Strona 98 z 154
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    wczoraj byłam na wizycie i mam tak mieszane uczucia, że już nie wiem co mam myśleć ;(

Podczas USG dr dziwnie się przyglądał mojemu pęcherzykowi, stwierdził że pierwszy raz spotyka się z czymś takim. Mianowicie wgłębienie takie dziwne w pęcherzyku, wygląda to jak logo Apple heh serio..
    Wspaniałe jest to, że usłyszałam bicie serduszka dziecka (popłakałam się) i dr powiedział, że ogólnie z dzieckiem jest wszystko oki ma 4mm, zółtko obok też super, ale niepokoi go to dziwne wgłębienie na łożysku, na tą chwilę określa to naczyniakiem łożyska

Powiedział mi wprost, że scenariusze są dwa, albo "naczyniak" nie będzie rósł wraz z płodem (teraz ma 1cm) i będzie ok, bo w późniejszej ciąży taki 1cm to nic, albo wersja negatywna to naczyniak rośnie razem z płodem i wtedy ciąża zagrożona

I powiedzcie mi jak tu się cieszyć, Ja mam tak zawsze, nigdy nic nie może iść po mojej myśli, niby jest ok, a jednak nie do końca ech...
    Czy któraś z was się spotkała z czymś podobnym, w internecie prawie zero informacji, chociaż może to i dobrze, bo mąż mi nie pozwala czytać i się stresować.
    Następna wizyta za 2tyg 6 Grudnia w Mikołajki - Drogi Św Mikołaju chyba wiesz co chcę od Ciebie dostać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    W 7 miesiącu myłaś, ale to co innego niż we wczesnej ciąży. Do końca 1 trymestru nie powinnyśmy robić takich rzeczy. Nie gniewaj się proszę, bo ja nie pouczam, tylko piszę to co wiem. Może, komuś się przyda. Moja siostra powiedziała mi, że na początku ciąży nie powinno się wyciągać do góry rąk za bardzo. Pytałam Mamę co to za zabobony no i Mama stwierdziła, że ponoć tak się mówi ale ona uważa, że wynikneło to z tego ze ktoras kobietka akurat stracila dziecko i sobie dopowiedziała historie. Mozliwe. Ale ciąża na początku, tak jak pisałam do 1 trymestru jest bardzo wrazliwa. Owszem mowi sie ze zaleca się ruch, cwiczenia, ale chodzi o spacery i jakies delikatne cwiczenia. Nie sa wskazane np biegi, podskoki.
    Co do mycia okien, pomysl, może dobrze się czujesz, wejdziesz na krzesło/drabinę/cokolwiek, zakręci Ci się w głowie, co jest bardzo prawdopodobne w tym stanie, spadniesz albo chociaz mocniej się zachwiejesz... To każdego indywidualna sprawa, ja nie biorę się za takie rzeczy.
    Zdrówka kobietki
    To w takim razie okna by brudem zarosly przez jakies 10 miesiecy a ze nie mylam od lata to rok czasu. Nie.takie rzeczy sie robi. Nie gniewam sie za to co piszesz. Owszem kazdy ma inne podejscie. Jaxsoe nie chce ograniczac.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Witajcie,
    wczoraj byłam na wizycie i mam tak mieszane uczucia, że już nie wiem co mam myśleć ;(

Podczas USG dr dziwnie się przyglądał mojemu pęcherzykowi, stwierdził że pierwszy raz spotyka się z czymś takim. Mianowicie wgłębienie takie dziwne w pęcherzyku, wygląda to jak logo Apple heh serio..
    Wspaniałe jest to, że usłyszałam bicie serduszka dziecka (popłakałam się) i dr powiedział, że ogólnie z dzieckiem jest wszystko oki ma 4mm, zółtko obok też super, ale niepokoi go to dziwne wgłębienie na łożysku, na tą chwilę określa to naczyniakiem łożyska

Powiedział mi wprost, że scenariusze są dwa, albo "naczyniak" nie będzie rósł wraz z płodem (teraz ma 1cm) i będzie ok, bo w późniejszej ciąży taki 1cm to nic, albo wersja negatywna to naczyniak rośnie razem z płodem i wtedy ciąża zagrożona

I powiedzcie mi jak tu się cieszyć, Ja mam tak zawsze, nigdy nic nie może iść po mojej myśli, niby jest ok, a jednak nie do końca ech...
    Czy któraś z was się spotkała z czymś podobnym, w internecie prawie zero informacji, chociaż może to i dobrze, bo mąż mi nie pozwala czytać i się stresować.
    Następna wizyta za 2tyg 6 Grudnia w Mikołajki - Drogi Św Mikołaju chyba wiesz co chcę od Ciebie dostać
    AnnaG ja tak nie mialam ale za to w mojej macicy byla tasma dzieląca macice na pół... i wszystko sie dobrze skonczylo. Straszyli niedorozwojem konczyn itp. I co? Macica urosla... tasma sie przerwala... zostal taki "dynks" i moj synek sie tym dynksem do porodu bawil ( mam na filmie usg jak to lapie i ciagnie... wklada do buzi..)
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 24-11-16 o 13:47

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Jak ja robiłam betę to pierwszy wynik miałam 799 a po 48h 1861 i jest jedno maleństwo także to nie jest regułą że jak beta tak skacze to muszą od razu być bliźniaki choć ja tak na początku myślałam

Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Ale by byly jaja ) mam juz w domu dojzewajaca nastolatke i zbuntowana czterolatke i do tego blizniaki???? )
    A ty kochana ktory tydz masz?

Member
    Candies0000

O mnie
    Ja dostałam od lekarza tabletki dla kobiet w ciąży PREVOMIT się nazywają a na wymioty metocroplamid bo przecież ostatnio myślałam że wykorkuję....

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Witajcie

Macie jakis sposob na mdlosci??? Moje sprawdzone nie dzialaja.... :/ nie wyrabiam juz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja dostałam od lekarza tabletki dla kobiet w ciąży PREVOMIT się nazywają a na wymioty metocroplamid bo przecież ostatnio myślałam że wykorkuję....
    Ja nie wymiotuje ... mnie tylko jest niedobrze 24 h na dobe... stale bez przerwy....

Dziewczyny idę na wizyte trzymajcie kciuki. Mąż mówi ze mam isc pd razu na l4. A ja mam mieszane uczucia. Nie wiem tez co lekarz na to.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Candies0000

O mnie
    A to Ty pisałaś o tym duphastonie ?że masz po nim mdłości?
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja nie wymiotuje ... mnie tylko jest niedobrze 24 h na dobe... stale bez przerwy....

O mnie
    Ja biore luteine dopochwowo :P

Member
    Candies0000

O mnie
    Bo ja biorę od kulku dni 3 razy dziennie i mdli mnie po nim strasznie,ledwo fukcjonuję,więc może to po tym albo taki objaw w ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów