Strona 90 z 157
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 1564

Lipcówki 2017

U mnie beta po 48 h wynosi 82,42 czyli wzrosla cztetokrotnie )

2. dzieckozakupy.pl
    Malinka super może bliźniaki.
    U mnie beta 1916 a progesteron 36

Junior Member
    ola34

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Czesc kobietki jak tam Wam mija dzionek?
    Ja suma sumarum pojechałam dzis i zmieniłam lekarza... Zapisalamsie do Salve z tym ze tam maja jakis specjalny jakby to ujac pakiet opieki kobiet w ciąży, jedynym warunkiem jest poród w ich szpitalu.... ja juz glupieje, Miami4 gratulacje bijacego serducha. Super

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Gratuluje dziewczyny

Cytat Zamieszczone przez ola34 Zobacz posta
    Czesc kobietki jak tam Wam mija dzionek?
    Ja suma sumarum pojechałam dzis i zmieniłam lekarza... Zapisalamsie do Salve z tym ze tam maja jakis specjalny jakby to ujac pakiet opieki kobiet w ciąży, jedynym warunkiem jest poród w ich szpitalu.... ja juz glupieje, Miami4 gratulacje bijacego serducha. Super
    Warunki warunki. A jak urodzisz w innym szpitalu to co posadza cie?

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Malinka super może bliźniaki.
    U mnie beta 1916 a progesteron 36
    Ale by byly jaja ) mam juz w domu dojzewajaca nastolatke i zbuntowana czterolatke i do tego blizniaki???? )
    A ty kochana ktory tydz masz?

Według OM 4t6d czyli 35dc ale oczywiście musiałam porównać wynik z tamtą ciążą i wtedy miałam ponad 4000 i już się stresuje że coś jest nie tak i chyba powtórzę w piątek żeby zobaczyć jak przyrasta.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Pati ja somtosowalam gdy syn miał 3/4 lata i jeść nie chciał. Niby daje to coś po Ok 4?5 dniach stosowania .myśmy dawali apetizer smakowy a potem.jadł aż się uszka mu trzesly he

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Pati dzieci mają tak że raz jedzą dużo i przestają bo się objedza mój syn też tak robi do dziś Ale nie zmuszam go .zglodnieje i zjada wszystko.
    Zostawiam obiad nie jadł ją go dawalam na bok a jak był głodny za 5h dałam mu go ciepły i zjadł .

Ps. Znowu mnie boli głowa .eh jutro podagam z ginekolog z rana . Trzymajcie kciuki by było ok.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Pati dzieci mają tak że raz jedzą dużo i przestają bo się objedza mój syn też tak robi do dziś Ale nie zmuszam go .zglodnieje i zjada wszystko.
    Zostawiam obiad nie jadł ją go dawalam na bok a jak był głodny za 5h dałam mu go ciepły i zjadł .

Ps. Znowu mnie boli głowa .eh jutro podagam z ginekolog z rana . Trzymajcie kciuki by było ok.
    Jak skonczyl 2 lata to nie chce jesc. Nic mu nie pasuje. Zupa zla to potrafi wywalic czy odepchnac. Ja juz sil do niego nie mam
    A pediatra szkoda gadac nic nie mowi. Wiecznie tylko ze albo chory albo za goraco i apetytu nie ma. Ale 9 miesiecy? Milosz obecnie je mleko modyfikowane bulki suche platki kukurydziabe same, serek homogenizowany co oststnio wybrzydza chyba mu sie przejadl. Pomidorowke bajlepiej przez sito przecedzona nez makaronu nez niczego kaszki czasem kopytka i czasem frytki. To chyba nie normalne zeby tak malo jadl. Z checia bym juz mu odstswila to mleko ale jak nie chxe nic to chociaz w tym witaminy ma. Anemi nie ma robilam mu nie dawno badania. Jestes pierwsza osoba ktora mowi ze te syropy dzialaja. Jutro lece do apteki go kupic.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    dziewczyny macie juz karty ciąży ??
    mi założył wczoraj jak potwierdził ciążę i w poprzedniej ciąży było tak samo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów