Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Opisz swój wymarzony prezent pod choinkę i wygraj zestaw kosmetyków!

Junior Member
    spełniona78

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Jako dziecko marzyłam o rolkach, lalce Barbi i paczce słodyczy.
    To marzenie spełnili Moi rodzice. Teraz kiedy jestem dorosłą osobą mam nieco inne marzenia. Oprócz standardowego pudełka Raffaella śnie o małym czerwonym pudełeczku i bukiecie kwiatów. Pudełku będzie skrywać cenną zawartość. W jego wnętrzu znajdzie się pierścionek zaręczynowy od Mojego ukochanego. Tak długo na niego czekam.. Z żalem spoglądam na suknie ślubne w witrynach sklepowych. Z łezką w oku oglądam śluby w telewizji.. Czekam i czekam.. Z natury jestem cierpliwa, jednak z miesiącem na miesiąc jest coraz Mniej.. Mam nadzieje, że tegoroczne święta przyniosą Mi pod choinkę pierścionek do nowego życia.. <3

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    malgos87

Mieszka w
    Czerwionka-Leszczyny 44-230, ul. Rynek 3/6
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-08-14 zobacz kalendarz
    Data
    1.08.2016.
    Kochany Mikołaju!

Będą to pierwsze grudniowe święta, które będziemy spędzać z moją 4 miesięczną córcią, która jest małym śmieszkiem. Kiedy sama byłam dzieckiem, co roku powstawał list do Mikołaja. Podekscytowana kładłam go na parapecie i biegiem rano sprawdzałam, czy Elfy zabrały go do Twojej Północnej Laponii. Chcę podtrzymać tradycję pisania listów, stąd piszę pierwszy list wraz z córeczką na kolanach.

Mikołaju jak minął rok Tobie oraz Twoim Reniferom? Święta to bardzo pracowity okres, dla Ciebie i Elfów. Dlatego chciałam Cię poprosić o dopisanie mojego nowego adresu do swojej listy.
    Uważam, że w tym roku zasługuję na wymarzone prezenty. Wiem, że masz dużo pracy z obdarowywaniem i wszyscy liczą na Ciebie, dlatego ograniczyłam się jedynie do kilku rzeczy, których naprawdę bardzo pragnę. Odwiedź Nas, odwiedź naszą Trójkę na Śląsku. Wierzę, że o nas nie zapomnisz! Proszę przywieź nam, film video który powstaje podczas pieczenia świątecznych ciasteczek i baaarrrdzo ciekawi mnie jak zaprzęgasz Renifery do drogi.

Mikołaju czekam na Ciebie, a TY dobrze o tym wiesz!

Buziaki dla Ciebie, Elfów, Reniferów i wszystkich magicznych Stworzonek zamieszkujących Biegun Północny!!

P.S. Tu Kamilka, Mama mówi mi, że nie mamy komina, ale podobno zmieścisz się przez dziurkę od klucza - nie wiem, jak Ty to robisz! Jeśli będę spała, zostawię Ci ciasteczka orzechowe i mleczko od krówki. Dla Rudolfa także coś przygotuję. Mam nadzieję, że lubi marchewkę!

Mama Gosia i Kamilka

Kiedy myślę o zbliżających się Świętach, myślę o mojej rodzinie. To wyjątkowy czas dla nas, ponieważ tuż po świętach ma przyjść na świat nasza córeczka , młodsza siostra naszego 3,5-letniego synka. Może ona zrobi nam niespodziankę i będzie prezentem pod choinkę? To moja druga ciąża, niestety moje ciało nie znosi jej najlepiej... Jeśli mogłabym sobie czegoś życzyć pod choinkę, to chciałabym dostać coś, co pomoże mi zadbać o siebie w tym wyjątkowym czasie. Kosmetyki, którym można zaufać są jak podwójny prezent- pomagają nam zadbać o zmęczone ciało i dają nam tę bezcenną chwilkę dla siebie... wierzcie lub nie, to właśnie kosmetyki do pielęgnacji ciała specjalnie dla mam są moim wymarzonym prezentem pod choinkę! Dodam tylko, że byłam bardzo grzeczna w tym roku

Witam Serdecznie,
    Myśląc o swoim wymarzonym prezencie pod choinkę chce mi się śpiewać "oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba". W tym roku od choinkę chciałabym dostać voucher na gorące wakacje, gdzie błękit nieba odbija się w turkusie morza, a gorący piasek parzy w stopy...oczywiście prezentem podzielilabym się z moją super rodzinką, bez której żadna rzecz nie cieszy. Może podczas realizacji wymarzonego prezentu spotkałabym Mikołaja na wakacjach w stroju letnim, czyli w szortach w renifery ☺
    "Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba"

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    a ja chciałabym dodatkową zawieszkę do mojej bransoletki Lilou <3 z racji tego że jestem we wczesnej ciąży z drugim dzieciątkiem Mam już zawieszkę z jedną dziewczynką, teraz przydałaby się druga poza tym duuuużo książek na okres ciążowy
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

A co sądzicie o kupowaniu rzeczy przez internet? Planuję ślub i nie wiem czy warto zamówić pewne drobiazgi online co myślicie?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 03-01-17 o 11:05

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Baby shower? Czemu nie! Z tym artykułem to nie problem
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 03-01-17 o 11:01

Junior Member
    dudek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-15 zobacz kalendarz
    Czy nagrody zostały już wysłane? Nie otrzymałam jeszcze przesyłki ☺

Może po prostu nie wygrałaś żadnej nagrody.
    Ostatnio edytowane przez kranndd4x ; 11-01-17 o 17:16

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów