Strona 872 z 897
Pokaż wyniki od 8,711 do 8,720 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Dziękuję wszystkim zq gratulacje, Ilona Tobie gratuluje również!!!
    U nas generalnie wszystko dobrze, ładnie nam idzie karmienie, powoli zaczyna mi się nawał, ale bilirubina oczywiście wysoka, jutro powtorka badań, jak wzrośnie to zostajemy na lampy, a jak spadnie to do domu...
    Trzymam kciuki za nierozpakowane dziewczyny.
    Dilajla nie żartuj sobie, pomiar ciśnienia trwa niecałą minutę, a masz dla kogo dbać o swoje zdrowie!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Syzetka CRP pobrane dzisiaj 1,43 a czekaliśmy 5 dni na posiew krwi na obecność bakterii na szczęście ujemny,wszystkie wyniki ma super usg brzuszka też dziś o 24 antybiotyk jutro o 12 ostatni i o 13 możemy wracać do domu,w końcu po 8dniach w szpitalu

Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Ilona moje gratulacje! Jak się czujesz po porodzie? Długo trwał? Jak oceniasz poród pod oxy? Pierwszy miałaś naturalny? Pierworodna odwiedziła was w szpitalu, widziała już siostrę?
    Widzę, że waga córki wyszła pośrodku w stosunku do dwóch ostatnich USG

Candies Jak wyniki CRP synka? Są już te wyniki, na które tyle czasu czekali lekarze? Antybiotyk mały jeszcze dostaje?

Nikol starsze siostry chętnie opiekują się maleństwem?

Trzymam kciuki, żeby był to wstęp do szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu

Dilajla zaczęłaś mierzyć ciśnienie?

Hopka jak się czujecie? Mam nadzieję, że tym razem wysoki poziom bilirubiny was ominie!
    Czuje się dobrze chodzę normalnie jak bym nie rodziła porud trwał coś koło 4 godzin porod po oxy ciężki pierwszy też był sn cora zobaczy dzidzie w domu nie chce by przychodziła bo będzie płaczu potem a ty jak tam się czujesz

My już w domu starsza córka zachwycona dzidzia nie odstępu jej na krok i znosi aby zabawki całuję i tuli ja czuje się świetnie jak gdybym wcale nie rodziła nastka ładnie je cyca po czym zasypia i śpi dwie trzy godzinki mam sporo pokarmu muszę kupić woreczki do zamrażania

A wy jak się czujecie jak maleństwa i jak z karmieniem

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Candies i jesteście w domu już?
    Ilona fajnie ze w domu wszystko ok

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Tak,już jesteśmy w domu od południa,mały mega grzeczny je cyca i śpi po 3 h po czym i tak go muszę budzić,bo by dłużej spał.Młody waży 3460 g także super bo urodzeniową miał 3270g

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    My wyszlismy tydzien temu z jednego szpitala zeby trafic do drugiego... wypisali nas z zoltaczka nienaswietlana... zrobilam kontrolna bilirubine i taka wysoka ze na cito szpital, kroplowka, lampy... a wcale bardzo zolty nie jest... :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Gosia a były jakieś objawy które Cię zaniepokoily ze powtórzyłas bilirubine? Mam nadzieje ze szybko mu przejdzie

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Tak,już jesteśmy w domu od południa,mały mega grzeczny je cyca i śpi po 3 h po czym i tak go muszę budzić,bo by dłużej spał.Młody waży 3460 g także super bo urodzeniową miał 3270g
    Ale super! Niech tak współpracuje na stałe :-)

Hopka jak u was poziom bilirubiny?

Gosia ojej, ale niefajnie. Gdzie jesteście w szpitalu? Nie wiesz ile może w waszym przypadku będzie trwało leczenie?

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Ilona widzę, że i u was sielanka oby tak dalej!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów