Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę i wygraj zestaw kosmetyków!

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę i wygraj zestaw kosmetyków!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy wspólnie z marką Bielenda.

Aby wygrać nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„Co byś chciał/a dostać pod choinkę?”

Odpowiedzi dodawajcie pod wątkiem konkursowym:

Nagrody

W konkursie „Co byś chciał/a dostać pod choinkę?” możesz wygrać 1 z 6 zestawów Sexi Mama marki Bielenda. W skład jednego zestawu wchodzą:

* Skuteczny balsam ujędrniający do ciała Antycellulit Bielenda Sexi Mama - poj. 200 ml
    * Skuteczny balsam nawilżający do ciała przeciw podrażnieniom i suchości skóry Bielenda Sexi Mama - poj. 200 ml
    * Skuteczna kuracja liftingująca do pielęgnacji biustu Bielenda Sexi Mama - poj. 125 ml
    * Skuteczna oliwka w żelu Bielenda Sexi Mama - poj. 150 g
    * Skuteczna kuracja przeciw rozstępom Bielenda Sexi Mama - poj. 150 ml
    * Skuteczna kuracja na opuchnięte nogi Bielenda Sexi Mama - poj. 125 ml

Zadanie konkursowe

Aby móc wygrać 1 z 6 zestawów Bielenda Sexi Mama wykonaj zadanie konkursowe:

Opisz: „Co byś chciał/a dostać pod choinkę?”

Zasady udziału

1. Aby móc dodać zdjęcie, trzeba się zarejestrować na forum.

2. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem forum, wystarczy się zalogować.

Konkurs trwa od 23.11.2016 do 06.12.2016

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.

Życzymy powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 23-11-16 o 08:42

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kasia.nie

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-26 zobacz kalendarz
    Ponieważ święta pokrywają się z terminem porodu, wymarzonym prezentem Bożonarodzeniowym będzie w tym roku mój pierwszy synek.

Junior Member
    paulinkaa1504

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-03-30 zobacz kalendarz
    Bardzo chciałabym znaleźć pod choinką kubek gorącej kawy i odrobinę czasu dla siebie. ;-) Niestety , wiedząc że to nie realne, mam nadzieje odnaleźć odrobinę magii tych Świąt oraz moc prezentow dla moich dzieciaków. Mając ich - mam już wszystko. Materialne rzeczy nie są dla mnie ważne.

Junior Member
    anapoli

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-18 zobacz kalendarz
    A dla mnie wymarzonym prezentem na święta był by miło spędzony czas z rodziną, bez kłótni i zgrzytów. Niestety większość świąt jakie pamiętam to stresowa atmosfera by z wszystkim zdążyć na czas i by było tak jak powinno być. A w rzeczywistości nie jest - bo przecież nie może być, gdy wszyscy się śpieszą i mają do siebie pretensję, że ktoś inny mógłby im pomóc w tym czy w tamtym...
    Ja chcę spokojnych świąt, bez nerwów, których i tak jest za dużo w ciągu całego roku. I tego, życzę wszystkim

Junior Member Awatar RoksaNa98
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-10-25 zobacz kalendarz
    Najlepszym prezentem będzie dla mnie aby synek dużo nie chorował
    i aby Święta spędzić z całą rodziną do której mam sporo kilometrów

Junior Member
    Justyna Wojtycza-Cygan

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-13 zobacz kalendarz
    W głowie początkowo pomysłów sto wyznaje szczerze - tego czego chcę najwięcej?!
    Diamenty a może lepsze brylanty,
    futro z norki czy klasyczna, ale zawsze na czasie czarna mini?!
    Torebek moc od Channel, albo kilka par boskich szpilek?
    Wycieczkę na Karaiby a może na Malediwy?
    Nie, nie chce!!! - moje serce życzy sobie coś dla mojej dzieciny oto lista moich marzeń,
    Pragnę uśmiechu i roześmianych oczu zawsze i wszędzie na twarzyczce mego dziecięcia,
    by zdrowa zawsze ma była gwiazdeczka.
    Pięknego jemu dzieciństwa życzę,
    beztroskiej zabawy bezliku, która nigdy się nie kończy.
    By dziecina miał, tego czego mi dane mieć nie było.
    Abyśmy zaszczepili w Niej wiarę,
    iż o marzenia walczyć z wszystkich sił trzeba.
    W przyszłości kiedy już dorośnie by była szczęśliwa,
    by na dobrego człowieka wyrośla,
    jeśli coś zacznie, to cel niech osiągnie.
    By była szlachetnym człowiekiem, o pięknym sercu, radosnym spojrzeniu i uśmiechu na ustach. By pamiętała całe życie o tym, iż wyjątkowe chwile przysiadają na ramionach naszych leciutko jak motyle, mgnienie oka, przelotne spojrzenie... A te złe zmieniają człowieka na zawsze! niech zawsze kieruje się sercem, niech zachwyca pięknem duszy i mądrości głową. By dokonywała ino szczęśliwych wyborów niech kroczy przez życie ino w przód, niech nigdy w miejscu nie stoi, ale niech w pędzie życia była czuła i bardzo wrażliwa. By nigdy nie przestawała wierzyć w siebie i swoje możliwości i zawsze podążała za swymi marzeniami.
    Ostatnio edytowane przez Justyna Wojtycza-Cygan ; 29-11-16 o 05:38

Junior Member
    lucja666

Mieszka w
    Zawady 10,99-314 Krzyżanów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-11-02 zobacz kalendarz
    Data
    02-11-2016
    Urodził mi się w tym roku synek, więc życzyłabym sobie mnóstwo zdrowia dla Niego żeby rósł jak należy i wszystko było w porządku poza tym zdrowia i siły dla mojego kochanego Mężą i trochę siły i cierpliwości dla mnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Madzialixx

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-18 zobacz kalendarz
    Moim wymarzonym prezentem na nadchodzące święta będzie mój synek, który ma się urodzić około 16 grudnia. Teraz codziennie czuję jak mnie podkopuje. To bardzo miłe uczucie. Ostatnie tygodnie miło spędzam na kompletowaniu wyprawki i nie ukrywam, że taki duży zestaw kosmetyków Bielenda bardzo by mi się przydał. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe Mamusie
    Te Święta będą wyjątkowe...

Junior Member Awatar moskala22
    Mieszka w
    Nowa Wieś Szlachecka
    Data
    19.03.2009/28.04.2011
    No cóż, ja szalone przygody uwielbiam i energią swą zarażam, w moim życiu nuda się nie zdarza. W spadochronach zakochana jestem niesamowicie i o skoku marzę skrycie. Chcę poczuć szybsze bicie serca, gdy z samolotu się wyskakuje, chcę zaznać uczucia wolności, gdy wśród chmur się szybuje

Junior Member
    Krysia1980

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-30 zobacz kalendarz
    Najmilszym i najwspanialszym prezentem pod choinkę o jakim marzę jest walizka pełna rozmaitych ksiązek do czytania i do oglądania. Jestem molem książkowym uwielbiam, kocham i szanuje książki. Uwielbiam zarażać moją pasją dzieci. Tak sobie myślę, że w poprzednim życiu byłam bibliotekarką ponieważ kocham , po prostu kocham książki i te chude i te grube, z obrazkami i bez obrazków.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów