Strona 106 z 724
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Moja przyjaciółka miesiac temu w 7 tygodniu ciąży dostała krwotoku w pracy.. kiepsko to wyglądało, dużo krwi i skrzepow ale nie było to poronienie!! Dziecko dobrze się rozwija a przyjaciółka ma leżeć jak najdłużej. Nie straszmy dziewczyny! Zadzwoń po pogotowie i Cię zabiorą by zrobić badania. 3 mam kciuki i bądźmy dobrej myśli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Mira - trzymam kciuki, zeby jednak nie bylo to najgorsze ;*.
    Weż M czy TZ, jak masz i jedż do szpitala koniecznie, albo dzwoń po kogoś bliskiego by nie byc samej.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Mira ściskam bardzo mocno

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Mira...:'( trzymaj sie :-*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna nienormalna ja poszlam tydzien po tym jak sie dowiedzialam dlatego ze zaczelam plamic.
    Zaplanowana wizyte mialam i tak dzien pozniej bo w przypadku osob z wczesniejszymi poronieniami trzeba odrazu wlaczyc wspomaganie... np duphastonem...

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Mira daj znać co i jak , koniecznie !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    no dobra, trochę inaczej się wyraziłam i nie kierowałam tego jakoś do konkretnej z Was, bo nie znam dokładnie waszych historii (tzn nie każdej), po prostu jak wszystko zawsze było ok, to sądzę, że fajnie troszkę poczekać i iść już na potwierdzenie że wszystko ok i jest serduszko i się wszystko dobrze rozwija, niż denerwować się i stresować że nic nie ma/jest tylko pęcherzyk/ nie ma jeszcze tętna.
    ja też poroniłam, wiem, jakie to nerwy, jednak pogodziłam się z tym i podchodzę teraz nieco na chłodno, ja mam też teraz wiedzę dość dużą na ten temat, wiem o statystyce poronień, że to się zdarza, ale rzadziej ma miejsce jeszcze raz, poza tym najważniejsze- widziałam tak niepełnosprawne dzieci, że uwierzcie, często ich mamy wolałyby poronić.... mimo, że to brutalne, ja osobiście nie dałabym rady z chorym dzieckiem i sądzę że lepiej gdy niekiedy da się działać naturze, a często poronienie ma miejsce właśnie ze względu na wady płodu.
    jak zaszłam to napisałam lekarzowi smsa, dokładnie kiedy OM, kiedy owu, kiedy test dodatni i co robić, powiedział, że acard na podtrzymanie i spokojnie tego 17.12 na wizytę będzie ok, więc poczekałam.
    oczywiście mogło się okazać, że pójdę i będzie już po całej "zabawie", liczyłam się z tym i bardzo się tego bałam, ale równie dobrze można iść drugi raz i nic już nie zobaczyć... jeśli mnie rozumiecie, ja po prostu chciałam przeżyć to tylko raz, stąd nieco odroczyłam całą wizytę.
    nie chcę, by jakieś słowa kogoś uraziły, to ogólnie bardzo delikatne i osobiste tematy, ale w końcu jesteśmy tu by wyrażać co myślimy i się tym dzielić.

wierzę, że każda z nas urodzi małego zdrowego człowieka, które będzie najszczęśliwszym dzieciakiem na świecie mając taką mamę. ale do strat podchodzę akurat tak na chłodno, może to mój sposób na radzenie sobie z moją stratą? nie wiem.

za Mirę trzymam kciuki, by to już było za Tobą, będzie kopać po tyłku jeszcze jakiś czas, potem będzie lepiej, jak napisała Burzujka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ogolnie rzecz biorac panno nienormalna zgadzam sie z Toba
    Dobrze jest sie odezwac do lekarza znajacego Twoj konkretny przypadek. Ale wiesz duphastonu sobie bez recepty nie kupisz a moze uratowac to co mogloby byc juz przegrana sprawa gdyby nie wczesne wprowadzenie dupka
    Ale fakt osoby bez wczesniejszych problemow nie powinny sobie dodawac stresow.

PS Mira odswiezam forum cojakis czas... odezwij sie kochana...!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jestem na oddziale. Pęcherzyk ma już tylko 1mm, wokół krwiak, dziecko umarło dwa tygodnie temu. Czekam na powtórny wynik bhcg i jutro rano chyba będę mieć zabieg, o ile nie poronie w nocy sama. Pękło mi serce.

O mnie
    ;(
    Jest ktos tam z Toba?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów