Strona 109 z 724
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dostałam cykloteki, żeby szyjka się otwarła i rozpoczęły skurcze i krwawienia. Popołudniu zabieg, jutro do domu. Leżę i czekam aż się zacznie....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira oby to wszystko bylo jak najszybciej za Toba.
    Zycze Ci duzo duzo sily!
    No i oczywiscie nadal bede Ci kibicowac na drugim watku!
    Sciskam :*

Mira, bardzo mi przykro. Ściskam Cię mocno i tulę...
    Trzymaj się, oby szybko do domu, do bliskich. Musisz to przepracować po swojemu, tak, żebyś wróciła silna.
    Pięknie dziewczyny napisały, maleństwo do Ciebie wróci tylko trochę później.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Mira, mimo, że mało się poznałyśmy, przeżyłam Twoją stratę. Bardzo mi przykro :* dziewczyny pięknie już Ci napisały. Ja tylko dodam, że wierzę w Ciebie, że dasz radę i wierzę w to, że wkrótce Ci się uda i przytulisz swoje maleństwo. Ściskam mocno :*

Witaj nowa mamo

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Mira
    dopiero teraz odczytalam forum,slonce tak mi przykro wiem co przezywasz mi corcia tez zmarla tylko po porodzie,wtedy nie mialo nic sensu ale uwierz mi Bog da Ci sile i zanim sie obejrzysz bedziesz miala dzidziusia.

Cytat Zamieszczone przez Izuskam Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny , jestem nowa i chciałabym do Was dołączyć , przejrzałam cały wątek dzisiaj. Kilka słów o mnie : ost okres 13 listopada , jak na koje wyliczenia jestem w 7 tc, wizyta jedna u gina była i widac było pęcherzyk .Teraz czekam na druga zaplanowana na 10 stycznia i oczywiście juz sobie wkręcam rożne akcje ..... miałam mdłości do dzisiaj i wstręt do zapachów wszelkich , dzisiaj jak ręka odjął wiec boje sie że to zły znak, to moja pierwsza ciąża i to przy pierwszym staraniu wiec jestem zaskoczona i na razie bardziej przerażona niż szczęśliwa ale to dlatego, ze bardzo pragnę aby wszystko było dobrze . Napiszcie mi dziewczyny czy tak moze byc ze raz są objawy a raz ich nie ma ? Mira bardzo Ci współczuję .... naprawdę bardzo bardzo i wysyłam energię dobra do Ciebie.
    Izuska
    ja tez swiruje bo mialam mdlosci cycki bolaly a teraz nic ale pocieszam sie faktem ze znalazlam 2 artykuly gdzie wypowiadaja sie lekarze i to nie ma zadnego wplywu na przebieg ciazy nawet pani doktor to ujela ze organizm Twoj zaakceptowal ciaze.wiem co czujesz bo sama swiruje maksymalnie i czekam z niecierpliwoscia na wizyte 11 stycznia

[QUOTE=Blueeyes;3005826]Napisa

Hej, witam )
    To Twój pierwszy maluch?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Witam I Ja nowe mamy Izuskam- Ja w ciąży z synkiem to aż 2 razy miałam mdłości a wszystko było dobrze Teraz mam dni lepsze i gorsze tyle że piersi takie obolale i nabrzmiale. Nie masz co sie stresować brakiem objawów

Junior Member Awatar dajmira
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    Dzień dobry kobitki. Witaj Izuskam, rozgość się Podobnie jak Ty OM miałam 13 listopada a dwie grube kreski pojawiły się 12-go grudnia. Co do objawów to każda ciąża jest inna i jedna mama może ich prawie wcale nie odczuwać a druga męczyć się przeokrutnie. U mnie na przykład nie jest najgorzej póki co, w pierwszych 2 tygodniach byłam bardzo zmęczona i jak tylko mogłam to spałam długo, piersi zrobiły się wrażliwe i bolą przy obracaniu się w nocy, mam wstręt do niektórych potraw, czasami kręci mi się w głowie i mdli mnie. Czyli standard ciążowy Druga wizytę mam w przyszłym tygodniu. Na pewno sporo kobitek zazdrości Ci braku objawów i na pewno nie stresuj się tym tylko ciesz!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów