Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę i wygraj zestaw kosmetyków!

Junior Member
    yourangel363

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-06 zobacz kalendarz
    Pod choinkę chciałabym dostać bilety do kina oraz zarezerwowany wyjazd w dowolne, piękne miejsce w Polsce, w którym moglibyśmy pobyć razem z narzeczonym Mój mężczyzna dużo pracuje w delegacjach i z niecierpliwością czekam, aż będziemy blisko, aby cieszyć się sobą i spełniającym się naszym marzeniem - po długich latach starań spodziewamy się pierwszego dzidziusia, córeczki

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    MarekP

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Dla mnie święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim spotkanie z rodziną i możliwość sprawienia radości najbliższym.
    Najwspanialszym prezentem dla mnie będzie śmiech moich dzieci i możliwość dzielenia się szczęściem z tym, których kocham.

Junior Member
    madziaT

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-10 zobacz kalendarz
    Data
    2012-03-18
    Cały rok prowadzę spokojne i uregulowane życie. Dlatego też, ten jeden raz do roku chciałabym dostać coś szalonego. Może skok na spadochronie?...

Junior Member
    malynq

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-06 zobacz kalendarz
    prezent od serca - tak po prostu

Sesję zdjęciową z moją rodziną - z Córeczką, z Mężem i Maleństwem na które czekamy... obiecywałam sobie od kilku lat, że zrobimy sobie kiedyś piękne zdjęcia, najlepiej w plenerze i tak mija rok za rokiem...a zdjęć nie ma. Z różnych przyczyn... najpierw nie mogłam znaleźć fotografa...potem zawsze albo brak czasu, chęci, inne sprawy na głowie...czasami inne wydatki. I tak minęło nie wiem kiedy 5 lat życia mojej Córeczki...
    A gdybym pod choinką znalazła takie zaproszenie na sesję nie miałabym już wymówki! Pokonałabym swoją niepewność przed obiektywem i postarałabym się o piękną pamiątkę...

PS. Tak czy siak po nowym roku postanowiłam sobie zrealizować wreszcie ten plan...
    Powodzenia w konkursie

Najlepszym prezentem był by samoochód z pilotem

Junior Member
    dudek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-15 zobacz kalendarz
    Pod choinkę dostać pragnę dostać Antosia słodkiego, którego już kocham z serca całego.
    Kiedy pojawi się na świecie synek mały, to przewróci do góry nogami nasz świat cały.
    To czego mi trzeba to spokoju moc, by Synek nie budził się co każdą noc.
    By go kolki nie męczyły i by rodzice przyszli w wychowaniu mięli dużo siły.
    By był zdrowy i radosny, zawsze uśmiechnięty - tego z całego serca potrzebuję Mikołaju Święty!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Monisia7
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    „Co byś chciał/a dostać pod choinkę?”

Od lat marze o robocie kuchenny z prawdziwego zdarzenia. Chce przygotować w nim zdrowe, kolorowe potrawy dla Mojej rodziny. Uwielbiam zdrowe koktajle. Napój ten to prawdziwa bomba witaminowa, która jest świetnym dodatkiem do śniadania, lunchu a także kolacji.. Jak na razie posługuje się starą wyciskarką do cytrusów, której obsługa sprawia jej wiele trudności. Nie wspomnę o bałaganie, który po niej zostaje. Jako młoda mama nie mam zbyt wiele wolnego czasu. Po bieganiu za roczną córeczka nie mam już siły i zapału do pracy. Robot ułatwiłby Moje życie. Przygotowywanie posiłków stałoby się przyjemnością. Zaoszczędzony czas i energie spożytkowałabym na zabawę z córeczkę. Skorzystałaby na tym cała rodzina. W naszym domu zagościłaby odrobina luksusu.

W załączniku jeden z koktajli ktory uwielbiam <3

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13620376_813813302087979_8626582722499857819_n.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	93.5 KB
ID:	99309
    Ostatnio edytowane przez Monisia7 ; 03-12-16 o 11:02

Bardzo gratuluje tekstu bardzo dobrego

Moim wymarzonym prezentem jest ekspres do kawy z prawdziwego zdarzenia. Kawa towarzyszy Mi już od najmłodszych lat. Jako dziecko pamiętam jej aromatyczny zapach roznoszący się po całym domu. Początkowo „wąchałam” ją tylko z daleko. Czasami gdy mama odwróciła wzrok maczałam w niej swój palec i ukradkiem wkładałam do buzi. Chciałam zasmakować luksusu, jakim było spożywanie mielonej kawy o poranku. Ble.. Zawsze kończyła się podobnie. Grymas twarzy i popicie goryczy sokiem malinowym. Jak można to pić? Pytałam Siebie w duchu. Do czasu.. Aż dorosłam. Dziś kawa jest dla Mnie szczęściem zamkniętym w filiżance. Rytuałem rozkoszy z którym chce zaczynać dzień. Kawa z ekspresu jest dla Mnie najsmaczniejsza. Ma charakterystyczny aromat i zapach. Niestety nie posiadam go jeszcze w domu, więc muszę zadowolić się zwykłą „zalewajka”. Poranna kawa jest stałym elementem Mojego dnia. Kofeina ma na Mnie cudowny wpływ. Kawa z ekspresu ma magię i moc. To dzięki niej odkryje nowe możliwości parzenia kawy, a kubki smakowe oszaleją! Bez trudu zrobię Moje ukochane latte. <3 W Moim domu znajdzie się profesjonalny sprzęt, który stanie się „sercem” domu. Expres ułatwi mi życie. Jest prosty w obsłudze. Zachwyci Moich gości. Mam nadzieje, że nawet teściowa przychodziła by z uśmiechem na twarzy na Moją kawę.

P.S. Moj kubek szczęście. Najlepiej smakuje z dobrą książką podróżniczą i błogą ciszą, kiedy dzieci śpią.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13942466_826486397487336_1445775673_n.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	87.7 KB
ID:	99311
    Ostatnio edytowane przez Marzycielka1234 ; 03-12-16 o 12:03

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów