Strona 863 z 898
Pokaż wyniki od 8,621 do 8,630 z 8977

Lipcówki 2017

Ja mam dzień przerwy jutro znów oxytocyna dziś mam odpoczywać i nabierać sił na jutro chyba że coś się samo ruszy narazie cisza spaceruje trochę tv ale już mi się to nudzi chciała bym mieć już dzidzie przy sobie i wrócić do domu do córki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ilona nie martw sie wkoncusie cos ruszy i bedziesz mogla tulic malenstwo.
    U nas z jedzeniem w noc wyglada tak ze zje o 23 i spi do 6 rano. Za to w dzien wisi na cycu

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Pati nie masz zastoju pokarmu po takiej długiej przerwie?

Mała w dzień sporo śpi, ale tylko u mnie na rękach/ na brzuchu. W łóżeczku się nie podoba, w wózku też nie. Nawet ojciec nie pasuje.
    W nocy wczoraj harcowała, poszła spać po 12 i wstała o 5.
    Dziś głowa mi pęka.

Mnie narazie budzą położne 3razy w ciągu nocy ale bym już chciała moje maleństwo jeszcze te upały tak duszno na sali że się wytrzymać nie da

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    U nas w nocy karmimy się ok 3/4 razy ale ja się cieszę. Niech je jak najwięcej. Jutro musze się pokazać w ośrodku zdrowia. Bo piątkowa wizyta była prywatna. Położna mi ją odrazu zważy.
    Dziewczyny jak się ubieracie na spacery? Ja wczoraj założyłam założyłam tylko body na krótki rękaw i skarpety. Nakrylam pieluszka. Godz 19 stopni 27 i szczerze mówiąc nie spotkałam się z aprobatą....
    My w domu i koło domu chodzimy w bodach z długim rękawem i kocyku na nogach. Ona jak za lekko ubrana zaraz czkawkę ma i jej lodowate ręce i nóżki. Poza tym lepiej jej się śpi jak jest okryta.

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    U nas w nocy karmimy się ok 3/4 razy ale ja się cieszę. Niech je jak najwięcej. Jutro musze się pokazać w ośrodku zdrowia. Bo piątkowa wizyta była prywatna. Położna mi ją odrazu zważy.
    Dziewczyny jak się ubieracie na spacery? Ja wczoraj założyłam założyłam tylko body na krótki rękaw i skarpety. Nakrylam pieluszka. Godz 19 stopni 27 i szczerze mówiąc nie spotkałam się z aprobatą....
    My po domu i koło domu chodzimy w bodach z długim rękawem. Nogi nakryte kocykiem. Jak nie nakryta to zaraz ma czkawkę i ręce i nogi lodowate. Opatulona lepiej śpi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Ilona jak się czujesz? Nic się nie podziało? Dzisiaj masz tą próbę oxy?

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Dilajla wszystko zależy od tego, jak maluch reaguje na temperaturę. Ja też ze swoim starszakiem w takie upały wychodziłam w krótkim body. Nóżki ewentualnie przykrywałam tetrą lub flanelką. Wychodziliśmy 9-10 rano i po krótkim pobycie na dworze w cieniu drzew maluch niejednokrotnie był spocony. Także ja się tam bym nie przejmowała ludźmi.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    SyZetka Ilona Lajla Marysieńka co u Was?

Candies jestescie juz w domu?

Dziewczyny co ile kąpiecie maluchy? Ja miałam kąpać codziennie ale kąpię co 2 dzień. Oczywiście codziennie przed spaniem wacikiem mokrym ją przemywam. I teraz pytanie w czym kąpiecie? Jam mam emolient ELODERM małej schodzi skóra. Pamiętam ze 1 tez schodziła i tez kąpałam ja w emoliencie ale nie pamiętam czy dodatkowo czymś smarowałam.Jak u was wyglądają pępki odchodzą już?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów