Strona 873 z 898
Pokaż wyniki od 8,721 do 8,730 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Lajla jak samopoczucie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Super dziewczyny że Wasze maluchy takie grzeczne.
    Gosia współczuję nerwów i szpitala. Oby szybko Wam minęło.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Lajla jak samopoczucie?
    Boli mnie wszystko od pasa w dół. Jak chodzę to jeszcze jest ok ale jak posiedzę albo poleżę i potem trzeba wstać to jest masakra. To samo z przekręcaniem się w nocy. Dobrze że czwartek już blisko chociaż nie ukrywam że chciałabym żeby zaczęło się już jutro. Przeraża mnie rozłąka z synkiem ale innego wyjścia nie ma.

A jak u Ciebie?

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

O mnie
    Marysienka a u Ciebie jak samopoczucie ?

Cienwiatru a jak u Was?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Czy mnie cos zaniepokoilo... poprostu dla swietego spokoju chcialam skontrolowac bo byl zolty troche ale juz mu schodzilo... a tu szok... jestesmy w Sosnowcu na Klimontowie... ponoc 3 dni naswietlania i powinno dobrze byc. Jutro maja zrobic kontrolne badania...

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Gosia widze, że przechodzisz tą samą historie co ja ze starsza córką, współczuję Ci bardzo, bo dobrze pamiętam ile mnie ten powrót do szpitala nerwów kosztował. Robili Wam więcej badań? Jak próby wątrobowe?
    My dalej w szpitalu, młoda jest drugą dobę pod lampami, a bilirubina zamiast spaść to narazie urosła...bardzo chciałabym wrócić do domu, tesknie bardzo za starszą córka, ale cóż, trzeba jakoś przetrwać.
    Z karmieniem radzimy sobie dobrze, właśnie mam nawał, ale njgorsze już chyba opnowane.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny jak u Was wyglądają noce? Moja niby całą przesypia ale budzi się na karmienie co 2 godziny. Przebranie pampersa plus cycku to ok 30 minut. Szczerze mówiąc jestem juz padnieta. Za dnia jak mąż jest to ode śpię gorzej jak go nie ma.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Lajla współczuję kiepskiego samopoczucia... Jeszcze tylko 3 pełne dni i czwartego już się doczekasz porodu i niejakiej ulgi w dolegliwościach
    U mnie ok, jak się nachodzę czy napracuję to boli mnie krocze i pachwiny tak, że ciężko mi na nogi stanąć. Smutno mi też trochę, że nic się nie dzieje i nie zapowiada by się coś zaczęło. No ale nie mam na to większego wpływu. Widocznie mój klusek nie jest jeszcze gotowy.

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Marysienka a u Ciebie jak samopoczucie ?

Cienwiatru a jak u Was?
    U nas wszystko w porządku. Maleńka jest przekochana. Nie chcę zapeszać, ale ona nawet nie płacze
    Na karmienie w nocy wybudzam, bo lekarka powiedziała, że 6 h to za długa przerwa.
    Jak w czwartek byliśmy na kontroli, to po spadku osiągnęła wagę urodzeniową.
    Tak jak przewidywałam godziny aktywności malutkiej w ciąży pokrywają się z aktywnością poza brzuchem. Przerwa w śnie występuje między 21, a 1. Jeszcze przez 2 tygodnie mam męża w domu, co jest zbawieniem, bo bardzo dużo mi pomaga. Prawdziwe życie zacznie się jak mąż wróci do pracy

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny Dawno nie dawalam znaku życia ale czytalam na biezaco co u Was Ja mam termin na 26 i wciąż czekam i czekam, nic się nie rusza, mam przejściowe twardnienia brzucha, bardzo nieprzyjemne, wszystko mnie na dole ciśnie i boli, ale coś mi się wydaje że to będzie trwało w nieskończoność -.-

26 jeszcze odwiedza mnie mama na 2 tygodnie, myslalysmy ze bedzie akurat po wszystkim juz i mi pomoze, a sie okaze jeszcze ze bedzie ze mna na porodowce siedziala :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów