Strona 892 z 898
Pokaż wyniki od 8,911 do 8,920 z 8974

Lipcówki 2017

Dzięki dziewczyny za odp spewnoscia spróbuję

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Cieńwiatru współczuję pobytu w szpitalu, czujnego masz lekarza, ja pewnie przy takiej temp miałabym wogóle dylemat czy iść do lekarza czy podać lek p-gorączkowy i obserwować...
    Ilona może to rzeczywiście kryzys laktacyjny/skok rozwojowy. Też mam czasem wrażenie pustych piersi, zwłaszcza pod wieczór, ale mała ładnie przybiera więc się nie martwie. Ja polecam bavarie piwo 0%.
    Pati ale duże masz dzieciątko, moja starsza córka mieściła się w 68 jak prawie rok miała. My dalej rozm 56 i dopiero rozważam zakup pieluch 2.
    Podobno 5w1 jest dostępne, koleżanka farmaceutka mówiła, że u nich mają pentaxim. Starsza miała infanrix, nie wiem czym się różnią, pewnie tylo firmą.
    Też miałam dylemat, ale takiemu maluszkowi nie podałabym żadnego leku na własną rękę, więc zadzwoniłam do przychodni. A tam była akurat nasza lekarka i kazała się szybko pojawić.
    Probiotyk ze względu na antybiotykoterapię podaję. Ale myślę, że po też nie zaszkodzi. Podaje tribiolac baby. A wit d. też daję. Ja nic nie łykam.

Junior Member Awatar Matrix
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-07-21 zobacz kalendarz
    Dzień dobry, chciałam się dopisać do wątku z moim synkiem, pozdrawiam wszystkie lipcowe mamy.

Cytat Zamieszczone przez Matrix Zobacz posta
    Dzień dobry, chciałam się dopisać do wątku z moim synkiem, pozdrawiam wszystkie lipcowe mamy.
    Witam powiedz coś więcej o sobie

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Witaj Matrix! Jak się macie z synkiem? To Twoje pierwsze dziecko? Miło, że chcesz dołączyć, u nas ostatnio mały ruch na forum.

Hopka czytałam powierzchownie stanowisko Ekspertów ds żywienia kobiet w okresie laktacji i tam jest napisane, że suplementacja wit. D przez matkę nie wystarcza niemowlęciu i konieczne jest podawanie dziecku.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cień ale w sumie układ trawienny takiego małego dziecka nie trawi tłuszczu wiec podawanie witaminy d tez nie daje 100 procent wchlanialnosci. Teraz ma się zmienić ze dzieci do 18 r.z będą brać wit d

W środę wybieram się na szczepienie to będzie równe 7 tyg ale ten czas leci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dilajla lekarzem nie jestem, dkatego cytuję co opisali mądrzejsi ode mnie w tym zakresie, specjaliści m.in. neonatologii, ginekologii, położnictwa, biochemii, czy gastroenterologii.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny ile śpią wasze dzieci? Moja śpi bardzo duzo. Są dni ze budzi się tylko na jedzenie a czuwa może 2 /3 godz w ciągu dnia. Jak się obudzi jest uśmiechnięta i niby jest wszystko ok a mnie to martwi

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Antoś w zasadzie spi tylko w nocy. W ciagu dnia jak spi 2 godz w sumie to max.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów