Strona 116 z 724
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zleci wam czas do następnej wizyty, zobaczycie ja niedawno byłam, święta minęły, jutro sylwester, a we wtorek miną dwa tygodnie i tylko dwa pozostaną do wizyty. Ja już mam 3 wizyty za sobą! Nawet nie wiem kiedy..
    Jak się czas odlicza z tygodnia na tydzień, to dni mijają bardzo szybko

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    hej! powtórzyłam sobie prywatnie badania tsh plus dołożyłam ft3 i ft4. poprzednio pisałam Wam o wynikach tsh z 12.12 i było 3,467 . Wczorajszy wynik pokazał tsh 2,541 ft3 na poziomie 4,78 i ft4 11,85. Szokuje mnie ten spadek tsh w tak krótkim czasie. nie biorę hormonów. suplementuję się jodem 5% i innymi dobrymi witaminkami. W srodę idę do endokrynologa (ale ten pewno też wspomni o hormonach). czekam jeszcze na wyniki przeciwciał i ide po dobra dietę i w ten sposób własnie postanowiłam że będę walczyła z tą tarczycą, na razie hormonów nie biorę. Jestem tylko ciekawa co na to mój ginekolog bo ona taki raczej zadarty nos ma i uważa że wszystko wie najlepiej. Chyba że nie wspomnę o tym że konsultuję się z innymi lekarzami/dietetykami.
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez anita_xyz Zobacz posta
    hej! powtórzyłam sobie prywatnie badania tsh plus dołożyłam ft3 i ft4. poprzednio pisałam Wam o wynikach tsh z 12.12 i było 3,467 . Wczorajszy wynik pokazał tsh 2,541 ft3 na poziomie 4,78 i ft4 11,85. Szokuje mnie ten spadek tsh w tak krótkim czasie. nie biorę hormonów.
    O tym pisłam, ze przy wyższym wyniku powtarza się badania bo czasem są chwilowo zawyżone . Mi tez spadło TSH pamietam, a to byl tydzień róznicy tylko miedzy badaniami. Nie zawsze rośnie.

Ja mam tez 7t5d i na prenatalne ide 31 stycznia .

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    O tym pisłam, ze przy wyższym wyniku powtarza się badania bo czasem są chwilowo zawyżone . Mi tez spadło TSH pamietam, a to byl tydzień róznicy tylko miedzy badaniami. Nie zawsze rośnie.

Ja mam tez 7t5d i na prenatalne ide 31 stycznia .
    i też córeczkę Hanię mam ja o żadnych prenatalnych jeszcze nic nie wiem, kolejną wizytę mam 17stego. ogólnie to tsh spędza mi sen z powiek i siedzę i czytam i czytam i czytam, dostałam już zwolnienie z pracy co średnio mi pasuje bo ciągle mysęl, a tak oderwałabym się trochę od tego. ale przynajmniej będę mogła skupić się na diecie, będę gotowała całą ciąże
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    O prenatalnych to do Nati89 pisałam

Junior Member Awatar dajmira
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    Dziewczęta mam pytanie trochę z innej beczki ale czy już zaczęłyście dbać o swój brzuszek, tzn. czy smarujecie go jakimiś aptecznymi specyfikami aby zmniejszyć ryzyko ewentualnych przyszłych rozstępów? Tak przeglądam neta i widzę, że opinie są podzielone...

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Super Nati!! :-D ja mam prenatalne 19go, ciekawe czy bedzie widac wtedy płec :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dzięki dziewczyny za rady...musze kupić te śliwki.....mam nadzieję ze je będę dała rady zjeść bo w Święta zapach śliwek mnie strasznie odrzucał....ech

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A to ciekawe ze samoistnie spadlo...! Ale to dobrze
    Z tym powtarzaniem wynikow bo sa skoki to szczerze mowiac nie slyszalam..

Ja sie smaruje od dwoch kresek na tescie
    Ale wykanczam na razie moj regularny balsam do ciala (obecnie pat&rub) czytalam ostarnio w necie o tej linii produktow dla mam co Bielenda wypuscila, ze sa niezle wiec jak ostatnio bylam w rossmanie to sobie kupilam
    Pozniej mysle ze bede sie smarowac dwa razy dziennie, raz czyms specjalnie na rozstepy a raz albo olejem kokosowym albo oliwa z oliwek. Poczytajcie sobie o tych dwoch naturalnych kosmetykach, potrafia zdzialac cuda

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Mój prywatny farmaceuta-mąż poleca palmer's, używam od wczoraj ja niestety z tych ze skłonnością do rozstępów, więc muszę już zacząć dbać. Oliwę z oliwek też będę używać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów