Strona 865 z 896
Pokaż wyniki od 8,641 do 8,650 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Już po ważeniu,ulżyło mi mamy 3375.
    Kupiłam emolium do smarowania i mam smarować w tych najbardziej suchych miejscach.

Dziewczyny po cc, jak tam po cewniku? Nie macie żadnych dolegliwości? Mnie zaczęło trochę szczypać przy sikaniu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    SyZetka Ilona Lajla Marysieńka co u Was?

Candies jestescie juz w domu?

Dziewczyny co ile kąpiecie maluchy? Ja miałam kąpać codziennie ale kąpię co 2 dzień. Oczywiście codziennie przed spaniem wacikiem mokrym ją przemywam. I teraz pytanie w czym kąpiecie? Jam mam emolient ELODERM małej schodzi skóra. Pamiętam ze 1 tez schodziła i tez kąpałam ja w emoliencie ale nie pamiętam czy dodatkowo czymś smarowałam.Jak u was wyglądają pępki odchodzą już?
    Ja kapie w emoliun tez schodzi skura i ma runien do tego. Nie kazali mi niczym smarowac bo to ma czego on potrzebuje teraz.
    A co do zastojupokarmu to nie mam bo jeszcze go za duzo nie mam.

Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Ilona jak się czujesz? Nic się nie podziało? Dzisiaj masz tą próbę oxy?
    Nic się nie dzieje oxy na mnie nie działa w tym cholernym szpitalu jak nie dasz w łapę to mają cię w dupie może gdyby był mój lekarz na dyżurze to by coś się ruszyło małej znikło tętno dali mi tylko tlen i czekali jak wróci mam dosyć tego nigdy więcej nie rodze w tym szpitalu

O mnie
    02.07.2017
    Ilona a nie możesz zadzwonić do swojego gina? U mnie jak znikało tętno podjęli decyzję o cc tego samego dnia. Poród indukowany z kompilacjami musiał się zakończyć tego samego dnia.

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cześć dziewczyny.
    Gratuluje Tym które juz urodziły i trzymam kciuki za te które jeszcze czekają.

Ja w dzien w ktorym miala sie urodzić nasza córka ujrzałam dwie kreski na tescie. Trzymajcie za nas kciuki

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Dilajla co do kąpania i ubierania myślę, że to wszystko zależy od potrzeb i okoliczności. Starszą kąpaliśmy w pierwszym miesiącu co drugi dzień, potem codziennie bo przyszło lato, no i ona uwielbiała się kąpać. Używaliśmy emolium, na zmianę z krochmalem (robiłam z mąki ziemniaczanej), który świetnie łagodził problemy skórne.
    Teraz myślę kąpać co 2 dzień, ale zobaczymy co wyjdzie.
    Candies trzymam kciuki, żeby crp szybko spadło, antybiotyk zadziałał i żebyście mogli jak najszybciej wyjśc do domu
    Ilona też bym dzwoniła na Twoim miejscu do swojego lekarza.
    Mamo Martuli gratuluję i trzymam mocno kciuki!!!
    Ja dziś byłam na wizycie, szyjka całkiem skrócona, rozwarcie 3 cm, mnóstwo nieregularnych skurczy na ktg, mocnych bo piszą się na 100, czuję je ale, nie są zbyt bolesne....akcji porodowej na razie brak, myślę, że już niedługo. Tylko wciąż mam tą niepewność czy to już, czy jeszcze nie, i czy dobrze rozpoznam ten moment. Nie pierwszy poród, a ja nie wiem co myśleć

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny.
    Gratuluje Tym które juz urodziły i trzymam kciuki za te które jeszcze czekają.

Ja w dzien w ktorym miala sie urodzić nasza córka ujrzałam dwie kreski na tescie. Trzymajcie za nas kciuki
    Super wiadomość. Trzymam kciuki i odezwij się czasem do Nas.

U mnie jeszcze 9 dni do godziny 0. Chociaż mogłabym urodzić wcześniej bo już mam dość.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Hopka u mnie też nie pierwszy poród a obawiam się że przegapię

Ilona dzwoń do giną jak masz telefon do niego może jakoś wpłynie na personel.

Jutro ma być razem z Panią ordynator maja podjąć decyzję co dalej i czy cesarskie cięcie będzie

O mnie
    02.07.2017
    MamaMartuli gratuluję i bardzo mocno trzymam kciuki za Was powodzenia :*

Hopka Lajla już nie długo oby nie przenosić

Ilona mam nadzieję że w końcu coś się ruszy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów