Strona 126 z 724
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar goga19862
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-10-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Chyba tajna i potrzeba zaproszenia, bo nie da się jej znaleźć...
    Ja też nie znalazłam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja tez nie znalazlam

Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    Napiszcie tu do mnie na priv swoje linki na fb. Dodam was do znajomych i do grupy.

Goga jak zrobię badania. Może w czwartek.a może w poniedziałek. Jak.mi się uda jutro na krew to w czwartek idę.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja się boję tych badań a raczej dojazdu do labolatorium..ja rano nie jestem w stanie nic zrobić. Mam mdłości i nie mam na nic siły.
    No ale jak trzeba to trzeba oczywiście i jakoś będę musiała zrobić te badania w styczniu.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Dagusia juz po wizycie nic nie piszesz...??!!!

Słaby dzień coś mam, położyłam się już, coś jakby choroba mnie brała, słabo mi i wzdycham co krok, niby głodna jestem a z drugiej strony nie moge patrzeć na jedzenie, brzuch pobolewa. Oby nic się nie rozwinęło, buuu

Junior Member Awatar Korba
    Mieszka w
    lubelskie
    O mnie
    sierpniówka
    Ja znalazłam grupę bez problemu, a może uda się wejść na grupę klikając w link?

https://www.facebook.com/groups/1642129882753742/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Goga, pamiętam, że mamy ten sam termin porodu, kiedy się wybierasz do lekarza z nastawieniem na serduszko?

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja na początku robiłam badania, zapłaciłam 130zł.... Teraz jakaś tarczyce mam powtórzyć i pewnie 19go znowu mi cos każe zrobić. Ja mam stracha przed krzywa cukrowa bo to podobno ochydne, blee

Dziewczyny co do kosmetyków dla dzidziusiow to cos polecacie? Bo słyszałam ze SKARB MATKI jest fajny. Moze wcześnie pytam ale juz przeleciałam wózki i łóżeczka jak sie nudziłam i myśle nad kosmetykami, potem moze nie byc czasu na to a tak to sie pozbiera info i jak przyjdzie czas to tylko sie zamówi

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Miałam przy córce Skarb Matki i szybko zmieniłam na popularne Bambino. Jakoś mi to nie podeszło, śmierdziało, no i skóra małej nie była za fajna. Dla synka miałam wszystkie produkty z serii Ziajka i byłam mega zadowolona. Oczywiście odpowiednio do wieku. Emulsja do kąpieli, oliwka, później mleczko po kąpieli, maść pośladkowa. Te to takie najlepsze. Później był też żel do mycia od chyba 6mc, mydło w płynie, szampon. Bardzo fajne produkty. Polecam.

Koleżanki też chwaliły Hipp, Mixa. Ale Skarbu Matki żadna nie używała.

No i przez ładnych parę miesięcy nie używałam chusteczek nawilżanych. Tylko na wyjście je miałam. A w domu woda i waciki takie większe kwadratowe. Super rozwiązanie.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów