Strona 874 z 897
Pokaż wyniki od 8,731 do 8,740 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    W dodatku jestem z Wrocka, teraz zamkneli tutaj jedna porodowke na czas remontu i wszedzie jest przepełnienie i nawał rodzących... juz mnie to stresuje ze mnie odesla gdzies poza Wroclaw

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Gosia widze, że przechodzisz tą samą historie co ja ze starsza córką, współczuję Ci bardzo, bo dobrze pamiętam ile mnie ten powrót do szpitala nerwów kosztował. Robili Wam więcej badań? Jak próby wątrobowe?
    My dalej w szpitalu, młoda jest drugą dobę pod lampami, a bilirubina zamiast spaść to narazie urosła...bardzo chciałabym wrócić do domu, tesknie bardzo za starszą córka, ale cóż, trzeba jakoś przetrwać.
    Z karmieniem radzimy sobie dobrze, właśnie mam nawał, ale njgorsze już chyba opnowane.
    Zrobili proby watrobowe, usg, mocz,kreatynina i duzo innych badan ... enzym watrobowy jest podwyzszony i dostaje na to lek do picia. U nas dzis bilirubina 15 i robia wszystko zeby zmusoc mnie do karmienia sztucznym mlekiem... musze do domu wrocic bo oszaleje

Mi też kazali odstawić kp na 24 godziny.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Zrobili proby watrobowe, usg, mocz,kreatynina i duzo innych badan ... enzym watrobowy jest podwyzszony i dostaje na to lek do picia. U nas dzis bilirubina 15 i robia wszystko zeby zmusoc mnie do karmienia sztucznym mlekiem... musze do domu wrocic bo oszaleje
    U nas bilirubina na dzis 175 norma 20. Mam za 2 tyg zrobic. Przy kp mi pow. Do 12 tygodni.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    U nas mimo naświetlania wczoraj bilirubina 290...świecimy się nadal. Jesteśmy już tydzień w szpitalu, nie umiem tu spać, niewiele mi brakuje żeby oszaleć, codziennie się łudze, że jutro wyjdziemy, a tu końca nie widać...
    Gosia mnie przy starszej córce namówili w szpitalu na 2 doby na mm. Posłuchałam, chociaż uważam, że to nie była dobra decyzja. Pytałam teraz o to tu w szpitalu, powiedzieli, żebym absolutnie małej nie odstawiała...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To może i ja zrobię ta bilirubine na wszelki wypadek.... utwierdzam się w przekonaniu ze dzieci są szybko wypisywanie do domu po porodzie. Nie wiem czy nie lepiej poleżeć 5 dni po porodzie czy później wracać do szpitala na dwa razy dłużej

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    SYZETKA dziewczynki ok zachwycone bardzo caluja pilnuja kochaja ponad wszystko nie pozwola malutkiej nawt poplakac bo juz zamna wolaja.
    Kochana mocno trzymam kciuki za psn wiem jak kazda mamusia chce go przezyc ale dzidzia najwazniejsza byle tylko zdrowa.POWODZENIA

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Po tym co czytam,co macie z tą bilirubiną,to cieszę się że byłam z młodym dłużej bo mu codzień ją kontrolowali odkąd przestali go naświetlać i jest ok,próby wątrobowe też robili i ma w normie. Gosia współczuje pobytu w szpitalu...a z tym karmieniem to mnie kazali odciągać i małemu zanosić bo w inkubatorze był naświetlany i nie wyciągali go stamtąd przez ponad dobę.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Mi na szczęście przywieźli inkubator na sale, więc byłyśmy z małą cały czas razem, sama ja wyjmowałam na karmienie kiedy chciałam, je szybko więc nie było problemu.
    Dziś na szczęście idziemy do domu.
    Dilajla, jeśli nie Twoje dziecko nie jest żółte i położna nie ma zastrzeżen to uważam, że bez sensu je kłuć niepotrzebnie i narażać na stres.
    Trzymam kciuki za kolejne porody, bo coś słaby ruch w tym temacie

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    No ani położna ani lekarz nic nie mowi w szpitalu zanim pobieraly krew sprawdzały bilirubine przez skórę takim aparatem
    I u nas dziecko nie leży w inkubatorze tylko nosi taki plecaczek przenośny. Jutro będzie położna to dopytam.
    Mnie z kolei martwi pępek. Jutro już 3 tyg mała będzie mieć a pępek się trzyma. Rusza się jest suchy a mimo to nie odpada. Na szczęście nic się z nim nie dzieje jest czysty

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów