Strona 888 z 896
Pokaż wyniki od 8,871 do 8,880 z 8955

Lipcówki 2017

Marysieńka gratulacje dobrze ze tak się to skończyło i że już wszystko ok zdrówka dla ciebie i maleństwa

2. dzieckozakupy.pl
    Dilajla a wiesz z jakiego powodu wycofali 5w1? Coś z nią było nie tak?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja poznałam wersje taka ze Polska wysyła w celach charytatywnych te szczepionki do innych krajów. I nie dają tej 6 w 1 bo jest droższa. Ale żyły to jest prawda nie wiem. Nie słyszałam nic na temat tego ze ja wycofują bo jest szkodliwa. Podobno to jest chwyt żeby zaoszczędzić jeśli kupisz szczepienie 5 w 1 nfz musi dać Ci szczepienie WZW za darmo. A w szczepionce 6 w 1 juz ja masz ale jest droższa czyli sama za nią płacisz. Dali pneumokoki to chcą zaoszczędzić a WZW

Co tu takie pustki? Jak tam świeżo upieczone mamuśki?
    My dziś kończymy 5 tygodni z wagą 4364g

O mnie
    02.07.2017
    U nas 6 tyg jutro waga 4545 szczepimy się w przyszły piątek

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Synek wczoraj miesiąc skończył a waga na dziś 4540g jak się urodził miał 3270 także ładnie przybrał

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    U nas jutro 4 tygodnie, nie wiem ile młoda aktualnie waży, tydzień temu miała 4 kg.
    Dziewczyny, których dzieci miały żółtaczkę i były naświetlane-czy Wasze dzieci dalej są żółte? Miały robione kontrolne badania po wyjściu ze szpitala? Wysoką mają jeszcze bilirubinę czy już w normie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Hej. Antoś ma bilirubine sprawdzana co tydzień (moja inicjatywa) ... od około 4 dni żółty już nie jest. U nas to wyglądało tak ur się 6 lipca:
    8 lipca - bilirubina 10
    9 lipca- bilirubina 12.1(wychodzimy do domu,mam go wystawiać do okna... :/ )
    15 lipca- bilirubina 21.2(szpital dziecięcy, naświetlanie i kroplowki;nie chcieli nas przyjąć bo nie wygląda na aż taki wysoki poziom)w szpitalu sprawdzają i jest 20.1
    17 lipca- bilirubina 15
    19 lipca- bilirubina 13.3 (wypisali nas uprzedzając że po skończeniu naświetlania bilirubina może trochę wzrosnac)
    23 lipca-bilirubina 16.5 (dostał luminal w tabletkach, przepajanie glukoza, mleko sztuczne 2 razy dziennie)
    29 lipca-bilirubina 10.5 (Jeszcze żółty byl)
    5 sierpień- bilirubina 5.6

Każde badanie robiłam "dla siebie" żeby sprawdzic... ponoć 3 dni bilirubiny koło 20 potrafi uszkodzić mózg dziecka... my badania kontrolne mieliśmy wczoraj i szczęśliwie na USG wszystko w normie jest. Ale gdybym sama badań nie robiła to niewiadomo jakby to się skończyło. Luminal jeszcze 10 dni ma dostawać(teraz 1 raz dziennie,1/4 tabletki... przedtem 2 razy dziennie mial) i przepajac go glukoza (na 100ml wody przegotowanej 1 łyżeczka glukozy w proszku)mam między karmieniami piersią, sztucznego mleka już od ponad tygodnia nie dostaje. Waga Antosia na ten moment (miesiąc i 3 dni) to 4400 g a urodził się 3560g... Waga wypisowa w 3 dobie zycia była 3260g. Nakaz szczepienia na 8 tydzień życia. Bujalismy się z zoltaczka 4 tygodnie wynik jest juz lepszy Ale ciągle wyższy niż norma...

Szczęśliwie mam pediatre (prywatnie) który nas w tym czasie odwiedzal 3 razy w tygodniu monitorujac stan Antosia od momentu wypisu ze szpitala dzieciecego do którego za żadne skarby nie chce nigdy musieć wracać! I położna przychodziła raz w tygodniu do nas .
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 09-08-17 o 06:01

O mnie
    02.07.2017
    Gosia nawet jak to czytam to mam stracha a co dopiero Ty jako mama....

Do nas położna jeszcze przychodzi mamy 6 wizyt patronazowych w ramach nfz będzie jeszcze za tydzień bo w miedzy czasie miała urlop.
    SyZetka Marysienka Lajla Mami Pati Candies a co u Was?
    Lavika a Ty jak tam?

Senior Member Awatar betty123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-25 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny.
    Pisałam w lipcówkach jakoś na początku ciąży ale później z braku czasu przestałam obserwować co tutaj się dzieje. Moja córeczka ma 5 tygodni i jest jeszcze bardziej absorbująca niż mój dwuletni syn. Tak w skrócie z synem było ciężko jak się urodził, problem z z brzuszkiem, płakał ciągle, i taka maruda jest zostało mu..sam też się nie pobawi za długo chociaż teraz przez cała tą sytuacje, że nie mam czasu dla niego widzę, że sam coraz lepiej się bawi, ale nie o tym. Zachodząc w drugą ciąże wiedziałam, że będzie ciężko, byłam już przygotowana na co się piszę(z pierwszym dzieckiem myślałam, że będzie jak w reklamach i dlatego tak mnie to rozczarowało)ale teraz to co się dzieje to jakaś masakra jest...mała ma kolki tak obstawiamy..wypiła już cała butelke sab simplexu i efekt żaden..kupiłam wczoraj infacol ale za krótko daje żeby coś stwierdzić. Zauważyłam, że mała ma najgorszy problem zrobić kupkę po tym jak wypije mleko krowie w czystej postaci np. jadłam na śniadanie płatki z mlekiem mała całe dnie płakała odłożona do wóżka wybudzała się z krzykiem co chwila i tak cały dzień..brzuszek trwardy i ewidentnie kupy nie mogła zrobić bo jak w końcu z naszą pomocą(termometr) zrobiła była jakaś tam ulga..przestałam jesć mleko poprawa była ale kilka dni i dziś mleka nie ruszyłam a mała to samo...więc ja już nie wiem co bym nie zjadła w brzuszku ją kręci. nie zawsze jest to brzuch..jak nie śpi a śpi krótko to nie poleży nigdzie za długo i najgorszy jest ten jej krzyk jak by ktoś ją obdzierał ze skóry dosłownie..przy kąpaniu tak samo, cudowaliśmy z wodą może za ciepłą może za zimna pieluszka na brzuszek gdzie tam kilka sekund i wycie na całę osiedle..połozna mówila przejdzie jej ale nie przeszło jak wyciągniemy ją z waniennki to zanim ja wytrę ręcznikiem muszę uspokoić nosząc bo się aż dławi. Przy cycku też by mogła całę dnie spędzić, wytrzymała mi raz może 3 h w dzien a tak to co godzine je..jak boli ją brzuszek to jeszcze czesciej bo to ja zazwyczaj uspokaja. W nocy spi ze mna wiec jakos wytrzyma 2/3 a raz nawet 4 godziny bez cycka. Pierwsze dwa tygodnie była taka spokojna, grzeczna jeszcze do wszystkich mówiłam, że przecież musi być jakaś równowaga w przyrodzie, że skoro syn był cięzkim przypadkiem to bozia nie może mnie tak ukarać..a jednak dwa tygodnie mineły i się zaczeło. Naprawde stwierdzam, że gorzej jest niż synem i nie wiem jak tak długo pociągne. Maż pomaga mi jak może ale pracuje i po pracy tez ma prace..każdy tylko współczuje i to tyle. Czy sa tutaj mamy, które mają podobne dzieci czy tylko taki mój urok, że mam takie? Najbardziej mi szkoda syna, że czasami musi większość dnia sam się krzątać i bawić a ile też dwulatek może jeżdzić autkiem wiadomo nudzi mu się też jeszcze potrzebuje matki a ja praktyczne ciągle nie moge w efekcie są dni, że też tego nie wytrzymuje i robi na złość z nudów i żeby zwrócić na siebie uwagę..staram sie jak mogę wychodzić na dwór żeby miał zajęcie i odmiane jakaś ale jak mała ciągle płacze smoczka nie chce wypluwa co chwile ale i tak walcze żeby sie nauczyła , bujanie w wozku nie działa no nic na nią nie działa cyc tylko ale ile można to na dwór też rzadko wychodzimy.Są dni, że mały ogląda non stop bajki bo też marudzi i chce żeby chociaż jedno dało mi spokój, żebym mogła zając się drugim i wieczorami padam na pysk, mycie się w biegu bo mąż nosi mała a ona ryczy jedzenie w biegu, wszystko w biegu. przepraszam, że tak chaotycznie i tyle tego ale musiałam sie gdzies wygadac bo juz nie wytrzymuje tego. Jestem załamana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów