Strona 95 z 154
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1535

Lipcówki 2017

Marysieńka gratulacje i witaj
    Reni83 tak mam synka
    kakasia26 zrób betę w odstępie 48h i będziesz wiedziała czy jest ok, po co masz się stresować 2 tygodnie

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Cześć ! Wczoraj zobaczyłam na teście upragnione dwie kreski, nie mogłam w to uwierzyć i poleciałam do sklepu jeszcze po dwa,żeby sprawdzić czy ten pierwszy się nie pomylił Jutro idę do ginekologa,żeby potwierdzić. Kalendarzyk na bellybestfried.pl wyliczył mi termin na 28.07.2017 z kolei ten w telefonie na 14.08. Zobaczymy co powie lekarz. To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze - jestem przerażona
    Gratulacje bedzie dobrze skad jestes??

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Witajcie

Macie jakis sposob na mdlosci??? Moje sprawdzone nie dzialaja.... :/ nie wyrabiam juz
    Przeze mnie sprawdzonego nie, bo mnie mdlości trzymały na początku ale przeszły i nie były jakieś takie straszne. Nie wymiotowałam. Ale w wielu miejscach słyszałam, że imbir bardzo często pomaga. Nawet często czytałam o imbirowej herbatce z biedronki, lub też w innej formie. Ja bym spróbowała tego jakie pierwszej opcji. W sumie jak imbir spożywam tak czy siak, więc może dlatego mdłości odpuściły. Nie wiem. Powodzenia i lepszego samopoczucia życzę

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Powiem tak.Niby to 7 tydzień z usg ale miałam we wrześniu lyzeczkowanie i krwawilam potem.przestałam.i zniów po 36 dniach jakoś tak krwawilam ...
    Nie wiem mam puste jajo zarodka brak tylko czarna plama na usg .mówiła.Mi zgłosić się za 2 tyg mam brać kwas i luteine .
    Ale mnie już mniej bolą piersi pf jak wtedy raz bolą.raz nie ... Nie wiem co mamy myśleć zalamujemy się .choć gin mówiła mi że mogła się dzidzia gdzieś schować lub jest małą.i jej iść nie widział .Ale jak byłam w wrześniu co poronilam to zarys był dziecka serce ...A tu nic...
    Kakasia26 nie zamartwiaj się, tymbardziej, ze jesteś po takich przejściach cykl Twój jest pomieszany trochę, może wcale nie jesteś w tym 7 tygodniu, może ciąża jest młodsza. Nie dziwię Ci się, że się łamiesz ale uwierz,bo ja w to głęboko wierzę, że jeszcze może być wszystko dobrze. Daj sobie i Dzidzi troszkę czasu. Ciąża może być po prostu odrobinę młodsza

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Wedlug tego kalkulatora ja jestem w 8tc... chyba przez to ze nie biora pod uwage dlugosci cyklu...
    No dziwny w sumie ten kalkulator bo nie bierze pod uwagę długości cyklu ale druga sprawa jest taka, że też się tak dziwnie określa, że jeśli jestem w ciąży np 7 tygodni i 4 dni, to znaczy, że jestem w 8 tygodniu. Jeśli jestem w ciąży 10 tgdni i 2 dni to znaczy ze jestem w 11 tygodniu ciaży.

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Mnie ginekolog tlumaczyla ze trzymanie rak w gorze powoduje napiecie tych miesni które moga namieszac... chodzi właśnie o macice... szyjke itp... ile w tym prawdy nie wiem... ale lezac kilkakrotnie w szpitalu bylam swiadkiem jak dziewczyny w 9 tc lezaly wyjac i drzac o ciążę, a przeciez dobrze sie czuly i tylko okna umyly...
    No dokładnie. Ja paranoiczką nie jestem ale wolę ostrożnie podchodzić do tematu, tymbardziej na początku, kiedy ciąża jest delikatna.

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Cześć ! Wczoraj zobaczyłam na teście upragnione dwie kreski, nie mogłam w to uwierzyć i poleciałam do sklepu jeszcze po dwa,żeby sprawdzić czy ten pierwszy się nie pomylił Jutro idę do ginekologa,żeby potwierdzić. Kalendarzyk na bellybestfried.pl wyliczył mi termin na 28.07.2017 z kolei ten w telefonie na 14.08. Zobaczymy co powie lekarz. To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze - jestem przerażona
    Witaj Marysieńka Gratulacje serdeczne. Trzymam kciuki. Skąd jesteś? Kiedy miałaś OM? Jak długo trwa Twój cykl?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    jeśli chodzi o imbir na mdłości to coś w tym jest bo ja miałam straszne a od kilku dni do herbaty go dodaje i mdłości minęły

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Dziewczynki, któraś z was wspominała tu o piciu ziółek. Jak najbardziej. Tylko poczytajcie, albo popytajcie swoich lekarzy o nie. Niektóre z nich w ciąży są niebezpieczne. Pamiętam np że mięta pieprzowa jest ok ale mięta polna już nie. Z kolei z ziół które ja uwielbiam dodawać do potraw to tymianek może powodować skurcze macicy. Poczytajcie. Mnie ciągle coś zaskakuje.

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    druga sprawa jest taka, że też się tak dziwnie określa, że jeśli jestem w ciąży np 7 tygodni i 4 dni, to znaczy, że jestem w 8 tygodniu. Jeśli jestem w ciąży 10 tgdni i 2 dni to znaczy ze jestem w 11 tygodniu ciaży.
    To wcale nie jest dziwne, Ty np. skończyłaś już 10 tydzień i teraz będą Ci leciały dni z 11 tygodnia dlatego się mówi że jesteś w 11 tygodniu
    Ostatnio edytowane przez Lajla ; 24-11-16 o 11:03

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów