Strona 97 z 154
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzeba cierpliwie czekac na dzidzie. Ja tez sie ostresowalam wprawdzie nadal sie boje o tego krwiaka. Ale jestesmy z mezem dobrej mysli.
    Co do ziol prawda jest bardzo malo takich ktore mozna stosowac w ciazy.
    Ja juz jestem w 4. W kazdej chorowalam ale silne leki bralam tylko w 3 nie tyko na podtrzymanie ale takze na ciągle bakterie które tworzyly sie pod pessarem.
    Balam sie jak cholera. Teraz tez nie tykam nic po za miodem i czosnkiem. Prenalen pilam ale stwierdzam ze nie warto jest drogi , a cebula miód czosnek cytryna sa tańsze, a syrop ten sam

Ja teraz tygodnie liczę wg okresu ale jak zalozy mi kartę będę liczyla od wpisanych tyg w karcie. Od @ mam juz 50 dni czyli 7 pelnych tygodni i 1 dz.

Co do ubezpieczeń owszem maja karencje itp. My jestesmy ubezpieczeni w pzu. Ale pamiętam ze mi placili za pobyt w szpitalu itp. Ale my mamy lata ciągłości wiec nie wiem jak jest z nowa polisa.

Co do sprzątania to prawda pierwszy trymestr jest najslabszy w drugim ja mogłam góry przenosić. A teraz mimo ze czuje sie dobrze boje się i jak tylko cos porobię to leze chwile.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Jak beta była w piątek to jak dziś zrobię betę to jaki mam mieć przyrost
    tu masz kalkulator
    http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Dziewczyny właśnie dostałam krwotoku z nosa

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Zdublowalo mi posta a usunąć nie mogę jakis błąd

Ja mam w środę wizytę aż się boje sama wizyta 130zl ok. Ale badania taki wg cenników wyszlo mi ponad 300zl a pasuje kupic spodnie wszystko uwiera.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny właśnie dostałam krwotoku z nosa
    Spokojnie poloz cos zimnego na czolo w ciąży naczynka sa b.kruche. Ja tez przez to mam krwiaka i biorę 2kaps.cyklo 3 forte. Powiedz na następnej wizycie o tym.

Dość szybko przeszło. Może to wina mojego wysokiego tętna. Zobaczymy na szczęście dzisiaj wizyta u lekarza

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    22gosia85 a próbowałaś zjeść coś nim wstaniesz z łóżka np. jakiś krakers, herbatnik, to podobno też pomaga
    Probowalam... imbir tez probowalam... i migdaly i jablka i miete i sama juz nie wiem ... wszystko co pomagalo w poprzednich ciazach teraz nie dziala

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Probowalam... imbir tez probowalam... i migdaly i jablka i miete i sama juz nie wiem ... wszystko co pomagalo w poprzednich ciazach teraz nie dziala
    w takim razie musisz przeczekać
    ja mam cały czas uczucie guli w gardle, identycznie jak poprzednim razem

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o ubezpieczenia, to mi chodziło o coś takiego, o czym wspomniała jakaś dziewczyna na forum (chyba nie tym), że w PZU jest podobno coś takiego, że płaci się miesięcznie składkę 50zł i można chodzić do lekarza i robić badania jakby prywatnie. Nie wiem dokładnie na czym to polega ale mi głownie chodzi o to, że na NFZ nie moge znalesc nikogo rozsadnego a na wizyty i badania prywatnie co miesiąc mnie nie stać. Szukam więc jakiejś alternatywy.
    Taka opcja byłaby super, ale wydaje mi się, że to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe w przypadku ciąży, bo dla PZU to słabo opłacalne. Z tego co pamiętam to pakiety dla ciężarnych ma Luxmed albo enelmed albo jeszcze inna sieciówka, ale cenowo jak to jest to ciężko mi się wy powiedzieć.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    A mi się pepsi zachciało wyciaglam zachomikowana w spiżarce chłopcy zadowoleni , u nas w domu na codzien tylko woda czasem soki tloczone.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów