Strona 108 z 724
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Mira, jest mi tak smutno z powodu Twojej straty...
    Ściskam Cię serdecznie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Mama. Teraz pojechała do mnie do domu bo z nerwów połowy rzeczy nie wzięłam.

Jest wynik. 4800 (wczoraj niecałe 5500). Stało się najgorsze.
    Jestem z Toba :*
    Serce mi sciska...
    dasz rade, jestes silna!

Mira-Trzymaj się:* mam nadzieję, że jak tylko będziecie mogli to się szybciutko uda bo tak zazwyczaj jest i ze będziesz cieszyć się swoją ciąża i swoim dzidziolkiem. Będziemy Cię wspierać i kibicować gdy zdecydujesz, że to jest ten czas. Też wiem przez co przechodzisz i mogę tylko życzyć aby szybko minęły te trudne dni:*

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    :'(

Junior Member Awatar dajmira
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-22 zobacz kalendarz
    Mira cierpię razem z Tobą i strasznie Ci współczuję. Nigdy nie poddawaj się!!!

Witajcie dziewczyny , jestem nowa i chciałabym do Was dołączyć , przejrzałam cały wątek dzisiaj. Kilka słów o mnie : ost okres 13 listopada , jak na koje wyliczenia jestem w 7 tc, wizyta jedna u gina była i widac było pęcherzyk .Teraz czekam na druga zaplanowana na 10 stycznia i oczywiście juz sobie wkręcam rożne akcje ..... miałam mdłości do dzisiaj i wstręt do zapachów wszelkich , dzisiaj jak ręka odjął wiec boje sie że to zły znak, to moja pierwsza ciąża i to przy pierwszym staraniu wiec jestem zaskoczona i na razie bardziej przerażona niż szczęśliwa ale to dlatego, ze bardzo pragnę aby wszystko było dobrze . Napiszcie mi dziewczyny czy tak moze byc ze raz są objawy a raz ich nie ma ? Mira bardzo Ci współczuję .... naprawdę bardzo bardzo i wysyłam energię dobra do Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Izuskam ; 29-12-16 o 23:04 Powód: Literowki

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Mira bardzo współczuję i ściskam Cię mocno :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Kolinka
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-30 zobacz kalendarz
    Mialam trochę zaległości w czytaniu...
    Serce mi na moment stanęło, jak to przeczytałam.
    Mira, jest mi bardzo przykro, nawet nie wiem, co mam Ci napisać. Nie życzę nikomu takiego przeżycia. Ale wszystko sie ułoży, może nie od razu, ale na pewno będzie dobrze. Modlę się za Ciebie.
    Witam nowe mamusie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jeżeli cokolwiek choć trochę koi mój ból, to świadomość, że jego już tam nie ma, że się wchłonęło, że matka natura wie co robi, że to tylko selekcja naturalna, że nie dałabym rady z chorym dzieckiem, że nigdy nie zabiło mu serce...

Życzę Was wszystkim powodzenia, wracam do wątku staraczek, napiszę jeszcze po zabiegu, ale potem przestanę się w tym wątku udzielać dla własnego zdrowia psychicznego.
    Dziękuje Wam za wsparcie, nie umiem nawet wyrazić ile to dla mnie znaczy. Jesteście najlepsze.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Mira....kochana tak mi przykro że i ciebie musiało to spotkać
    Teraz czeka cię ciężki czas ale wierzę, że dasz radę bo tak jak wspomniałaś natura wie co robi i to jest po prostu selekcja naturalna.
    Trzymaj się dzielnie kochana :***

Witam nowe mamusie
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów