Strona 890 z 898
Pokaż wyniki od 8,891 do 8,900 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Gosia a czego się boisz? Moja córka miala bardzo duży wysyp w nosie bardzo mi chorowała i jak udało się ją trochę podłączyć to ja zaszczepilam ale ta która chroni przed 13 szczepami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Że coś pójdzie nie tak...ze bardziej zaszkodzi niż pomoże..

O mnie
    02.07.2017
    Pneumokoki i tak są obowiązkowe teraz w kalendarzu. Ja akurat ich się najmniej boje. Uwierz mi w przedszkolach dzieci mają cuda w nosach.... serio moja starsza miała paciorkowca gronkowca i 2 inne bakterie a dziecko zanim poszło do przedszkola nawet kataru nie miało
    Ostatnio edytowane przez Dilajla ; 10-08-17 o 11:07

My z żółtaczką chodziłyśmy co tydzień do kontroli. Mała już bladziutka. Miałam zbadac tą bilirubinę, ale...trafiłyśmy do szpitala. Młoda miała gorączkę 37.5, najwyższa 38.2. Lekarz, skierowanie na oddział i szukanie przyczyny...okazało się, że są zmiany w płucach, widoczne na zdjęciu. Osluchowo czysto... Wyszłyśmy wczoraj, do jutra jeździmy na zastrzyki...
    Przez antybiotyki rozregulowała mi się z kupą. Już mam stracha, bo 3 dzień nie robi. Ale na razie nie płacze.
    Szczepienie przesuwamy o jakieś 2-3 tygodnie

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dilajla wiem że są obowiazkowe Ale ja dziecka nie zaszczepie na to... napatrzylam się na dzieci z ciężkimi powiklaniami po szczepieniach na pneumokoki i to po tych lepszych(drozszych) szczepionkach i nie będę ryzykować. Mojej znajomej syn miał pneumokoki i leczyli go w instytucie w Krakowie gdzie lekarka powiedziała w że szczepienie to bzdura... dostał leki i zdrowy jest-miał katar i zrobili mu wymaz i się okazało że ma pneumokoki w nosie... nie byl szczepiony. Moje dzieci też szczepione na to nie były ba nas szczepili na to co konieczne i żyjemy a bakterie były zawsze...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 10-08-17 o 12:52

O mnie
    02.07.2017
    U nas w ośrodku ostatnio pediatra miała problem z powodu przypisania zastrzyków niemowlakowi. Podobno takim maluchom antybiotyki podaje się tylko dożylnie. Widzę że co lekarz i miejscowość to inne zwyczaje. Z temperatura to samo ile się słyszy ze u dzieci temperatura zaczyna się dopiero od 38.5 ? Cień Ty rodziłas naturalne czy przez cc skąd u małej zapalenie płuc?

Dożylnie ma, ma welfron na razie w domu. Rodziłam naturalnie. Skąd się to wzięło nie mam pojęcia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hey dziewczyny nie miałam trochę czasu wejść i poczytać co u was ale już narobiłam u nas puki co wszystko ok dziś miałam wizytę u ortopedy naszczescie wszystko ok obawiałem się że będzie podobnie jak z pierwszą córka i będzie nosić te majty ale nie w poniedziałek byłam u neonatologa też wpozadku chodź dalej delikatnie żółta ale pani doktor zapewnia że przy karmieniu piersią to norma i będzie ok ja też boję się szczepień chodź mamy jeszcze dwa tygodnie

Może polecicie mi jakieś Cherbatke laktacyjne czy coś innego mam wrażenie że mam coraz mniej pokarmu albo panikę bo mała je więcej i tak mi się wydaje

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Hej. U nas sie wszystko unormowalo. Przeszlismy calkiem na mm i problemy z brzuszkiemm sie skonczyly nawet epumisam juz odstawilismy. Maly rosnie nie wiem ile wazy ale wchodzimy w rozmiar 68
    My sie zastanawiamy nad szczepieniem 6w1 i na pneumokoki na pewno zaszczepie.

Ilona może to tzw kryzys laktacyjny.https://www.hafija.pl/2016/11/karmie...aktacyjny.html
    Na laktację polecam femaltiker.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów