Strona 881 z 897
Pokaż wyniki od 8,801 do 8,810 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Candies ja ze starszą miałam problem z kupkami, robiła rzadkie, kwaśne, ze sluzem, strzelające. Lekarze podejrzewali nietolerancje laktozy, potem skaze białkową, dostała delicol i probiotyki, ja byłam 6 tyg na całkiem bezmlecznej diecie-nawet chleb piekłam sama i mięso na szynke, bo te ze sklepu mogą miec dodatki z laktozą w składzie. I nic to nie zmieniło, brzydkie kupy robiła z rok albo i dłużej....ja to z perspektywy czasu wiąże z infekcja jaką przeszła, ponad pół roku miała bardzo wysokie próby wątrobowe i GGTP. Po prostu jej wątroba i układ pokarmowy długo dochodził do siebie zanim zaczął normalnie funkcjonować, ale to tylko moja osobista teoria...

2. dzieckozakupy.pl
    Dilajla moja też sporo ulewa. Ale w czwartek mamy wizytę u pediatry, to skontrolujemy wagę.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    SyZetka u mnie nieregularne skurcze od wtorku, bóle w podbrzuszu z kłuciem. Pare razy przez chwilę były regularne ale się wyciszały. Nie wiem czy czop mi już cały odszedł. We wtorek mam wizytę,liczyłam na to że już na nią nie pójdę bo wkurwił mnie okropnie mój lekarz :/ No ale zobaczymy. Wychodzę z założenia,że Malutka jak będzie gotowa to wyjdzie, nie przyspieszam, nie spinam się. Zobaczymy.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cień ale ulewa czy wymiotuje? Bo ja dzisiaj przeczytałam ze to dwie różne sprawy. Ulewa dziecko już strawionym mlekiem po kilku godzinach. Mój wymiotuje chociaż nie po każdym karmieniu. Ale zdarza się też ze zwróci jak się obudzi po spaniu

O mnie
    02.07.2017
    Marysienka jeszcze chwila i urodzisz juz bliżej niż dalej ☺

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Candies ja ze starszą miałam problem z kupkami, robiła rzadkie, kwaśne, ze sluzem, strzelające. Lekarze podejrzewali nietolerancje laktozy, potem skaze białkową, dostała delicol i probiotyki, ja byłam 6 tyg na całkiem bezmlecznej diecie-nawet chleb piekłam sama i mięso na szynke, bo te ze sklepu mogą miec dodatki z laktozą w składzie. I nic to nie zmieniło, brzydkie kupy robiła z rok albo i dłużej....ja to z perspektywy czasu wiąże z infekcja jaką przeszła, ponad pół roku miała bardzo wysokie próby wątrobowe i GGTP. Po prostu jej wątroba i układ pokarmowy długo dochodził do siebie zanim zaczął normalnie funkcjonować, ale to tylko moja osobista teoria...
    Próby wątrobowe ma w normie bo badałam mu po wyjściu ze szpitala,moim zdaniem to wina antybiotyku i teraz potrzeba czasu nim flora bakteryjna jelit wróci do normy.Póki co gorzej nie jest wydaję mi sie że odrobinke lepiej,ale zobaczymy bo ten drugi probiotyk dostaje od piątku dopiero.

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Cień ale ulewa czy wymiotuje? Bo ja dzisiaj przeczytałam ze to dwie różne sprawy. Ulewa dziecko już strawionym mlekiem po kilku godzinach. Mój wymiotuje chociaż nie po każdym karmieniu. Ale zdarza się też ze zwróci jak się obudzi po spaniu
    Przeważnie jakieś 10-15 minut po karmieniu i odbiciu. Też nie po każdym, ale po większości. A takim.przetrawionym zdarza się raz na kilka dni.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Czyli to samo co u nas. Mam nadzieje ze to tylko kwestia niedojrzałości przełyku.

Czy kładziecie juz na brzuszku ? Ja codziennie na trochę kładę ale nie spotyka się to z optymizmem

Candies ja bym szybciej stawiała na ten antybiotyk niż na nabiał. Może nie rezygnuj z niego tak całkowicie?

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Czyli to samo co u nas. Mam nadzieje ze to tylko kwestia niedojrzałości przełyku.

Czy kładziecie juz na brzuszku ? Ja codziennie na trochę kładę ale nie spotyka się to z optymizmem

Candies ja bym szybciej stawiała na ten antybiotyk niż na nabiał. Może nie rezygnuj z niego tak całkowicie?
    No ja też tak uważam,ale dla świętego spokoju żeby mieć pewność przez ten tydzień lub dwa odstawie i zobaczymy.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz

Moja już w szpitalu w inkubatorze leżała na brzuchu, bo mi ją kazali obracać, żeby też po plecach świecić.
    W domu też ją kłade i bardzo się jej poroba, potrafi tak 2 godziny przespać.

Częściowa rezygnacja z nabiału nie da jednoznacznej odpowiedzi, albo całkiem albo wcale. Mi mówili, że alergeny długo się utrzymują i że trzeba kilka tygodni żeby była poprawa. Aczkolwiek tu też myślę, że to przez antybiotyk, przy skazie bolałby chyba brzuszek, byłaby wysypka...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów