Strona 889 z 896
Pokaż wyniki od 8,881 do 8,890 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja myślę chociaż nie mam doświadczenia ze kolke musisz przeczekać i nic więcej nie zrobisz. Co do kąpieli moja 1 córka darla się identycznie tak do 3 msc musiałam zacisnąć żeby i nauczyć się to akceptowac. Ale możesz spróbować kąpieli razem z nia. Jeśli masz wannę może wspólna kąpiel będzie rozwiazaniem. Do spania zawijalabym w rozek jeśli się wybudza a w ciągu dnia husta Będziesz ja miała cały czas przy sobie jednocześnie będziesz mogła bawić się z synem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Gosia dziękuję za informację o bilirubinie, u nas (4 tygodnie skonczone) jest 162 (ok 9,5 w Twojej jednostce), nam nikt nie zalecił mm, zresztą po problemach żywieniowych ze starszą nie chce teraz nic kombinować z karmieniem, bo się boję, że się wszystko skomplikuje jak wtedy. Więc narazie czekam, że samo zejdzie, najważniejsze, że jest tendencja spadkowa.
    Betty a co Ci mówi pediatra? Jeśli widzisz związek bólu brzuszka z jedzeniem przez Ciebie nabiału to może deliol/kolzym pomoże (z laktaza)? Może kup inny smoczek, mniejszy albo taki okrągły np avent smothie? Z własnego doświadczenia wiem, że karmienie co godzine tylko pogłębia problemy z brzuszkiem. Może oszukaj trochę wodą? Niby nie pojade się przy kp, ale ja tak czasem robię, u mnie młoda jak je co 2-3godz to z brzuszkiem ma mniej problemów. I może kup chustę, będziesz miała wolne ręce, żeby coś zrobić.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ehh przepraszam za literówki, miało być delicol, a smoczek soothie- nasza położna zachwalała. U nas akurat klasyczny avent zwyciężył, ale młoda dopiero po kilku dniach złapała smoka.

O mnie
    02.07.2017
    Ja jestem zwolennikiem NUK-a

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Betty u mnie bardzo podobnie, ale nie mam czasu nawet jak napisać...

Dzisiaj moja upragniona wizyta i lekarza juz sie nie moge doczekac co powie, trzymajcie kciuki !

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Marysieńka moje mocno spóźnione gratulacje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez betty123 Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny.
    Pisałam w lipcówkach jakoś na początku ciąży ale później z braku czasu przestałam obserwować co tutaj się dzieje. Moja córeczka ma 5 tygodni i jest jeszcze bardziej absorbująca niż mój dwuletni syn. Tak w skrócie z synem było ciężko jak się urodził, problem z z brzuszkiem, płakał ciągle, i taka maruda jest zostało mu..sam też się nie pobawi za długo chociaż teraz przez cała tą sytuacje, że nie mam czasu dla niego widzę, że sam coraz lepiej się bawi, ale nie o tym. Zachodząc w drugą ciąże wiedziałam, że będzie ciężko, byłam już przygotowana na co się piszę(z pierwszym dzieckiem myślałam, że będzie jak w reklamach i dlatego tak mnie to rozczarowało)ale teraz to co się dzieje to jakaś masakra jest...mała ma kolki tak obstawiamy..wypiła już cała butelke sab simplexu i efekt żaden..kupiłam wczoraj infacol ale za krótko daje żeby coś stwierdzić. Zauważyłam, że mała ma najgorszy problem zrobić kupkę po tym jak wypije mleko krowie w czystej postaci np. jadłam na śniadanie płatki z mlekiem mała całe dnie płakała odłożona do wóżka wybudzała się z krzykiem co chwila i tak cały dzień..brzuszek trwardy i ewidentnie kupy nie mogła zrobić bo jak w końcu z naszą pomocą(termometr) zrobiła była jakaś tam ulga..przestałam jesć mleko poprawa była ale kilka dni i dziś mleka nie ruszyłam a mała to samo...więc ja już nie wiem co bym nie zjadła w brzuszku ją kręci. nie zawsze jest to brzuch..jak nie śpi a śpi krótko to nie poleży nigdzie za długo i najgorszy jest ten jej krzyk jak by ktoś ją obdzierał ze skóry dosłownie..przy kąpaniu tak samo, cudowaliśmy z wodą może za ciepłą może za zimna pieluszka na brzuszek gdzie tam kilka sekund i wycie na całę osiedle..połozna mówila przejdzie jej ale nie przeszło jak wyciągniemy ją z waniennki to zanim ja wytrę ręcznikiem muszę uspokoić nosząc bo się aż dławi. Przy cycku też by mogła całę dnie spędzić, wytrzymała mi raz może 3 h w dzien a tak to co godzine je..jak boli ją brzuszek to jeszcze czesciej bo to ja zazwyczaj uspokaja. W nocy spi ze mna wiec jakos wytrzyma 2/3 a raz nawet 4 godziny bez cycka. Pierwsze dwa tygodnie była taka spokojna, grzeczna jeszcze do wszystkich mówiłam, że przecież musi być jakaś równowaga w przyrodzie, że skoro syn był cięzkim przypadkiem to bozia nie może mnie tak ukarać..a jednak dwa tygodnie mineły i się zaczeło. Naprawde stwierdzam, że gorzej jest niż synem i nie wiem jak tak długo pociągne. Maż pomaga mi jak może ale pracuje i po pracy tez ma prace..każdy tylko współczuje i to tyle. Czy sa tutaj mamy, które mają podobne dzieci czy tylko taki mój urok, że mam takie? Najbardziej mi szkoda syna, że czasami musi większość dnia sam się krzątać i bawić a ile też dwulatek może jeżdzić autkiem wiadomo nudzi mu się też jeszcze potrzebuje matki a ja praktyczne ciągle nie moge w efekcie są dni, że też tego nie wytrzymuje i robi na złość z nudów i żeby zwrócić na siebie uwagę..staram sie jak mogę wychodzić na dwór żeby miał zajęcie i odmiane jakaś ale jak mała ciągle płacze smoczka nie chce wypluwa co chwile ale i tak walcze żeby sie nauczyła , bujanie w wozku nie działa no nic na nią nie działa cyc tylko ale ile można to na dwór też rzadko wychodzimy.Są dni, że mały ogląda non stop bajki bo też marudzi i chce żeby chociaż jedno dało mi spokój, żebym mogła zając się drugim i wieczorami padam na pysk, mycie się w biegu bo mąż nosi mała a ona ryczy jedzenie w biegu, wszystko w biegu. przepraszam, że tak chaotycznie i tyle tego ale musiałam sie gdzies wygadac bo juz nie wytrzymuje tego. Jestem załamana
    D
    Czy twoja córeczkę w czasie tego krzyku" zgina" do przodu? Ile dziennie takich "ataków "ma?

O mnie
    02.07.2017
    Hopka zamówiłam sobie na allegro ten smoczek zobaczymy a nóż się uda
    Czy wasze maluchy się uśmiechają juz do was? Moja czasami przez sen śmieje się w głos. A uśmiecha się bardzo często szczególnie nocą przy karmieniu jak najpierw się domaga cycka a plemienia buzię zamyka hehe w przyszłą środę lub piątek jadę na szczepienie. Czy wy też się boicie szczepić? Ehh mi to spędza sen powiek.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja się boję szczepienia na pneumokoki i na to Antosia szczepic nie będę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów