtarciu sluz caly mocno brazowy... musialam pojsc do pracy bo otwieralam przedszkole. O 9 przyszla dziewczyna to jej powiedzialam ze ide do domu sie polozyc.
    Zalatwilam za siebie zastepstwo i leze. Napisalam do lekarza rano, jeszcze minie odpisal... teraz bylam w lazience i ten braz robi sie coraz bardziej czerwony...;(
    Juz nie mam nadzieji na te ciaze.
    Chyba zarazdo szpitala pojade

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja nie wiem na co ty czekasz ja juz wczoraj bym była w szpitalu

Jedź do szpitala... i bądź dobrej myśli, to wcale nie musi być nic strasznego.... ale trzeba to sprawdzić

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Super dziewczyny
    A u mnie dzis jest bardzo zle...
    Rano jak sie zalatwialam to przy podtarciu sluz caly mocno brazowy... musialam pojsc do pracy bo otwieralam przedszkole. O 9 przyszla dziewczyna to jej powiedzialam ze ide do domu sie polozyc.
    Zalatwilam za siebie zastepstwo i leze. Napisalam do lekarza rano, jeszcze minie odpisal... teraz bylam w lazience i ten braz robi sie coraz bardziej czerwony...;(
    Juz nie mam nadzieji na te ciaze.
    Chyba zarazdo szpitala pojade
    Nie, nie, nie... Nie zgadzam się! Boże, dlaczego?
    Burzujko natychmiast wsiadaj w taxi i w te pędy do szpitala.

Junior Member
    KreaMommy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    @burzujka wiem co czujesz, u mnie to samo. Wczoraj mialam wizyte u mojej gin i mi powiedziala ze jest zawiedziona bo myslala, ze troche dalej ciaza w rozwoju bedzie i sie najwidoczniej pomylila i do zaplodnienia doszlo pozniej niz myslala. Jak wrocilam do domu po jakiejs godzinie zaczelam plamic. Zadzwonilam do przychodni ale pani doktor juz nie bylo i mi powiedziano ze dzis ok 12 mam przyjsc. Rano jednak doszla do tego czerwona krew i bol brzucha. Od razu pojechalismy do innego lekarza ktory od razu mnie przyjal i ten powiedzial, ze z ciaza wszystko jest ok. Nie potrafi tego krwawienia inaczej wyjasnic jak to, ze natura jest w momencie podjecia decyzji co do utrzymania uciazy. Zaraz jedziemy z mezem do mojej gin jej o tym wszystkim opowiedziec i mam nadzieje dostac wyniki badania krwi z wczoraj. Jestem dobrej mysli i mam nadzieje, ze wszystko bedzie sie bez problemow dalej rozwijac. Bedzie dobrze, zobaczysz.

O mnie
    Wczoraj w porownaniu do dzisiaj na prawde nic sie nie dzialo.
    Postanowilismy z mezem pojechac do mojej przychodni zamiast do szpitala tylko dodzwonic sie nie moge. Mojego lekarza dzis nie ma ale z plamieniem przyjmoe mnie inny.
    Mira, nie poddaje sie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jade na 12.30. Przyjmie mnie wlasciciel przychodni, specjalista z najwyzszej polki wiec przynajmniej to napawa mnie nadzieja...

Mira, Ty szpiegu prawie rozpętałaś trzecią wojną światową Przez Twój komentarz u nas dziewczyny z lipcówek ochrzciły się mianem celebrytek Uważają, że są znane z tego, że są znane:P A my jesteśmy "specjalistkami od forum po 13-stronach"

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Hej, to i ja dolaczam, koniec 5-tego tyg, termin na 16.08.16. (wg internetowego kalendarza Do lekarza ide dopiero w piatek. Mieszkam w UK i tutaj sa tylko 2 usg podczas calej ciazy, pierwsze ok. 11 tyg. watpie ze tyle wytrzymam! i pewnie pojde gdzies prywatnie. Burzujka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! Ogromny jest ten strach, sama chodze co 10 min i sprawdzam majtki czy wszystko OK. Trzymam kciuki, musi byc dobrze! moja kolezanka miala na poczatku ciazy podobne plamienia jak te, ktore Ty opisujesz...i wszystko jest OK, oby i u ciebie tak bylo!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów