Strona 119 z 724
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Jezu, umieram, nie dość, że przeziębienie mnie dopadło i katar się leje, w nocy nos zatyka i spać nie mogę to jeszcze mam mdłości! WIem dobry objaw, czekałam na niego, ale już mam dość. Na początku myślałam, że źle się czuję po kawie, ale odstawiłam i są nadal. Myślałam, że z głodu ale jem za dwóch i znowu. W ogóle chyba przytyję w ciągu tygodnia dwa kilo a nie do końca 1 trymestru. TEż wieczorem włącza mi się takie ssanie, że konia z kopytami bym zjadła i męża porcje podjadam. A ja jeszcze genetycznie mogę mieć tendencje do tycia więc będę bambaryłą.
    Na l4 nie jestem bo lekarz powiedział, że lepiej aby potwierdzić ciążę, ale chyba wybiorę się w środę bo nie wytrzymam w pracy po 9, 10 godzin z mdłościami i katarem
    I dziś sylwester, ech chyba nic nie zjem....

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny życzę Wam na przyszły rok aby Wasze marzenia się spełniły, abyście urodziły zdrowe dzieci i były szczęśliwe
    Cajafuerte trzymaj się ciepło i dużo zdrówka

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witam, ja zażywam tylko kwas foliowy. Jestem z tych owoco- i warzywolubnych, wiec tak uzupełniam zapasy witaminowe

Co do smarowania, używałam i używam mleczka dla niemowląt Nivea, oliwki dla dzieci, a w późniejszej ciąży BioOil. Brzuch nie wygląda źle po dwóch ciążach

Pisałyście o no-spie i późniejszych problemach u dzieci, mi też o tym w pierwszej ciąży lekarka mówiła, dlatego ja jej w ogóle nie zażywałam; od 7 mc ciąży sporadycznie na skurcze Spasmolinę ( jest na receptę), bo to podobno bezpieczna alternatywa dla no-spy.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    cajafuerte i ciebie dopadły mdłości. Współczuję tylko tego kataru i przeziębienia.
    Też mam wrażenie że ja szybko i dużo przytyję w ciąży.

Ja nie biorę żadnych witamin w tabletkach. Nie używam też żadnego balsamu.
    Ale w styczniu jak nadal będzie wszystko w porządku i zobaczę że brzuch zacznie rosnąć coś sobie kupię na pewno
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A tak w ogóle to tak mi się nie chce tego sylwestra...dobrze że nigdzie nie idziemy bo bym nie dała rady wysiedzieć.
    Mdłości ciąg dalszy...
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Do smarowania ciała to muszę coś kupić, bo jak dużo przytyję to i się nieźle rozciągnie skóra. Już na piersiach czuję takie jakby pieczenie czy swędzenie. W ogóle cycki bolą niż w poprzedniej ciąży, jak ściągam stanik boli, jak się kładę do łóżka i piersi się rozjeżdzają boli, jak wstaję z łóżka, boli... Przynajmniej dzięki tym objawom jestem spokojniejsza. Znaczy, że wszystko powinno być ok. JUż w głowie wybrałam imiona dla obu płci i co ma być to będzie 17.01 usg i wtedy mam nadzieję, że kamień z serca mi spadnie i czuję, że aż będę się zachodzić z płaczu z ulgi. I spadnięcia tego kamienia z serca
    I muszę zacząć się smarować, bo mam okropnie suchą skórę, raz, że się nie smaruję a dwa moja niedoczynność tarczycy to pogłębia.
    Już się nie mogę doczekać żeby pochwalić się koleżance, która poroniła dwa miesiące przede mną i zaszła w ciążę również dwa miesiące przede mną tak się ucieszyłam, że im się udało, choć nie było jej łatwo, bo plamiła.
    Ciekawe czy dzisiaj zjem te pyszne jajka faszerowane pieczarkami na które miałam taką ochotę w czwartek :P
    Szampańskiej zabawy do rana dziewczyny!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    My niestety idziemy jednak do znajomych na sylwka..:/
    I ja dzis robie salatke z batatami i takie wrapy zawijane z lososiem
    Ale cos czuje ze max o 1 wrocimy do domku.. chybaze moj maz sie spije i bedzie chcial sie bawic...!
    Ja na razie chudne ale moja mama strasznie tyla w swoich ciazach...
    Chociaz to moze dlatego, ze pila cole i zajadala sie kremowkami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U nas też się urodził pomysł pójścia na Sylwestra ale z racji, że młody po anginie nie nadaje się do kontaktu z przeziębionymi dziećmi a takowe miało być. Dobrze, bo mi się nie chciało . Ogram męża w Splendor

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    My nigdzie nie idziemy i super. Zreszta czuje sie fatalnie, mdlosci ma tak okropne ze jak pomysle co dzis zwrocilam to mam ochote znowu sie wyrz...ac. ciagle jestem glodna i mnie ssie ale od wszystkiego mnie odrzuca. Poza tym mam straszny bol gardla a wczoraj bol wszystkich stawow i miesni.przespalam caly dzien i dzis juz lepiej, ale bardzo sie boje ze to ma wplyw na maluszka. Nie spodziewalam sie ze wciazy mozna sie czuc tak fatalnie. Ale oczywiscie ciesze sie bo to jakis znak ze fasolka tam rzeczywiscie jest.
    P.S na rozstepy i sucha skore bardzo dobry jest olejek z awokado.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja dziś mam koło 16 osób u nas na sylwestrze więc możecie mi tylko współczuć poza tym tylko ja nie piję ;D Ale to już wcześniejsze plany więc nie chciałam odwoływać zwłaszcza że wszyscy z entuzjazmem podjęli zaproszenie
    Udało mi się mnie i męża położyć osobno od reszty więc ja zamierzam po północy udać się po cichu spać

Ja biorę tylko femibion, no i acard na podtrzymanie, clexane na złamanie, przeciwbólowych nie biorę bo jestem ich przeciwnika w ogóle, a w ciąży szczególnie. O nospie też słyszałam że nie bardzo dla nas wskazana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów