Strona 96 z 157
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1564

Lipcówki 2017

Witam nowe dziewczyny ja bym juz chcials zeby pierwszy trymestr byl juz za nami

2. dzieckozakupy.pl
    22gosia85 a próbowałaś zjeść coś nim wstaniesz z łóżka np. jakiś krakers, herbatnik, to podobno też pomaga

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Hej dziewczyny
    W zeszłym miesiącu myślałam, że dołączę do lipcówek ale się nie udało, jestem cały czas w grupie Chce być mamą w 2017 roku, ale podczytuje Was regularnie
    Mam pytanie któraś z Was robiła betę 10 dni po owu?? Jeśli tak to jaki był wynik?? Czy to jeszcze nie ma sensu, bo teoretcznie nawet mogło nie dojśc do zagnieżenia.
    Malinka wyczytałam, że miałaś betę 82,42, w którym to było dniu cyklu??

Widziałam, że wspominałyście coś o ubezpieczeniach. Nie wiem konkretnie o jakie Wam chodzi, ale jeśli o takie, w których płacą za urodzenie dziecka, to jest okres karencji, przynajmniej 9 miesięcy. W przypadku ubezpieczeń grupowych, takich w zakładach pracy może nie być karencji (rzadko) lub jest skrócona do 6msc, ale też są pewne obostrzenia.
    Szukałam takich ubezpieczeń, jak zaczęłam myśleć o ciąży. Fajna alternatywa, jak wszystko idzie jak po maśle.Ułożyłam sobie w głowie plan, które kiedy trzeba podpisać, żeby za dużo nie płacić, a coś z tego mieć i dobrze, że w to nie weszłam, bo to już 5 cykl starań.
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 24-11-16 o 11:14

Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Hej dziewczyny
    W zeszłym miesiącu myślałam, że dołączę do lipcówek ale się nie udało, jestem cały czas w grupie Chce być mamą w 2017 roku, ale podczytuje Was regularnie
    Mam pytanie któraś z Was robiła betę 10 dni po owu?? Jeśli tak to jaki był wynik?? Czy to jeszcze nie ma sensu, bo teoretcznie nawet mogło nie dojśc do zagnieżenia.
    Mnie 7dni po owulacji wyszedl juz pozytywny test. Kreseczka bardzo slaba ale jednak byla. I z kazdym dniem ciemniejsza. 11 dni po owulacji mialam bete 28.88.

Caly czas mysle o dzisiejszym usg. Jestem w 5tyg i 6dniu wiec prawie 6 ciekawe co zobacze

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    To wcale nie jest dziwne, Ty np. skończyłaś już 10 tydzień i teraz będą Ci leciały dni z 11 tygodnia dlatego się mówi że jesteś w 11 tygodniu
    Hmm Chodziło mi o wyjaśnienie Gosi dlaczego może wyliczać, że jest w 7 tygodniu a kalkulator mówi, że w 8 tygodniu. Ja to rozumiem, ale z doświadczenia wiem, że u kobietek najpierw pojawia się znak zapytania o co chodzi. Może użyłam słowa 'dziwnie' mało trafnie w tej sytuacji

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Tak powiem .na tym usg tylko jest plama czarna bez zarodka kuleczki ...
    Nie wiem jak byłam w sierpniu w 5tyg miałam.taka kuleczke potem.dzidzia była...
    Dziś zrobię betę i porównań.Ja z beta z piątku która wynosiła przeszło 8*tysięcy ..czyli 6tydzien .Dziś zrobię i napiszę jaki wynik o 15:00 będą wyniki myślę z bety .

Nie wiem co mam myśleć ..
    Czy jak mam sam pecherzyk to też czeka mnie lyzeczkowanie jak coś czy tabletkę dają. Mówiła że za tydzień mogę wpaść ze powinno już coś widać nie wiem.kurczę. .lub za dwa tyg to będzie 9tydzień

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ale nie ma żadnych krwiakow .jest ok duży pecherzyk .i czekać mam .

O mnie
    Jak beta była w piątek to jak dziś zrobię betę to jaki mam mieć przyrost

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Hej dziewczyny

Widziałam, że wspominałyście coś o ubezpieczeniach. Nie wiem konkretnie o jakie Wam chodzi, ale jeśli o takie, w których płacą za urodzenie dziecka, to jest okres karencji, przynajmniej 9 miesięcy. W przypadku ubezpieczeń grupowych, takich w zakładach pracy może nie być karencji (rzadko) lub jest skrócona do 6msc, ale też są pewne obostrzenia.
    Szukałam takich ubezpieczeń, jak zaczęłam myśleć o ciąży. Fajna alternatywa, jak wszystko idzie jak po maśle.Ułożyłam sobie w głowie plan, które kiedy trzeba podpisać, żeby za dużo nie płacić, a coś z tego mieć i dobrze, że w to nie weszłam, bo to już 5 cykl starań.
    Jeśli chodzi o ubezpieczenia, to mi chodziło o coś takiego, o czym wspomniała jakaś dziewczyna na forum (chyba nie tym), że w PZU jest podobno coś takiego, że płaci się miesięcznie składkę 50zł i można chodzić do lekarza i robić badania jakby prywatnie. Nie wiem dokładnie na czym to polega ale mi głownie chodzi o to, że na NFZ nie moge znalesc nikogo rozsadnego a na wizyty i badania prywatnie co miesiąc mnie nie stać. Szukam więc jakiejś alternatywy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów